Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar evdeyim şimdi çok şükür bir sürü serum antibiyotik yedim her yerim mosmor oldu... şükür bu günlere kadar getirene inşallah bundan sonrasını da sağlıkla hayırlısıyla görürüm:KK43: size de çok teşekkür ederim herşey için... doktor adalat verdi erken doğum kasılma vs. olmasın diye...
var mıydı adalat ilacını kullanan? çok ağır bir ilaçmış duyduğuma göre... evde bir bardak bile kaldırmak yok artık özel ihtiyaçlar dışında ayağa kalkmak da yok... dua edin kızlar bu günleri de sağlıkla hayırlısıyla kanamasız geçiririm inşallah...:KK43:
Bizde seni çok merak ettik canım şükür atlatmışsın az kaldı bu sıkıntılı günlerde gececek.sen doktorun dediklerini uygula kanamaya yol açacak bir hareketten sakın .dualarımdasınız hepiniz .inşallah vaktiyle sağlıklı bir doğum olcak temennim bu yönde

aklımdaydın inan ne güzel daha doğurmamışsın inşallah biraz daha bekler bende geçen haftasonumu hastanede geçirdim sancılanmıştım nst de doğum sancım başlamış gözüküyordu senin gibi serumla filan atlattım bana da günde 2 tane adalat 3 tane de progestan verdi ağır nıymış adalat ben duymsmıştım
sana da geçmiş olsun canım bilmiyorum ben öyle duydum

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim merakta bıraktım sizi sanırım kusura bakmayın anca yazabildim iyi ki varsınız... dualarınızda beni de unutmayın olur mu? seviyorum sizi...
adalat kullananlar bana hakkında bilgi verebilirseniz çok iyi olur...

Walla ne cektik simayim. Aman daha iyi cagirsinlar. Kontrol altinda olsun hersey. Son ayimizda bi aksilik cikmasin insallah.

Bu alsaydik kucaklarimizada güç gelseydi. Ben nedense bu aralar kendimi cok güçsüz hissediyorum. Size derken ben herseye zirlar oldum:KK43:
Aynen cnm dogurcaz Allahn izniyle ya annem bugn waikikiden citcitli kndak almis polar cok guzel begendim 29 tl hemde yataini da kurdk esimle hersey hazir beklioruz kansizsindir belk ben ferplex midir nedir sivi lan kan ilacndan iciorm ik tane gnde kansizim sanirim pff 4 kat inip cikmaktan kicim kurudu kiz bebek dognca artik oturcam popisin ustune

Aynen cnm dogurcaz Allahn izniyle ya annem bugn waikikiden citcitli kndak almis polar cok guzel begendim 29 tl hemde yataini da kurdk esimle hersey hazir beklioruz kansizsindir belk ben ferplex midir nedir sivi lan kan ilacndan iciorm ik tane gnde kansizim sanirim pff 4 kat inip cikmaktan kicim kurudu kiz bebek dognca artik oturcam popisin ustune
Olsun kız spor oliyiii işte :KK70:

antetli kağıt canım
imza kaşe falan yok sordum gerek yok dediler.
bu kağıtta bende duracakmış zaten izine ayrılacağım zaman bir rapor alacakmışım onunla birlikte muhasebeye verecekmişim.
ben 35. haftada ayrılmak istiyorum çünkü biraz rahat geçirmek istiyorum son zamanlarımı.. birde zaten genelde doğımlar 15 gün önce oluyormuş öyle olursa 15 günüm yanacak.. yanacağına rahat rahat geçireyim ne gerek var diye düşünüyorum.
35. haftada gidip iznimi alacağım doğum sonrasına 3 hafta eklenecek izin olarak.

bnde öle 2 hafta sonra rapor almayı düşünüyorm aile hekiminden... biraz ewde vakit geçrmek dinlenmek işleri halletmek istiyhoırum doğm izninide 37 yada 36 da alablrm... iş yerinde huzursuzum..stresli... kafa dinlemek istiyorum. dr a bile izne giderken problem çıkıo :KK43:

Walla ne cektik simayim. Aman daha iyi cagirsinlar. Kontrol altinda olsun hersey. Son ayimizda bi aksilik cikmasin insallah.

Bu alsaydik kucaklarimizada güç gelseydi. Ben nedense bu aralar kendimi cok güçsüz hissediyorum. Size derken ben herseye zirlar oldum:KK43:
Kuzuu bana mi benzemrye basladin iice sennn ?? :)

kizlar o zaman dogum hikayelerine bakin, orda ne bagrinti nede sanci sadece tatli güzel seyleri gösteriyor. heycanla kapida bekliyen aileler, bebek dogunca yasanan o sevinc, herkes bebegi merak edip resim cekiyorlar fln :)
Yok canim dogum aniyla ilgilu hicc bisey sevimli gelmiyo korkudan :)

O kundaktan ben de aldim simay.mo t alcktim onu gorunce vazgectim.cok guzel ama dimi :)

Ne guzrl olurdu dimi :p oooo yapsak cikiverse agzimizdan hicc korkmasak :KK66:
3yasindski yegenim yaz tatilinde surekli "bebegi karnindan nasi cikacaklaaaa??"diye sorup dutuyodu. O mu panikletto acaba beni yaa :)
Allahim siyirnaya basladimmmm :p
Benimde 2.5 yasında yeğenime halanın bebeği ne zaman gelicek dediklerinde gözlerini pörtleterek doktor onu çıkartacak dıyo . Ilk duyduğumda bi acaip olmuştum :)

X