Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydin bacimmmm:KK70: nasil oldun bebisin durumu nasil?

Günaydın canm
nasilsin bebiş nasıl
artık bir de iyi akşamlar diyeyim:) sağolun kızlar aynıyız hala...
ama çok kötü diş ağrısı çekiyorum diş ağrısı çekenler geçmesi için ne yapıyorsunuz? benim kaç gündür geçmek bilmedi ve çok rahatsız ediyor tavsiyelerinize ihtiyacım var....

ama çok kötü diş ağrısı çekiyorum diş ağrısı çekenler geçmesi için ne yapıyorsunuz? benim kaç gündür geçmek bilmedi ve çok rahatsız ediyor tavsiyelerinize ihtiyacım var....
canım karanfil basanı duydum hamılelerde pekde bilgim yok umarım yapmaz daha fazla canını ..

Oyyy öldüm kalca agrimdan. Kizilayda bulduk kendimizi aksam yemehini de hallettik burda. Etli salata yedim yeter:KK73: simdi biraz daha dolasicaz belim popom agrimazsa. Iyi yurumusuz simdilik kaplumbag hizinde 8600 adim iyi gibi :KK71:

Canim parol alabilirsin yanlizca. Bide ne ama curuk mu iltihap mi? Cok dayanilmaz olursa eczanelerde disinol var onlardab bastir tadi biraz igrenc ama uyusturuyo. Cok cok cekilmesi gerekiyosa dayanilmazsa cektir. Ben 2 azi dis cektirdim 3. Ayda ve 5. Ayda. Dayanilmazdi kafami duvarlara vuruyordum. Parol kesmiyodu. Doktorum ilac almaktan daha iyi cektirmen dedi. Zaten lokal anestezi kana karismiyo.

Hemde nasıl ya hiç sorma bide hiç bu kadar ayrı kalmamıştık :KK43:
Neyseki az kaldi cnm sabir et az once fena dondu karnmda ameliyat yerim bile oynadi garip duygular persembe kntrol heyecan sardi gn vericek acaba ne zamana dayansam diorum ama bu kasilmalar inan ameliyat sonrasi daha kolay icimden ona zarar gellmeden ciksinda ben her aciya raziyim simdide bu psikolojideyim ii old bu psikoloji en azindan bebisim icin giricem o soguk odaaya

Neyseki az kaldi cnm sabir et az once fena dondu karnmda ameliyat yerim bile oynadi garip duygular persembe kntrol heyecan sardi gn vericek acaba ne zamana dayansam diorum ama bu kasilmalar inan ameliyat sonrasi daha kolay icimden ona zarar gellmeden ciksinda ben her aciya raziyim simdide bu psikolojideyim ii old bu psikoloji en azindan bebisim icin giricem o soguk odaaya

Cok hareketlendi sipalar walla. Bizde pert olduk dönuyoruz artik eve kuveti doldurup icinde yatmak istiyorummmm!

Simayim ameliyathane cok soguk olur bilirim hele cikincaki usume daha beter. Allah yardimcin olsun kuzummm

Cok hareketlendi sipalar walla. Bizde pert olduk dönuyoruz artik eve kuveti doldurup icinde yatmak istiyorummmm!

Simayim ameliyathane cok soguk olur bilirim hele cikincaki usume daha beter. Allah yardimcin olsun kuzummm
Ohhh supermis doguruverme kiz gerci daha ii suda dogm olur hehrhre :=) ya sorma o titreme genel anezteziden sora oluyo genelde bakalim dr elim cabuk korkma diyi guveniciim artik care yok aklma hep ya ameliyat sirasinda dr uma bise olursa diye geliyo tovbe felaket senaryolarim da hazir demekkii ii yaziom yne :=) agri girdii yine aghh ya gaz gibi ama resmen sanci bence

Suan sanki herkes soluna yatmis uzanio gibi geldii bende tum gn kazik dikmis gibi ayaktayim uzaniim bari

Allahhh kız bebeği yavaş sev Ha doğunca :KK49:
Hehee yiycemm onu :) çok özledim Rabbimiz korusun meleklerimizi aylacimm az kaldı
Oyyy öldüm kalca agrimdan. Kizilayda bulduk kendimizi aksam yemehini de hallettik burda. Etli salata yedim yeter:KK73: simdi biraz daha dolasicaz belim popom agrimazsa. Iyi yurumusuz simdilik kaplumbag hizinde 8600 adim iyi gibi :KK71:
Hehe kaplumbağa seni :) iyi yapmissin kız bizde kös kös oturalım bakim
oyy kıyamam ben sana yaaa,söle eşine kızdırmasın seniii, bak arkanda biz varızz :KK62::KK62:
evet yaaa nie aramadin dedim ama çok kızarak söyledim kii bi daha ara diecegimde kalmadi konusacagim daa üzülüyorum ister istemez :KK43:
Bu bizim koca hasretimiz ne olacak yaf :KK43:
Şimdi onlara ihtiyacimiz var bizim :KK43:
yok istee Rabbimiz eksikliklerini vermesin amaa ozleniolar zalimlar istee hem n as babalarini hem bebislerini hemde evimize gitmeyii bekliyoruz sonunda kavuşmak varya bekleriz canım ne yapalım yeter ki güzelliklerle kavusalim :)

Kizlar ya vajinal kemikler cok agriyo bu aksam benim :KK43:zo atiyom adimlarimi.sizdr de var mi??

Kizlar ya vajinal kemikler cok agriyo bu aksam benim :KK43:zo atiyom adimlarimi.sizdr de var mi??
Canım bendede arada batma oluo ama hemen gecio çok şükür kii bian bebisim cikcakmis gibi oluo amaa bence normal artik bebis asagi dogru inermis bide lavaboda tuhaf bi sancim oluo benim

Hehee yiycemm onu :) çok özledim Rabbimiz korusun meleklerimizi aylacimm az kaldı
Hehe kaplumbağa seni :) iyi yapmissin kız bizde kös kös oturalım bakim
evet yaaa nie aramadin dedim ama çok kızarak söyledim kii bi daha ara diecegimde kalmadi konusacagim daa üzülüyorum ister istemez :KK43:
yok istee Rabbimiz eksikliklerini vermesin amaa ozleniolar zalimlar istee hem n as babalarini hem bebislerini hemde evimize gitmeyii bekliyoruz sonunda kavuşmak varya bekleriz canım ne yapalım yeter ki güzelliklerle kavusalim :)
sabret canımm sabrett, herşey daha güzel olacakk inş. :KK39:

X