Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aynen walla simdiden supurge bana bakiyo ben supurgeye bakiyorum ama ben kazanicam sanirim supuremicem :KK70:

Seninde az kalmis kizzz herkez benden once dogurucak:KK12:
amann bırak hasta halinle temizliği falan,terler daha çok rahatsızlanırsınn :) he valaaa,dün tam uyucam rahat rahat eşim şaka maka 1 ayın kaldı he deyincee anammm dedim çok sağol uykumu kaçırdın hhahha :KK70: zaman geçiyo

Aynen walla simdiden supurge bana bakiyo ben supurgeye bakiyorum ama ben kazanicam sanirim supuremicem :KK70:

Seninde az kalmis kizzz herkez benden once dogurucak:KK12:
Duygu sanırımm herkescikler doğuracak biz beklıycez :) biz en küçüğüz kızlara göre .. Ayy ben dolabına bakıyorum mis gibi , düzenli .. Düşünüyorum böyle derli toplu ne kadar durur Bebiş gelince . Gecen eşim dolaplara bakıyor Benim yatak odasında yeterli derecede ona yer vermediğimdenn yakınıyor . Kızımın odasında 2 çekmeceyi verir babasına doye avutuyor kendini garibim :)

amann bırak hasta halinle temizliği falan,terler daha çok rahatsızlanırsınn :) he valaaa,dün tam uyucam rahat rahat eşim şaka maka 1 ayın kaldı he deyincee anammm dedim çok sağol uykumu kaçırdın hhahha :KK70: zaman geçiyo
Bizimkide haftamı soruyor 33 diyince , o dogumu 36 hafta sanıyormuş nasıl telaş bi görseniz . Dedim ben sana haber vermeden doğurcam sen işten gelene kadar doğurmuş olucam hastaneye gelirsin artık :)

Bizimkide haftamı soruyor 33 diyince , o dogumu 36 hafta sanıyormuş nasıl telaş bi görseniz . Dedim ben sana haber vermeden doğurcam sen işten gelene kadar doğurmuş olucam hastaneye gelirsin artık :)
hahahah ziyarete gelir artık bi kutu çikolatayla :KK70: şimdiden teleşşsa doğuruyorum dediğinde düşünemiyorum :KK57::KK66:

Hımm anladım kaçırmışım onu ben .. Sok dişini az kaldı . Bu arada dogum için hiç konuştunuz mu Nurten hanımla dogum için
Vajinismus olduğumu söyledim oda muayenede karar veririz dedi izin verirsen normal yaparız yoksa sezeryan yaparız dedi zaten bebişim henüz dönmedi birde plesanta yaşlanması var bende yaşlanma ilerlerse sezeryanla aliriz dedi
cuma günü randevum bakalım ne olacak muayene yaparmi bilmiyorum yaşlanma ilerlediyse muayene etmeden gün verir gibime geliyor

Oy ne heyecan yapmıştır :) biz gün sayıyoruz artık.hafta işine bi alışamadı benm kocis
ay rüyamda doguruyordum eşim hala yoktu yanımda çok uzuldum yaf inşallah o olmadan dogurmam oda görsün çektiğim acıyı

uyuzcan uyuzcan walla hic bisey yapmiyorum oturdum oyle evi havalandiriyorum. Yeter oda :KK70:

dilek2014 dilek2014 bide ub var cnm benimle ayni tarih gorunuyo takvimde. 40 hafta falan olmasin ya cok uzun:mad:

Oy ne heyecan yapmıştır :) biz gün sayıyoruz artık.hafta işine bi alışamadı benm kocis
ay rüyamda doguruyordum eşim hala yoktu yanımda çok uzuldum yaf inşallah o olmadan dogurmam oda görsün çektiğim acıyı
Giricek mi doguma kiz kocan?

Vajinismus olduğumu söyledim oda muayenede karar veririz dedi izin verirsen normal yaparız yoksa sezeryan yaparız dedi zaten bebişim henüz dönmedi birde plesanta yaşlanması var bende yaşlanma ilerlerse sezeryanla aliriz dedi
cuma günü randevum bakalım ne olacak muayene yaparmi bilmiyorum yaşlanma ilerlediyse muayene etmeden gün verir gibime geliyor
Anladım canım hadi hayırlısı inşallah ..
Haklısın valla inşallah istediğin gibi olur hem Sezeryan olursa ayarlar belki eşin ne guzel .. Ben asla sokmam dıyorum esime seni dogumhaneye . Bizimki heyecanlandırıyor birde ben kan bile aldırılırken yanımda tanıdık birini tutmam küçüklükten gelen bişi sanırım dişçiye falan giderken annem babamı ıstemezdim küçükken ..

DuyguS87 DuyguS87 3muz yazıp dururuz artık aman erken gelmesinler kuzum

vayyy bellerimmm :KK70::KK70: ütü bitti ama benim belde bitti anamm bu neydi böle yap yap bitmiyo,kızlarr biriktirmeden yapıverin garii :KK9:

Kislartt slmm
Ben geldim.naptiniz bakalim?okudum gerci..aylos utulere baslamisd ohh ben de utuledim eldiven corsp ne varsa olmustum.ama bu hafta yapamazmisim cok agirlasyim ben ya.
Duygum ya halami kotusun.israr ediyorum gogus hastaliklari konusunda.hatiliuo musin ben de yazmistim oksurmekten dogurcam diye.ama gecti.antibiyotik kuruttu sukur.
Dillekk,fitfitii,abc kuzularr siz napiyonuz bakalimm?
Unuttugum var mi kii:)
Kizlar selviboylimdan haber varmi?digurdu mi ki?

Kislartt slmm
Ben geldim.naptiniz bakalim?okudum gerci..aylos utulere baslamisd ohh ben de utuledim eldiven corsp ne varsa olmustum.ama bu hafta yapamazmisim cok agirlasyim ben ya.
Duygum ya halami kotusun.israr ediyorum gogus hastaliklari konusunda.hatiliuo musin ben de yazmistim oksurmekten dogurcam diye.ama gecti.antibiyotik kuruttu sukur.

Cnm cuma kadin doguma randevum var doktorum yonlendirir. Diger turlu baska hastaneye gittim 2 defa korkuyorlar hic bisey yapmiyolar.

Anladım canım hadi hayırlısı inşallah ..

Haklısın valla inşallah istediğin gibi olur hem Sezeryan olursa ayarlar belki eşin ne guzel .. Ben asla sokmam dıyorum esime seni dogumhaneye . Bizimki heyecanlandırıyor birde ben kan bile aldırılırken yanımda tanıdık birini tutmam küçüklükten gelen bişi sanırım dişçiye falan giderken annem babamı ıstemezdim küçükken ..

DuyguS87 DuyguS87 3muz yazıp dururuz artık aman erken gelmesinler kuzum

38de dogursamda olar:KK76:

vayyy bellerimmm :KK70::KK70: ütü bitti ama benim belde bitti anamm bu neydi böle yap yap bitmiyo,kızlarr biriktirmeden yapıverin garii :KK9:
Hadi gecmiş olsun ellerıne saglık .. Cok güzeller dimi
Kislartt slmm
. Aynı ve guzelim valla miskinim ikingundur şimdi bi çıkıcam biraz yurıyım bide markete uğrayayım .. Selviboylumu bende cok merak edıyorum naptı acaba normalde yazardı doğurdu mu acaba ??

Kislartt slmm
ayy yaptımdaa çok zormuş canım yaaa:KK68: selviboylumdan haber yok ne durumda acep,inşallah yolundadır herşey

X