Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Hadi gecmiş olsun ellerıne saglık .. Cok güzeller dimi
. Aynı ve guzelim valla miskinim ikingundur şimdi bi çıkıcam biraz yurıyım bide markete uğrayayım .. Selviboylumu bende cok merak edıyorum naptı acaba normalde yazardı doğurdu mu acaba ??
güzel ne kelimeee valaa koklaya koklaya seve seve ütüledim hepsini,içinde düşünemiyorum bebeğimi:KK68::KK68:

Bende cikayim azcik yuriyim baride sumugum donsun. Artik mont kaban bere cikiyorum walla giydigim montta insan montu degil. Kadinliktan ciktim ayol eski montlarimi giymek istiyorummm:mad:

dilekcim peki sen sezeryan dan dolayı mı 35 de düşünüyorsun.... 38 de genelde alıyorlar ya ...bnde nette araştrdm kimsenin doğruı dürüst bişey yazdığı yok.... sendeki çalışablr kağıdı bzm bildiğimz rapora mı yazıldı yoksa antetli kağıda baş hekim ve dr imzasylamı bnmki antetli kağtta
antetli kağıt canım
imza kaşe falan yok sordum gerek yok dediler.
bu kağıtta bende duracakmış zaten izine ayrılacağım zaman bir rapor alacakmışım onunla birlikte muhasebeye verecekmişim.
ben 35. haftada ayrılmak istiyorum çünkü biraz rahat geçirmek istiyorum son zamanlarımı.. birde zaten genelde doğımlar 15 gün önce oluyormuş öyle olursa 15 günüm yanacak.. yanacağına rahat rahat geçireyim ne gerek var diye düşünüyorum.
35. haftada gidip iznimi alacağım doğum sonrasına 3 hafta eklenecek izin olarak.

Ben geldim evi köşe bucak temizleyip geldim hemde düşünüyorumda bebiş doğunca böle evi tertemiz yapabilecekmiyiz şöle rahat rahat temizlik, yok yok çok zor olacak makinayı çalıştırmaya korkarız artık uyanacak diye ama alışmalarıda gerekiyor.ne zor işmiş yav çoçuk işi

uyuzcan uyuzcan en sonunda yaptın ütüyü dolabı gelince hemencecik yerleştirirsin.sonra gelişini bekle oğluşun

DuyguS87 DuyguS87 of be duygu nerden aldın şu mikrobu perişan etti seni kuzum ya.nese iyi yönünden düşün en azından doğumdan önce geçirmiş oldun vücut mikroba bağışıklık kazandı bir daha uğramaz sana inşallah.

Ben geldim evi köşe bucak temizleyip geldim hemde düşünüyorumda bebiş doğunca böle evi tertemiz yapabilecekmiyiz şöle rahat rahat temizlik, yok yok çok zor olacak makinayı çalıştırmaya korkarız artık uyanacak diye ama alışmalarıda gerekiyor.ne zor işmiş yav çoçuk işi

uyuzcan uyuzcan en sonunda yaptın ütüyü dolabı gelince hemencecik yerleştirirsin.sonra gelişini bekle oğluşun

DuyguS87 DuyguS87 of be duygu nerden aldın şu mikrobu perişan etti seni kuzum ya.nese iyi yönünden düşün en azından doğumdan önce geçirmiş oldun vücut mikroba bağışıklık kazandı bir daha uğramaz sana inşallah.
Deme kuzum ya ben de dogumdsn sonra guzelce yaparim temizligimi diyodumm:KK43: o zamn hic ni yspamicazzz:KK43:

Saol cnm walla ne cektim bee

Cnm bebis olunca gurultu olcak diye korkma hem ztn anne karninda gurultuye alisik. Okdr kalp sesi organ sesi dusaridan gelen sesler. Uyurken parmak ucunuzda yurumenize gerek yok diyolar. Gunluk gurultunu yap yani. Alismasinlar sonra zor olur. Ben yigenimi gogusumde yatirip anne karninda duyulan sesleri aciyodum radyo bebekte misil misil uyuyordu. Yerimmm ya onuda ozledim. Yigen bu kdr ozleniyosa kendi evladimi dusunemiyorum:KK68:

evettt bende inanamadım ama vallahi de bitirdim ütü işini:KK9::KK9::KK9: aynen bebişler doğunca nerde bu hamaratlıkk,az büyümeleri lazımm

Saol cnm walla ne cektim bee

Cnm bebis olunca gurultu olcak diye korkma hem ztn anne karninda gurultuye alisik. Okdr kalp sesi organ sesi dusaridan gelen sesler. Uyurken parmak ucunuzda yurumenize gerek yok diyolar. Gunluk gurultunu yap yani. Alismasinlar sonra zor olur. Ben yigenimi gogusumde yatirip anne karninda duyulan sesleri aciyodum radyo bebekte misil misil uyuyordu. Yerimmm ya onuda ozledim. Yigen bu kdr ozleniyosa kendi evladimi dusunemiyorum:KK68:
Bencede biraz ses olmalı yavh yoksa valla hiçbirşey yapamayız.bilirim ben oyigen sevgisini 2 tanede bende var ben onlar sayesinde karar verdim bebişe hehe birtane var 19 aylık öldürüyor bizi çok afacan çok , kendi evladımız olsa daha büyük bir aşk olcak aramızda ben kimseyle paylaşamam diyorum ama bakalım

evettt bende inanamadım ama vallahi de bitirdim ütü işini:KK9::KK9::KK9: aynen bebişler doğunca nerde bu hamaratlıkk,az büyümeleri lazımm
Az değil canım baya baya büyümeleri gerek erkek çoçuklarda elektrikli süpürge takıntısı var genelde böle yani.ancak uyuyunca açabilcen evi temizlemek için.

Az değil canım baya baya büyümeleri gerek erkek çoçuklarda elektrikli süpürge takıntısı var genelde böle yani.ancak uyuyunca açabilcen evi temizlemek için.
yandık anamm yandıkk,insan şimdi uyanacak şimdi ağlayacak diye kımıldayamazda yerinden :KK68:

Bencede biraz ses olmalı yavh yoksa valla hiçbirşey yapamayız.bilirim ben oyigen sevgisini 2 tanede bende var ben onlar sayesinde karar verdim bebişe hehe birtane var 19 aylık öldürüyor bizi çok afacan çok , kendi evladımız olsa daha büyük bir aşk olcak aramızda ben kimseyle paylaşamam diyorum ama bakalım
Walla ablamla kiz kardesim ikiside tecrubeleryle diyoki

"Hastaneye gelip milletin kucagina almasina bile sinir oluyorsun. Ben yaptim o bi tek benim psikolojisine giriyorsun. Hatta ablam bi ara kucagindan hic birakmamis hastanede agliyo ayrilinca vermemek icin. Bende opturmem ben yaptim alla alla:KK47:

"Hastaneye gelip milletin kucagina almasina bile sinir oluyorsun. Ben yaptim o bi tek benim psikolojisine giriyorsun. Hatta ablam bi ara kucagindan hic birakmamis hastanede agliyo ayrilinca vermemek icin. Bende opturmem ben yaptim alla alla:KK47:
kız zaten minicik bebekler herkes alırsa kucağına ne olur ölee, hastası var mikroplusu var :KK68: valaa benimde kocam annem ve ablamdan başka kimse alamaz kucağınaaa :KK62: büyük konişmim ama neyseeee :KK70:

Kız bendede aynı duygular var kimseye vermem diyorum şimdiden sölüyorum laf arasında herkese kimse dokunmasın öpmesin kucağına almaya kalkmasın obenimmmm diyorum. Böle olursa baya gerginlik olcak valla evde.ama vermem bebşşimi herşey onun için.

bu arada kv laf arasında ben gelmeden doğurma diyor açıkcada sölüyemiyor.ama annende yakın ama diyor haha bende dedimki benim veletin gelmeye niyeti yok acele etmeyin doğum aralık sonu dedim haha:KK14::KK76::KK53:

X