Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bizde seni çok merak ettik canım şükür atlatmışsın az kaldı bu sıkıntılı günlerde gececek.sen doktorun dediklerini uygula kanamaya yol açacak bir hareketten sakın .dualarımdasınız hepiniz .inşallah vaktiyle sağlıklı bir doğum olcak temennim bu yönde

sana da geçmiş olsun canım bilmiyorum ben öyle duydum

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim merakta bıraktım sizi sanırım kusura bakmayın anca yazabildim iyi ki varsınız... dualarınızda beni de unutmayın olur mu? seviyorum sizi...
adalat kullananlar bana hakkında bilgi verebilirseniz çok iyi olur...

Aynen cnm dogurcaz Allahn izniyle ya annem bugn waikikiden citcitli kndak almis polar cok guzel begendim 29 tl hemde yataini da kurdk esimle hersey hazir beklioruz kansizsindir belk ben ferplex midir nedir sivi lan kan ilacndan iciorm ik tane gnde kansizim sanirim pff 4 kat inip cikmaktan kicim kurudu kiz bebek dognca artik oturcam popisin ustune

Olsun kız spor oliyiii işte

bnde öle 2 hafta sonra rapor almayı düşünüyorm aile hekiminden... biraz ewde vakit geçrmek dinlenmek işleri halletmek istiyhoırum doğm izninide 37 yada 36 da alablrm... iş yerinde huzursuzum..stresli... kafa dinlemek istiyorum. dr a bile izne giderken problem çıkıo

Kuzuu bana mi benzemrye basladin iice sennn ?? :)

kizlar o zaman dogum hikayelerine bakin, orda ne bagrinti nede sanci sadece tatli güzel seyleri gösteriyor. heycanla kapida bekliyen aileler, bebek dogunca yasanan o sevinc, herkes bebegi merak edip resim cekiyorlar fln :)
Yok canim dogum aniyla ilgilu hicc bisey sevimli gelmiyo korkudan :)

O kundaktan ben de aldim simay.mo t alcktim onu gorunce vazgectim.cok guzel ama dimi :)

Ne guzrl olurdu dimi oooo yapsak cikiverse agzimizdan hicc korkmasak
3yasindski yegenim yaz tatilinde surekli "bebegi karnindan nasi cikacaklaaaa??"diye sorup dutuyodu. O mu panikletto acaba beni yaa :)
Allahim siyirnaya basladimmmm
Benimde 2.5 yasında yeğenime halanın bebeği ne zaman gelicek dediklerinde gözlerini pörtleterek doktor onu çıkartacak dıyo . Ilk duyduğumda bi acaip olmuştum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…