Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Slm hemşeriymişiz :) daha da ağırlaşmadan bitir yıkama ütüleme işini az zaman kaldı ne olacağı belli olmaz

aaa adanadami yasıyosun :) ben esımın ısı ıcın burdayıs :) Dalan roxy sabun nerde bulurum we makınada kullanılırmı ? yada baska onerı ?

Gunaydin kizlar...
gece yine oksuruk ve agridan uyku tutmadi 5e kadar bu saate kadarda uyumusum. Oksurmekten dogurucam walla. Bebisimde uyuyamiyo ben oksurdukce korkuyo herhalde kipir kipir. Bende bugun cantayi yikayimde hazirliyim bari. Anam bisey yapasimda gelmiyo bi agirlik ustumde butun gun koltuga yapisik yasayasim var.

aaa adanadami yasıyosun :) ben esımın ısı ıcın burdayıs :) Dalan roxy sabun nerde bulurum we makınada kullanılırmı ? yada baska onerı ?

Canım optimumdaki jokerde ve Migros'ta bulabilirsin. Makinada kullanabilirsin ben dalinin sıvı deterjanını ve yumuşatıcısını kullandım. Jokerde sebamedin ürünleri indirimdeydi en son gittiğimde eğer şampuan falan almadıysan bi bak istersen. Ben adanalıyım ama Mardin de çalışıyorum buara doğum iznindeyim Adana mersin arası takılıyorum :)

Kolay gelsin canım oturarak yapmaya çalış ara ara uzan dinlen çok küçükler çok parçalar insanı çok yoruyo oyüzden
sağolasınn,aynen yerde ütü masası,ben yerde ama sürekli hareket halindeyim her türlü zor valaa:KK66: yavaş yavaş ütütlücem artık

Gunaydin kizlar...
gece yine oksuruk ve agridan uyku tutmadi 5e kadar bu saate kadarda uyumusum. Oksurmekten dogurucam walla. Bebisimde uyuyamiyo ben oksurdukce korkuyo herhalde kipir kipir. Bende bugun cantayi yikayimde hazirliyim bari. Anam bisey yapasimda gelmiyo bi agirlik ustumde butun gun koltuga yapisik yasayasim var.
Canım ya ne çektin buara bi böbrek bi ciğer derken :KK43: keşke yapılabilecek bişey olsa önerebilsem ama ne bilim hamileyken sınırlı herşey doktor bile ılık su önerebildi sadece. Benimde toza alerjim var Mardin'de çok tozlu buara alerjimden gözüm burnum şiş ve bol akıntılı :KK43:

Canım optimumdaki jokerde ve Migros'ta bulabilirsin. Makinada kullanabilirsin ben dalinin sıvı deterjanını ve yumuşatıcısını kullandım. Jokerde sebamedin ürünleri indirimdeydi en son gittiğimde eğer şampuan falan almadıysan bi bak istersen. Ben adanalıyım ama Mardin de çalışıyorum buara doğum iznindeyim Adana mersin arası takılıyorum :)

ok mıgros a bakarım, cok saol! sampuan ıcınde bakmadım daha. ılk fırsatta onada bakım. tesekkurler . dogumu nerde yapjan pekı ? ben ortadogu ınsallah , dr um falan da orda hep ! sen ?

Canım ya ne çektin buara bi böbrek bi ciğer derken :KK43: keşke yapılabilecek bişey olsa önerebilsem ama ne bilim hamileyken sınırlı herşey doktor bile ılık su önerebildi sadece. Benimde toza alerjim var Mardin'de çok tozlu buara alerjimden gözüm burnum şiş ve bol akıntılı :KK43:
Sorma cnm ya her yolu denedim bana misin demiyo. Ilac kullanmayi sevmezdim zaten mecbur kaldikca kullanirdim ama smdi kullanamamak ne kotuymus. Hastanelerde korkuyo bisey yapamiyorlar. Atlatsak su dogumu bi an once :KK43:

En son 9kilo almıştım ama dr a gittiğimde karnım açtı açken bi iki kilo farkediyor :)
Evde de hiç tartilmadim
Masallah gayet iyi kılo alımın ..
Gunaydin kizlar...
. Ahh duygum Allah'tan acil şifa olsun inş . Ben iki gündür Uyanınca boğazım acıyo sonra gecti cok şükür . Inan aklıma sen geldin kısa süreliğine bile sınurlendim boğaz ağrıma Allah yardımcın olsun

Masallah gayet iyi kılo alımın ..
. Ahh duygum Allah'tan acil şifa olsun inş . Ben iki gündür Uyanınca boğazım acıyo sonra gecti cok şükür . Inan aklıma sen geldin kısa süreliğine bile sınurlendim boğaz ağrıma Allah yardımcın olsun
Aminn cnm sende dikkat et bigazin aciyosa c vitamini al terlet hemen kendini grip oyle basliyo. Oksurmek koymuyo wallahi ciger batmasi daha cok yakiyo canimi.

bi doğuruversen rahatlıcan ama, buna da şükür diyelim canımm.bende ütüye ara verdim totom yapıştı, ne zormuş yaa :KK70:
Kiz ben eldivenlerine kdr utuleyiverdiydim ilk hevesle. Anam bi baktim kardesim utusuz giydiriyo dedi ki utuyle mi ugrasicam:KK70:

Kiz ben eldivenlerine kdr utuleyiverdiydim ilk hevesle. Anam bi baktim kardesim utusuz giydiriyo dedi ki utuyle mi ugrasicam:KK70:
aynen bende ütülüyom herşeyi,zaten sonradan vakit bulamyıp ütüsüz giydiririz çoğu şeyi.oyyy yirim onların donlarını:KK68:

aynen bende ütülüyom herşeyi,zaten sonradan vakit bulamyıp ütüsüz giydiririz çoğu şeyi.oyyy yirim onların donlarını:KK68:

Aynen walla simdiden supurge bana bakiyo ben supurgeye bakiyorum ama ben kazanicam sanirim supuremicem :KK70:

Seninde az kalmis kizzz herkez benden once dogurucak:KK12:

X