Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bi uyumusimmm ohhh o kaa pilavin ustunee:KK45:
Simdi accik yururuz kocis gelince
Kizlar ya bisi sorcsm ben netten kapli sutyen alcam disarda gitmek icin.nirmalde 80/b takiyorum hala oyle acik buyudu ama takiyorum.sizce onu kac almaliyim daha buyur dimi?penye emzirme sutyenlerini 90almistim bunu kac alayim kii

Bi uyumusimmm ohhh o kaa pilavin ustunee:KK45:
Simdi accik yururuz kocis gelince
Kizlar ya bisi sorcsm ben netten kapli sutyen alcam disarda gitmek icin.nirmalde 80/b takiyorum hala oyle acik buyudu ama takiyorum.sizce onu kac almaliyim daha buyur dimi?penye emzirme sutyenlerini 90almistim bunu kac alayim kii
Yavrum denemeden alma sutyen netten hic alma kaliplari farkli olabiliyo. Dogumdan sonra emzirirken daha cok buyuyo banu alkan olcaz hepimiz :KK70:

Numaralarimizi verelim acil durumlarda ben doguruyorum diye yazariz:KK57::KK53:
Tamam ozelden yazarim nomu aynen
Ayy nasil bi yelmis simayim yatamiyorum oturamuyorum 3 hafta olcak:KK43: denemedigim sey kalmadi. Benimde bitti kan ilacim bnde aliim bgn. Ilac manyagi oldum ztn
ilaci aldim kizimi parkta iki salladm seyimi tuta tuta eve ciktim suyum geldi sandim akintiymiys :=)) cok zor yurudum uzuldum kendime valla ameliyat acisi daha kolay vala vallaaa yaa en azndan tazi gibi yururdum
Benden ciksa ciksa bocek gibi bisey cikar. Yerimmmmmmm:KK36:
bnden kivircik b bocek cikti zeytin gozlu bisi bakalim bu da oyledir herhal ben kara esim kara annem sarisin yesil gozlu ona benzese ne iiydi b kez kocis der leen b kiminn veledi soleeeee hehehhehe

hayırlı akşamlar hatunlarr yine kimse yokk şanssızlığıma geliyor demek kii:KK22::63:

X