Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

benimde hep sağda hareketlerini hissediyorum göbeğimin az yanı üstte hep bi sertlik var minik. arada solda da hissediyom benimkide yan gibi, doktora kalsa solda ayaklar kasıkda gövde göbeğin orda kafada üstteydi o zaman

işte bana vurma yok,dönmedi demekki sıpamm amuda kalkacam yakındaa hee tuhaf bişiler arada banada oluyo ne olduğunu anlaadığım bişilerr,aman sürprizi az daha geçsin öle yappp

İsmiyle yaşasın canım bende deniz ismini seviyorum.bakalım biz ne koyacağız kız dediklerinde kafamda netti ama sonra erkek deyince hiç bir isim gelmiyor şuan oğluş diye seviyorum eşimde bişey sölemiyor.sessiz kalıyor.

Malesef erkek anasi olacakmisim ne demek kiz? Sukret dua et saglikli olsun aaaaaaa!

Tabiki şükrediyorum canım sağlıklı olsun gerisi boş. Dilek kız isimlerini yazınca bende öle yazdım çünkü kız olsaydı ismi belliydi ondan yani kızma kız. birde kız verir rabbim inşallah heheh oh ne güzel olur.

işte bana vurma yok,dönmedi demekki sıpamm amuda kalkacam yakındaa hee tuhaf bişiler arada banada oluyo ne olduğunu anlaadığım bişilerr,aman sürprizi az daha geçsin öle yappp
Kız benimki dün gece beni şekilden şekle soktu .heryerimm oynuyordu sanki sıpa canımı yaktı aşağıda acayip şeyler oluyordu eğildimmi sancıdan doğrulamadım .bir doğsun intikamım kötü olcak

Kız benimki dün gece beni şekilden şekle soktu .heryerimm oynuyordu sanki sıpa canımı yaktı aşağıda acayip şeyler oluyordu eğildimmi sancıdan doğrulamadım .bir doğsun intikamım kötü olcak
evet bu aralar sert darbelerle yaramazlık yapıyolar bebeişlerr,ısırılmaya,öpülmeye hazır olsalar iyi olurr

Kız dur biraz daha dayan az kaldı doğuma zaten sen bol bol dinlen.isimde ikiside güzel bence ama barlas daha farklı geldii bana soyisimle nası duruyor birde öle düşün

Kizlar ya vajinal kemikler cok agriyo bu aksam benim zo atiyom adimlarimi.sizdr de var mi??
Banada oluo cnm korkma bebek buyudukce normalmis
benimki takla halinde hala bence ama inan dn sancidan zanda uyudum bobrekle kasik agrisi gibiydi offf offf
Epidural mi olacaksın canm
evet cnm dr oyle istiyo b kez narkoz almiyim dedm benim genelimde ii gecti guzel uyanmistim gulerek agrimda omadi sadece ayaga kalktigimda yanmali bi sizim vardi spinal aneztezi olucam
ben bi neresi neremde hissetsem anlıcamda anlayamıyorum ki
benim iknci gebelik ben bile anlayamiyorum ama inan ik gndur ozellkle sagimdan ayagini cikariyo ve oksamama izin veriyo ciddiyim cok hosuma gitti beni hissedip ayagini cekmio artik benim dun senden sora ayni sancilar oldu benim bebise cezam ne olca soliim memeyi tam vericekken geri cekicem heheheh En sevdigim sey esim b kiziyodu oyle yapnca banane neler etti o bana

Bende baras taha istedim daha dorusu esm Taha isted ben Baras cerkeslerde ata ismiymis anlami pek yok ama turkce sozlukte hastalik ismi ne sacma yaaa snir oldum tek isim olsun napiim TAHA barasta superdi ama

gece bende uyanıyorum allahdan uyku hali oluyoda dönüp uyuyorum tekrar, senin daha fena ağrılar demekki uyutmuyo
oyyy ayağını yisinler onun yaa vayy hain anne heyyyy taha beyy duy anneni bak neler yapacak sana

Bende kiz istiyorum bi tane daha. Kardesimde kiz tutturana kadar 3 erkek yaptmisti

gece bende uyanıyorum allahdan uyku hali oluyoda dönüp uyuyorum tekrar, senin daha fena ağrılar demekki uyutmuyo
oyyy ayağını yisinler onun yaa vayy hain anne heyyyy taha beyy duy anneni bak neler yapacak sana

Ben yine uyuyamiyorm. Muhakkak sabahin korunde kaburga agrisiyla uyaniyorum. Bi sicak su torbasi yapiyorum. Salonda onun rahatlatmasiyla 1 2 saat daha uyuyorum zorla

Kız dur biraz daha dayan az kaldı doğuma zaten sen bol bol dinlen.isimde ikiside güzel bence ama barlas daha farklı geldii bana soyisimle nası duruyor birde öle düşün

Barlas diyince benim aklima kivircik sacli tombik yanakli boyle sevimli cocuk geliyo aklima nedense

Ben yine uyuyamiyorm. Muhakkak sabahin korunde kaburga agrisiyla uyaniyorum. Bi sicak su torbasi yapiyorum. Salonda onun rahatlatmasiyla 1 2 saat daha uyuyorum zorla
bugün bende de bi halsizlik vardı eşim sabah 7:30 da evden çıktı yarım saate geri gelecekti bi tuhaf oldum kahvaltı yaptım adam yanımda oturdu ben uyudum,normalde uyanınca uyuyan biri değilim ama artık halsizlik aldı başını gidiyo iyi sıcak su azda olsa iyi geliyo canımm

Yok cnm oyle olunca uykumda kaciyo aynen benim artikdogum sancilarim yavastan gosterdi kendini yapiciimm ona neler ediiiciim gorur oo hihahhaha ooyyyy annemmmm kiyarmiyimmm ayhhhh deliriciim ozledim

Yok cnm oyle olunca uykumda kaciyo aynen benim artikdogum sancilarim yavastan gosterdi kendini yapiciimm ona neler ediiiciim gorur oo hihahhaha ooyyyy annemmmm kiyarmiyimmm ayhhhh deliriciim ozledim
allahhh birde son zamanlarda uyuyamama falanda olacak, zaten zor uyuyan biriyim pofff kim özlemedi ki ahh ahhh doğsada gün boyu ona baksam diye dua ediyorumm

Sen heralde yel aldin kaburgalarindan canim ya cok sicakta iyi deil bak bana da geceleri uykular haram bugun 11 de telefona uyandim cam silinicekti unuttum uyudum saolsun kadin aradi gelemiyomus ayy isabet old yani halsizimmm eczaneye gidicem kan ilacm bitti kizlar kaniniz ne durumdda ben surekli bakiiryorum hala az benim 18.1 cikiyo gnde iki tane sivi ilac aliyorum icinde 10 tane var pff surekli bitiyo toplu aliciim artik

allahhh birde son zamanlarda uyuyamama falanda olacak, zaten zor uyuyan biriyim pofff kim özlemedi ki ahh ahhh doğsada gün boyu ona baksam diye dua ediyorumm
Ayloss ahanda son haftalar bacim heleki 37 hafta varya fenaaaaaaydi bende belimle popoma kramp girerdi kizimdayken amainan magnezyum bile fayda etmezdi saka gib ama sut iyi geliomus resmen ilk drum soylememisti kadindi bi de sagolsun daha da kadin dr a gitmemmm bu dr supermis

abooooo, zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır artık dayanicizzz bende nedense erkek doktora daha çok güveniyorumm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…