Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Duygu bilmiyom yaa...ama herkes su cati muayenedinden bile korkutuyo.bidahaki randevuda yspcsm dedi sma nasil olck bilmiyorummmm

Yav herkese yapmıyorlar galiba çatı muayenesini. benim arkadaşıma yapmadılar.inşallah banada yapmaz birde şimdi doktor değiştircem acayip bir durum 10 gün sonra bakalım ne diyecekler.ama yapsada sorun değil doğumda zaten sürekşi alttan kontrol ediyorlar açılma oldunu olmadımı kaç cm açıldı takma yani okadar

Yapcam dedi ama doktorum.vajinal ultrason yapti bi kere oldum resmen ;( bu daha kotuymus olee diyolarrr

Simayim dikkattt.sakin enfeksiyon olmadin.bolll sicak koy aysklarinin altina.aman cok az kaldi

Duygu bilmiyom yaa...ama herkes su cati muayenedinden bile korkutuyo.bidahaki randevuda yspcsm dedi sma nasil olck bilmiyorummmm
COk zorunlu olmadikca yasak degilmi sezeryan? Walla olabiliyosan normal ol korkma. Bak biz dua ediyoruz. Sezryanin acisi daha kotu

Ben elletmem kimseye. Mikrop bulastirirlar doverim walla

COk zorunlu olmadikca yasak degilmi sezeryan? Walla olabiliyosan normal ol korkma. Bak biz dua ediyoruz. Sezryanin acisi daha kotu
Yok ya yasak falan degil.yani nasil yapcan diyo dr.soruyo.bakalm 36 da belli olur muayenede.
Bu arada benim esim de bole kiz :) ben bi rahatim o yok kimse gelmesin elletmemm koklamasin bile :) ecin girisine dezenfekte makinesi alcakmis.mayisa kadar disari cikmak yokmus :) ne guluyom var ya.halbu ki ben panigimdir o cokk rahattir.valla cocuk konusu baskaymis :)

Kızlar dogum korkuları basladı sanırum cok bakmayın , yorum yaptırmayın derim ben . Ahh bebişle ev nasıl olacak onu düşünüyorum naparım nasıl olurum. Cok heyecan verıyor ... Ilk günler bizim iki tarafta uzak olduğu için anneler , babalar gelir sanırum .. Kalabalık olucaz , sonrasında bi basımıza kalıcaz sanırım .. Tabi kendi annem biraz daha fazla kalır .. Bu arada benim kız resmen sag göğsümün altında cok yukarıda kıprasıp duruyor

Aynen ne kadar yorum o kdr korku. Herşey olacağına varır. Kendimize cesaret vermemiz lazım. Benim eşimin annesi yok. Kendi Nem gelir kalır artık nasip kalabalığa gerek yok :)

Aynen ne kadar yorum o kdr korku. Herşey olacağına varır. Kendimize cesaret vermemiz lazım. Benim eşimin annesi yok. Kendi Nem gelir kalır artık nasip kalabalığa gerek yok :)

Tatlım kalabalık dediğim ananelerimiz ve babalarımız .. Cok şükür Kv , Kp cok severim eee onların ılk torun gelsinler memnun oluruz biz . Benim ailemde durmaz zaten zaten uzagız hep bize daha moral olacak .

Alla alla ozelde yapicaksin ozaman. Devlet hastanelerinde yasak cunku cok acil bi durum olmadkca sezeryan. Walla evlat olunca insan kendisinden sakinir ya

Yok canım ben kendim için dedim onu. Olsa da gelseler keşke:)
Tatlım kalabalık dediğim ananelerimiz ve babalarımız .. Cok şükür Kv , Kp cok severim eee onların ılk torun gelsinler memnun oluruz biz . Benim ailemde durmaz zaten zaten uzagız hep bize daha moral olacak .

Benim tek korkum sezeryan olabilme ihtimali. Normal olsunda o sanci vaslayinca atlatilir melegi kucagima alinca unuturum butun aciyi.

Benim tek korkum sezeryan olabilme ihtimali. Normal olsunda o sanci vaslayinca atlatilir melegi kucagima alinca unuturum butun aciyi.
Tahmini edemiyorum canım nasıl olacağını ama senin gibi düşünüyorum o zaman o sancıyı çekip , sonrasında rahat olmak istıyırum .. Doğumdan sonra hasta , ameliyatlı gibi olmak istemıyorum .. Bakalım doğumdan sonra da konuşuruz bunları şimdiki gibi mi düşüncez

Senin gibi dusunebilsem duygu yaa...cesaretimi biraz daha toplsmaliyim galiba.
Ozelde yapicam canim.senin devlet mi?allahtan doktora ve hastaneye guveniyorum.bu tirsaklikla

bende de acayip korku var ben normal doğumdan vazgeçmştim isteğe bağlı değil miymş doğum şekli offfffff

Yani benim bildigim devlet ve unv. hastalnelerinde acil durum olmadikca yasak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…