Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

benimde başta eşim illa kadın doktor olsun diye diretti, sonra araştırınca biri hastayı bırakıp tatile gitmiş,biri gazlı bez unutmuş falan.bu ne dedi git erkek doktoraa:)
heheheheb ay iyiymis yaa bende dr a ameliyat sirasinda bu espiriyi yapcam hocam icimde makas unutmazsniz dmi diye :=) benimki beni ucan sinekten kiskanir niyeyse dr konusnda o hep erkek olsun der tipta ayip olmazzz :=)

yalnız farkettin mii normalde hepsi kasım ayında doğuracakken ekimden başlayıp kasım ortasında bitiyo gibi,bizede öle olacak galibaaaaa
evet ya inan o yuzden baktim hani benimde dogumum ole ya kasm sonu aralik basi aslnda sende sezeryan olmus olsaydin daha once gunlerimiz yakin send e kasim sonu annesi olurdun bi tedirgin luo insan ama ayla ben persmbe gidicem ya dr gun vercek tirstimm ben hazirlikli gidicem yinede telime de internet paketi yapicam k size yazayim naklen dogm sonrasini

bende haftaya gidicem canım dönmezse sezeryana gün veririrm dedi ama ben 1-2 hafta daha beklemek istediğimi sölücem bakalımm,hahaah şu an gidiyorumm şimdi çıktımm falann ayy ne heyecanlı canımm

halsizlik dışında iyyim canımm midem yanıyodu elma yedim geçti sen nasılsın?
Ben de uykuluyum bugün günlerdir işim gücüm yoktu cin gibiydim bu akşam misafirim gelecek ne temizlik yaptım ne de hazırlık öyle uzanıom gelenlerde yapmazsam arkamdan teneke çalarlar ama kalkamıom

Ben de uykuluyum bugün günlerdir işim gücüm yoktu cin gibiydim bu akşam misafirim gelecek ne temizlik yaptım ne de hazırlık öyle uzanıom gelenlerde yapmazsam arkamdan teneke çalarlar ama kalkamıom
hepde öyle olur canımm yaa birileri geleceği zaman insanın bişi yapası olmazzz, kendini fazla yorma bırak ne derlerse desinler sen hamilesinnn:)

hepde öyle olur canımm yaa birileri geleceği zaman insanın bişi yapası olmazzz, kendini fazla yorma bırak ne derlerse desinler sen hamilesinnn:)

Haklısın zaten konuşmalarda burda olmayacağım Perşembe dönüyorum kocam daha fazla kalmamı istemiyor bu doğuranlardan bahsedince elinden gelse ışınlayacak beni Mersin'e

Numaralarimizi verelim acil durumlarda ben doguruyorum diye yazariz

Haklısın zaten konuşmalarda burda olmayacağım Perşembe dönüyorum kocam daha fazla kalmamı istemiyor bu doğuranlardan bahsedince elinden gelse ışınlayacak beni Mersin'e
ayy kız güldürdün beniii adam da haklı korkuyo,baksana kimin ne zaman nerde doğuracağı belli değill

Ayy tatlım ya sen kızlar isim için yardım demişsin ya ben kız ismi dıye algıladım saf gibiyim bugun :) o zaman erkek isimlerine gelelim .. Biz erkek olsaydı ege koyucaktık .. Diğer beğendiklerim ; çınar , Emre , Ömer , Uğur ,Cem
Bende 2 gündür saf gibiyim tansıyonum düşüyor sanırım . Bi halsİzlik var hiç bişi yapasım yok
[QUbenxe OTE="FITIFITICAN, post: 37731472, member: 610327"]Slm kızlar nasılsınız bugün[/QUOTE]. Aman ben bugun halsiz , bitkimin Sen nasılsın canım

Yok kuzum ya artik etki etmiyo buda

Calisiyom canim 4hafta daha calisicam.baya kotu oluyo ama elim ayagimdan bisi cekiliyo sanji.aminn...hayirlisiyla bi atlatsaydikk

Ayy nasil bi yelmis simayim yatamiyorum oturamuyorum 3 hafta olcak denemedigim sey kalmadi. Benimde bitti kan ilacim bnde aliim bgn. Ilac manyagi oldum ztn

. Aman ben bugun halsiz , bitkimin Sen nasılsın canım[/QUOTE]
Demekki bugün halsizlik günü aylada halsizim dedi ben de öyleyim bizde sorun yok ozaman günde problem var =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…