Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evet orası da doğru normal doğumunda sonrası rahat inşllah kolay olur hepmizinki

oyy cnm cnm cok gecmis olsun, cok güzel haberler bunlar. bak Allah'in izniyle son haftalar, doktorunu dinle ve yerinden kibirdama, bebeginin gelisimi nasil? kac kilo olmus? Rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insAllah

Duygu anacim ne cektik be b doguraydik assagi ablamlara inerken biraz agrimvardi 4 kat ciktim eve geldm gecti ama cok sancilandim iste yne oyle oldugunda dr adele agrisi demisti kasiklarm cok agrimisti bilmiom niye bole ik hafta bi oluo iki uc gecem haram yani bole olunca tahlillerde temiz hep yarin saglk ocagi idicem yne kan sayimi icin ariolar iki haftada bir

Hadi bakalim canim insallh biraz daha durur.yat sen de hep.allahim en dogru zamnds ksvustursun insallh

Bi kere bende çıktım sancı odasına oradakileri görünce çıldırdı m resmen etkisi yeni yeni geçiyor devamlı ağlıyordum
bakalim hangisi hayırlı olacaksa öyle doğum yapalım inşallah

inşallah hakkımızda hayırlı olan neyse o olsun

Olabilir canım. Rahimden dolayı da olur. İnşallah da öyledir.

uygunmuş fiyatı umarım memnun kalırsın cnm
İnşallah canım ya . Herseyi düşünmek lazım maddi acıdan düşünülenden cok sarstı minik :) kotu bi hastane değil , dogum yapan tanıdıklar var ve açıkcası cok da düşünmek istemıyorum cok Nazlı değilimdir . Özel istememin sebebi esim ailem rahatça yanımda olsun .. Hakkımızda hayırlısı ..

Cesaretine hayran kaldım hiç izleyemıyorım ben öyle seyleri
Ben dee hatta dr um da sskin izleme dedi.
Simayimm dogru diyon canim.valla dogumu dusunmekten psikopata bagladim ne diyim allahim hayirlisini yasatsin.hepimizi kolaycaa kurtarsin insallahh

tabi senin iiçine hangisi siniyorsa onu yap tabi. özel iiiyi ilgileniyorlar en azından bende özele gideyim dedm eşm herkes özelde mi doğuruyo dei bende üstelemedim zaten

Cesaretine hayran kaldım hiç izleyemıyorım ben öyle seyleri

onla kalsam iyi ben bide dogumlara girdim hihihi ebeliklerim var :) kendim yasamadim henüz ama gördüklerime dayanarak sunu söyleyebilirim: gercekten herkesin bünyesi yapisina göre degisiyor. suda bir gercekki dogum istedigi kadar zor gecsin belirli bir süre sonra o sanciyi aciyi bile hatirlamiyorsun, tarifini bile yapamiyorsun buda Rabbimin bir hikmeti, o yüzden galiba ikinci ücüncü derken yine hamile kaliyoruz

Ben dee hatta dr um da sskin izleme dedi.
Simayimm dogru diyon canim.valla dogumu dusunmekten psikopata bagladim ne diyim allahim hayirlisini yasatsin.hepimizi kolaycaa kurtarsin insallahh

kizlar o zaman dogum hikayelerine bakin, orda ne bagrinti nede sanci sadece tatli güzel seyleri gösteriyor. heycanla kapida bekliyen aileler, bebek dogunca yasanan o sevinc, herkes bebegi merak edip resim cekiyorlar fln :)

tabi senin iiçine hangisi siniyorsa onu yap tabi. özel iiiyi ilgileniyorlar en azından bende özele gideyim dedm eşm herkes özelde mi doğuruyo dei bende üstelemedim zaten
Canım hayırlısı tabi .. Ay bi avazda inşallah doguruverelim :)
. Masallah sana

Walla ne cektik simayim. Aman daha iyi cagirsinlar. Kontrol altinda olsun hersey. Son ayimizda bi aksilik cikmasin insallah.

Bu alsaydik kucaklarimizada güç gelseydi. Ben nedense bu aralar kendimi cok güçsüz hissediyorum. Size derken ben herseye zirlar oldum

cnm hosgeldn ay merak ettik hepimiz yat ddinlenn bosver dnya isini bebegin onemli 36 haftandasin dimi bnde 35 deyim yeni girdim ani bebegin bu hafa dogsa bile yasar korkma bana suanki taihe gore haftyaa dogsa bile kuveze girmz dedi
amin inşallah hepiniz sağolun canım...35+4 teyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…