Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Duygucum sen bi gogus hastsliklarina gitsene bak drum beni ona gonderdi antibiuotik kullandim gecti.ilerlemesin bide.dinlen bol bol
Kizlar ya sanki karnim cok olgun karpuz gibi kuturttt diye yariliverck ortadan :) nasil gergin bi bilseniz.yuruyuse cikiyoz zor yuruyom yaa
Hareketler benim de kaburgalarimin altinda futbol oynuyo sankimm :)
Bu arada 10kiloyu buldum :KK43: cok almadim diuodum ama bu son ay aldi badini gidiyo kilolar kontrol edemiyommm:KK43:

Belkide oturmakdan oluyor şimdide ayaklarımı havaya dikerek uzanmayaa çalışıyorum ama olmuyor çocuk içimde ters dönüyor sanki.baya rahatsız oldu yavrucak .kan dolaşımını sağlamalıyım ki insin şiş. karnımda çok rahatsız şiş resmen çok zorluyor beni artık.patlamaya hazır balonum
Legene tuzlu su yapip icine koymayida dene cnm. Kardesim neler cekti yaza denk geldigi icin rahatlatiyordu

Duygucum sen bi gogus hastsliklarina gitsene bak drum beni ona gonderdi antibiuotik kullandim gecti.ilerlemesin bide.dinlen bol bol
Kizlar ya sanki karnim cok olgun karpuz gibi kuturttt diye yariliverck ortadan :) nasil gergin bi bilseniz.yuruyuse cikiyoz zor yuruyom yaa
Bu arada 10kiloyu buldum :KK43: cok almadim diuodum ama bu son ay aldi badini gidiyo kilolar kontrol edemiyommm:KK43:
Benim yürüyüşler hep wc yüzünden kısa :KK43: dısarıda resmen 3 adımdan sonra wc gitmek istıyırum .. Ahh bacım 10 kılo nolcak valla depresyona gırcem siz 10 kılo dedikçe

Slm fıstıklar bugün çok yoruldum temizlikti yemekti alışverişti derken hiç oturup dinlenemedim şuan belim çok kötü kırılacak gibi kemiklerim. Karnımda çok sertleşti valla bu gidişle öylesine getirdiğim hastane çantasını kullanacam die korkuyorum :)

Slm fıstıklar bugün çok yoruldum temizlikti yemekti alışverişti derken hiç oturup dinlenemedim şuan belim çok kötü kırılacak gibi kemiklerim. Karnımda çok sertleşti valla bu gidişle öylesine getirdiğim hastane çantasını kullanacam die korkuyorum :)
kız suss allah korusun yaaa,sağlıkla zamanında gelecek bebişler inşallah :KK68:

Ay cuma bebisin kontrolu var olmazsa dr a soylicem yonlendirsin beni. Artik biktim hastanelerden doktorlardan.

Iyi enerjiniz var wallla. Gerci benimde oram buram agrimasa keske de yapsam:KK43:

Benim yürüyüşler hep wc yüzünden kısa :KK43: dısarıda resmen 3 adımdan sonra wc gitmek istıyırum .. Ahh bacım 10 kılo nolcak valla depresyona gırcem siz 10 kılo dedikçe
Oyle cok gitmiyom tuvalete canim ben.su iciyom iciyom acikk yapiyomm.nereye gidiyo bilmiuom:)
O kadar aldin mi dilegumm yaa.bende de gidisat o sankim :)
Aferinn fitfitcanomm..kiz kaynanan laf etcek gittin diye yorma kendini o kadar.aen dogumu mardinde mi yyapcan??

Ay cuma bebisin kontrolu var olmazsa dr a soylicem yonlendirsin beni. Artik biktim hastanelerden doktorlardan.
Sole kuzum sen ates faln olmasin mazallh..ben de biktimmm cok biktim.bi de benden kan alamiuolar hamileligin basinda sise sise durum yedim 1ay.damarlar ip gibi olmus.sorma :KK43:

sick.jpg
An itibariyle ben:KK43:

Oyle cok gitmiyom tuvalete canim ben.su iciyom iciyom acikk yapiyomm.nereye gidiyo bilmiuom:)
O kadar aldin mi dilegumm yaa.bende de gidisat o sankim :)
Aferinn fitfitcanomm..kiz kaynanan laf etcek gittin diye yorma kendini o kadar.aen dogumu mardinde mi yyapcan??
Yok kuzum ama nolur nolmaz diye çantamı da getirdim doğurursam bebem çıplak kalmasın die :)

Allah korusun canooo iyi dusun de cokk da yorulma.biz de aksam cizmeleri cikarip yaZlik ayakkabilari ksldirdik esimle dogrudurust bisey yapmadim ama kasiklarim kasiliyo.biz bayas agirlastik artikk
Aynen canım bi de ben bu ay çok kilo aldım buaya kadar 5 kilo aldım bu ay bi 5 daha aldım :KK43:

günaydınn şafak 42 gün görünüyo,tabi bizim oğluş dönerde normal doğum pozisyonu alırsa:KK68:

az kaldi sükür aylacim Rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. Döner döner annesi, bi google youtube baksana, dönmesi icin hareketler varmis, belki yardimci olur

ünaydı galiba 10 haftamız kaldı sizin ?

az kalmis sizede cnm, tadini cikart cünkü son haftalari zor geciyor :KK43: derlerdide birtek aklima hareket kisitligi gelirdi fakat nefes nefese kaliyor insan, asiri migde yanmasi oluyor bebis bastiriyor, aff edersin ama cisini tutamiyon, gece uyuyamiyon hihihih daha fazla gözünü korkutmiyayim, sen her anin tadini cikart insAllah :) kizmi oglanmi yigyenimiz?

Dönsün inşallah ya. Kasığa doğru müzik dinlemek konuşmak döndürebiliyormuş bugün başladım dinletmeye biraz daha araştırmam lazım :KK47:
az kaldi sükür aylacim Rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. Döner döner annesi, bi google youtube baksana, dönmesi icin hareketler varmis, belki yardimci olur

X