Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

uyuzcan uyuzcan canım benım de bası asagıda ama ben dönüşünü hiç hissetmemiştim.. benkinin sag tarafta hareketleri daha baskın.. bide ayaklarını cok hissedıyorum.. gögsumun altında özellikle . oradan da anlarsın sanırım ... bu arada isim olayında DuyguS87 DuyguS87 atlas da cok güzel isim begenıyorum bende digerleride iyi .. tek sevmediğim 2 isim sanırım .. iki isim olayına bi türlü alısamadım .. gerci iki isim koymak sünnetmiş

uyuzcan uyuzcan canım benım de bası asagıda ama ben dönüşünü hiç hissetmemiştim.. benkinin sag tarafta hareketleri daha baskın.. bide ayaklarını cok hissedıyorum.. gögsumun altında özellikle . oradan da anlarsın sanırım ... bu arada isim olayında DuyguS87 DuyguS87 atlas da cok güzel isim begenıyorum bende digerleride iyi .. tek sevmediğim 2 isim sanırım .. iki isim olayına bi türlü alısamadım .. gerci iki isim koymak sünnetmiş

Ay bilmiyorum ki kuzum tikandim kaldim oyle.

yaaa biri bana yardım etsinnn :mad: bebişe akşama doğru bişi oldu sürekli sertleşti karnım yamuldu sonra düzeldi şimdi de sağ tarafda resmen yanda hissediyorum hareketleri,birde vurdukça çişimi kaçıracakmış gibi oluyorumm böle olmuyodu,acaba dönüyo mu kızlar.bebeği dönenler siz nerde nasıl hissediyonuzzz :KK17:
Benimkide şuan sağda ama galiba suan yan duruyor.dönmüş olduğunda fazla hareket etmezdi birde midemin üstünde ayaklarını hissederdim.hıçkırıkda göbeğimin solundan geliyor başı aşağıdayken şeyimde hıçkırık hissederdim.ay bende tereddüt ettim şimdi ama seninki dönüyor olabilir.

Ya kizlar biz bizim sipanin ismini koymustuk bugun 1 isimde daha takildik son ayda :KK43: Hangisi guzel fikir verin...

1. En basindan beri koydugumuz isim " Aras Kayra"

2.Bugun aklimiza gelen ve baya hosumuza giden "Atlas". Kayra ismini belki koyarim yanina bilmiyorm. Arada kaldim :KK43:

Aras güzel bir isim benim yiğenimin ismi kayrada güzel ama neden çift isim duygu yavh bende çift ismine karşı olanlardanım.aras atlas dan güzel bence

Nerdeyse herkes isim olayını halletti ama bizde tık yok artık koyalım diyoruz ama ortada isim yok. Bu hafta kesin bu işi halletmeliyiz yahu yardım bekliyorum kızlar isim önerisi :KK51::anneadayı::mad:

Nerdeyse herkes isim olayını halletti ama bizde tık yok artık koyalım diyoruz ama ortada isim yok. Bu hafta kesin bu işi halletmeliyiz yahu yardım bekliyorum kızlar isim önerisi :KK51::anneadayı::mad:
canım bizde son anda karar verenlerdeniz.. kızımızın ismi nasipse Asya olacak.. nil ve asya arasında cok gittik geldik ..
biz eşimle begendiğimiz isimleri soyledik eledik sevmediklerimizi ve bu ikisi kalmıstı . benım sevdiğim diğer isimleri yazıyım belki bi fikir olur .
derin , defne , beril , eliz (normalde böyle yabancı duran isimleri sevmemde bu sempatik gelmişti ) , meryem , beyza , ceren ,

Kayrayida cok seviyorum. Aklim kalmasin diye 2 isimli olcak. Aman ne bileym kucagima alinca belkide cok farkli bi isim gelicek icimden

dilek2014 dilek2014 kizim olsaydi hira koycaktm. Asya da.coookk guzel

canım bizde son anda karar verenlerdeniz.. kızımızın ismi nasipse Asya olacak.. nil ve asya arasında cok gittik geldik ..
biz eşimle begendiğimiz isimleri soyledik eledik sevmediklerimizi ve bu ikisi kalmıstı . benım sevdiğim diğer isimleri yazıyım belki bi fikir olur .
derin , defne , beril , eliz (normalde böyle yabancı duran isimleri sevmemde bu sempatik gelmişti ) , meryem , beyza , ceren ,
Kızım olsaydı asya kordum ama malesef erkek anası olcakmışım ilk 5 ay kız ismi için cebelleş şimdide erkek ismi için offffki ne off peki erkek ismi önerin ne olur diekçim eşim klasikçi bende çok klasik birşey istemiyorum.

Kızım olsaydı asya kordum ama malesef erkek anası olcakmışım ilk 5 ay kız ismi için cebelleş şimdide erkek ismi için offffki ne off peki erkek ismi önerin ne olur diekçim eşim klasikçi bende çok klasik birşey istemiyorum.
canım günaydın benimde oğlum olacak biz cinsiyetini öğrenmeden karar vermiştik kızda olsa erkekte olsa Deniz koyacaktık, erkek olduğunu öğrendiğimizde eşim diğer ismininde Uzay olmasını istedi yani bebişimizin ismi UZAY DENİZ olacak inşalah...

Gunaydinn canlarr
Meltemim ya oyle batma degil resmen biri oraya tekme atmis gibi aciyo.
Duygucum bence atlasss cokk guzrl.kayra bizde de vardi eledi esim.
Bu arada biz de cihangir ve barlas aradinda kaldik.fikur verinnnnnn:)
Aylamcim insalaah dinmustur bebis ayaklarindan anlitorum ben cigetime cigerime vuruyo resmen
Dun aksam tansiyonum 7/4e dustu bi anda kizlar.bana tuhaf bidiler oluyo ama hayirlisi.bayiliyodum az daha tuz muz uyku simdi idare ederim.bakalim nolcak
Bu gidisle dogurup pat diye surpriz yapcsm sizee:KK8:

Gunaydinn canlarr
Aylamcim insalaah dinmustur bebis ayaklarindan anlitorum ben cigetime cigerime vuruyo resmen
Dun aksam tansiyonum 7/4e dustu bi anda kizlar.bana tuhaf bidiler oluyo ama hayirlisi.bayiliyodum az daha tuz muz uyku simdi idare ederim.bakalim nolcak
canım benimde aniden tansiyonum düşüyor bu durumda hemen yatmak gerekiyormuş ama ben çalıştığım için pek mümkün olmuyor sen çalışıyormusun evdeysen bol bol dinlen ve çok yavaş hareket etmeye çalış... geçmiş olsun canım bebişlerimiz vaktinde sağlıkla gelsin inşallah...

Malesef erkek anasi olacakmisim ne demek kiz? Sukret dua et saglikli olsun aaaaaaa!

Gunaydinn canlarr

Senin artik izne cikip dinlenme zamanin geldi canim.

canım günaydın benimde oğlum olacak biz cinsiyetini öğrenmeden karar vermiştik kızda olsa erkekte olsa Deniz koyacaktık, erkek olduğunu öğrendiğimizde eşim diğer ismininde Uzay olmasını istedi yani bebişimizin ismi UZAY DENİZ olacak inşalah...

Uzay Denizde cok guzel. Ben kararsiz kaldim boyle:KK43:

ben bi neresi neremde hissetsem anlıcamda anlayamıyorum ki :KK57::KK70:

X