Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Yaaa wallla sende benden once dogurursan ben tek basima kendim yazar kendim cevaplarm burda:KK70: bende hic bi atraksiyon yok pasanin keyfi yerinde
Kız korkma bence sen hepimizden önce doğurcan gibime geliyor yokk dur senden önce simay ve ubcum var .hele benimkinin hiç Geleceği yok çok rahatız.doğursakda yazarız bence burası olmasa derdimizi kimle paylaşcaz.herşeyimiz ortalıkda tatlım. Ha bu arada yeni bir yer keşfettim biraz uzak istanbul yolu üzerinde toptancı ama parekende satış var herşey var kız.

Kız korkma bence sen hepimizden önce doğurcan gibime geliyor yokk dur senden önce simay ve ubcum var .hele benimkinin hiç Geleceği yok çok rahatız.doğursakda yazarız bence burası olmasa derdimizi kimle paylaşcaz.herşeyimiz ortalıkda tatlım. Ha bu arada yeni bir yer keşfettim biraz uzak istanbul yolu üzerinde toptancı ama parekende satış var herşey var kız.

Neresi kiz ora? Ne var ki?

Slm millet ben ölüom temizlikti pasta börekti derken 2 postada misafir ağırladım anam ağladı bide çocukluydular Allah'tan kocam sen uzan mutfağı ben toplarım dedi valla Allah başımızdan eksik etmesin olmasalar naparız pöfff yarına da misafir var ama fazla yaptım herşeyden yarına sadece süpürüp silerim evi. Eskiden hiç zor gelmezdi de hamileyken çokfenaymış

Slm millet ben ölüom temizlikti pasta börekti derken 2 postada misafir ağırladım anam ağladı bide çocukluydular Allah'tan kocam sen uzan mutfağı ben toplarım dedi valla Allah başımızdan eksik etmesin olmasalar naparız pöfff yarına da misafir var ama fazla yaptım herşeyden yarına sadece süpürüp silerim evi. Eskiden hiç zor gelmezdi de hamileyken çokfenaymış
Off tshmın edebılıyorum . Ben artık cok yoruluyorum 2-3 gündür .. Rutin işler bile yormaya basladı . Dıkkat et canım sende hersey eskisi gibi olamasada olur .

banada dun sitmali terleme oldu ama sancyla geldi benmki biliorum doum sancisi basladi bnde kizimdada olmustu bi haftaya dogurmustum
Haydi bakalım hayırlısı bizim grubun ilk bebeğimi olacak yoksa :)
Dr a gittim henüz donmemis ki benm doguma cok var :)

Neresi kiz ora? Ne var ki?
Ali Babacan a.ş istanbul yolu göksu parkına yakında tek sorun yolun solunda kalması ama herşey var çamaşır gecelik bay bayan çoçuk çorap nevresim bebek arabası bebek kıyafeti işte baya çok taçın ürünleri porselen falan bugün bir kaç kişi çeyiz alışverişi yaptı kaç araba doldurdu anlamdım bizde bebişe nevresim aldık.güzel bir yerdi valla fiyatlarda iyi

valaa biraz önce bana da çorba içerken bişiler oldu,doğum başlıyo sandımm,sanki ıslak ıslak oldum karnım ağrıdı bi değişik,allaha şükür şimdi geçti:KK43:
Bende korktum bebek pisligini yediginde basdonmesi terleme titreme olurmus öyle bişey mi oldu acaba diye dr a gittik ultrasonla bakti bebis donmemis nst de sancim çıkmadı gönderdi beni
ama icimde hala sıkıntı var düşüp bayilacakmisim gibi

Kızlar Lierac solute alan var mı içinizde yada almayı düşünen çatlakların görümünü derinleşmesini engelliyormuş

Bende korktum bebek pisligini yediginde basdonmesi terleme titreme olurmus öyle bişey mi oldu acaba diye dr a gittik ultrasonla bakti bebis donmemis nst de sancim çıkmadı gönderdi beni
Bugun mu gıtın canım yazdıysan ben kaçırmışım .. Yoktur bişi inşllah
Kızlar Lierac solute alan var mı içinizde yada almayı düşünen çatlakların görümünü derinleşmesini engelliyormuş
. Canım bu lierac solisyonu dimi .. Bi cildiye uzmanı önermişti bunu .. İıiymiş öyle duydum

Ali Babacan a.ş istanbul yolu göksu parkına yakında tek sorun yolun solunda kalması ama herşey var çamaşır gecelik bay bayan çoçuk çorap nevresim bebek arabası bebek kıyafeti işte baya çok taçın ürünleri porselen falan bugün bir kaç kişi çeyiz alışverişi yaptı kaç araba doldurdu anlamdım bizde bebişe nevresim aldık.güzel bir yerdi valla fiyatlarda iyi
Aaa biliyorum daha dogrusu sadece tabeladan o kadar cok sey mi varmış orada tuhh kaçırdık aldık çoğu şeyi .. Öğrendiğimiz iii oldu .. Off benm hala geceliğim , emzirme sutyenim yok .. Son bi kızılay paklar beni

Evet canm bugün gittim de tek sıkıntı bebis hala donmemis
ama icimdeki sıkıntı hakkında bisey demediler
Canım bende 2-3 gündür daralıyor içim ne oldu hepimize valla .. Aralık anneleri sayfasında bebeğin dönmesi için egzersiz galan yszmışlar bugun .. Hiç inceledim mi faydası olur mu bılmıyorum da

Niye dönmemiş senin bebiş ya. BBenimkini dönmedi gibi geliyo artık kafaya takmaya başladım ya :KK12:

Bugun mu gıtın canım yazdıysan ben kaçırmışım .. Yoktur bişi inşllah
. Canım bu lierac solisyonu dimi .. Bi cildiye uzmanı önermişti bunu .. İıiymiş öyle duydum
Evt bende arastırdım ankarada yenimahalkede bir yer varmış ordan gidip alcam ya bacağımda bir kaç yerde ve basende kırmızı çatlaklar oluştu çok sinirim bozuluyor.buda iyi geliyormuş göbeğime kulkandı lierac jeli oluşmadı çatlak bacağıma okadar dikjat etmedim ama bacakkar çatladı

X