Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

yaaa biri bana yardım etsinnn bebişe akşama doğru bişi oldu sürekli sertleşti karnım yamuldu sonra düzeldi şimdi de sağ tarafda resmen yanda hissediyorum hareketleri,birde vurdukça çişimi kaçıracakmış gibi oluyorumm böle olmuyodu,acaba dönüyo mu kızlar.bebeği dönenler siz nerde nasıl hissediyonuzzz

Epidural mi olacaksın canm

Donuyoooooo donerken bende de olmustu oyle. Dedim herhalde doguruyorummm. Hadi insallahhhh aylosuummmm hickirik tutarsa takip et kukun atiyomu pit pit.

Ya kizlar biz bizim sipanin ismini koymustuk bugun 1 isimde daha takildik son ayda Hangisi guzel fikir verin...

1. En basindan beri koydugumuz isim " Aras Kayra"

2.Bugun aklimiza gelen ve baya hosumuza giden "Atlas". Kayra ismini belki koyarim yanina bilmiyorm. Arada kaldim

Donuyoooooo donerken bende de olmustu oyle. Dedim herhalde doguruyorummm. Hadi insallahhhh aylosuummmm hickirik tutarsa takip et kukun atiyomu pit pit.
ayyyy inşallahh canım yaaa,dönsünde artık kaç günde dönersee evet onu bekliyorum hıçkırık hissedersem diyee

Kiiiz bide iyi bak gibek deliginin yanlarinda gelende solda poposunu hissedersn donmusse. Genelde saga sola popoyu kaldiriyo yukari.

ufff aras deme bana,çok istedim ama eşim olmaz diye diretti,o yüzden aklımmda kaldı hep aras kayra güzel bencee :)

yooo atlas da güzell,gülben in oğlunun adı,duyduğumda çok beğenmiştimm.ikiside güzel olur ama benim aklımda he aras olduğundan arasa gidiyo aklımm
Ya bizde hep Aras diye sevdik en basindan beri agzimda alisti kulagmda ama ne bileyim Atlas ta cok hosuma gitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…