Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ne oldu canım neden acildesin,öksürükden dolayı mı
Evet aylosum hem o hem ciger batmasi cok rahatsiz ediyo dayak yemiste kaburgam kirilmis gibiyim. Bisey yapamiyolar kan aldilar sonra bilekten alcaz atar damardan ordan daha net belli olur dediler ama delik desik ettiler orayi kolay bulunmuyormus. Istemiyorum dedim kalktim geldim eve tansiyonum dustu acidan bakalim sarimsak falan yutucam ya enfeksiyon varsa iyi gelir. Yapacagim baska bisey yok alternatif tiptan baska

Cok yoruyosan kendini siser ayaklar benimde istanbul yapip gelince 3 gun sisti sonra normale dondu yuksege uzak ayaciklarini bide tuzlu suya koy iyi gelir vnm. Tuzuda kes artik yiyosan komple. Son ay fazla su tutuyo vucut

Allah sagligiyla kucagimiza almayi nasip etsin cnm. Sislik olmamasi iyi tuza falan dikkat ettikce sikinti yasamayiz. Benimki eskisi kdr saatte 1 oynamiyor ama oynamaya baslayinca "Ayyyy" dedirtiyor. Baya karnimin sekli degisiyor artik. Tarifi mumkun olmayan bi his...

aman saglıklı olsunlarda, tek duamız o :)
hazırlıklara da ara wererek dewam edıom , beyfendı kıyafetlerı hazır ama sımdı yıkama utuleme cantalama kaldı, yıkarken napmıstınız? ozel bebek deterjanı wardı ısmını unuttum aljam da ! bılen solesın lutfen :)

besık puset falan kaldı , onlara da bı enerjık gunde dalarsam, bı gunde bıter ınsallah :) aklımda we yerı de bellı, nokta atısı yapjam yanı :)[/QUOTE]

Dalan roxy aldm cnm ben onunla yikadim miss gibi kokuyo. Bende daha canta yapmadim

vahh canım yaaaa, bi atlatamadın şu hastalığı kolay bulunmuyo diye delik deşik etmeye hakları yok.hasta olmasanda hasta yaparlar adamı, iyi yapmışsınn.aynen canım bi atlatsak şu az kalan haftaları

Off gecmiş olsun bacım .bişi de bilmıyorum ki bu durumla alakalı bi öneride bulunayım

aman saglıklı olsunlarda, tek duamız o :)
hazırlıklara da ara wererek dewam edıom , beyfendı kıyafetlerı hazır ama sımdı yıkama utuleme cantalama kaldı, yıkarken napmıstınız? ozel bebek deterjanı wardı ısmını unuttum aljam da ! bılen solesın lutfen :)

besık puset falan kaldı , onlara da bı enerjık gunde dalarsam, bı gunde bıter ınsallah :) aklımda we yerı de bellı, nokta atısı yapjam yanı :)[/QUOTE]
Ben dalinin sıvı deterjanını kullanıyorum kokusuda güzel.

Maşallah bebişe 2 hafta önden gidiyor ne güzel erken doğum olabilir falan dedimi peki doktorun önden gittiği için
bnde nasl yanii diyerek heyecanla aynı soruyu sordum... yok öle olmasına gerek yok daha normal için 7 haftan var sezeryan içinse 6 haftan var herşey beklendiği gb giderse dedi... ama bebek 4 kiloya yaklaşrsa alrız dedi... şuan 2500

Cok yoruyosan kendini siser ayaklar benimde istanbul yapip gelince 3 gun sisti sonra normale dondu yuksege uzak ayaciklarini bide tuzlu suya koy iyi gelir vnm. Tuzuda kes artik yiyosan komple. Son ay fazla su tutuyo vucut
Yok canım öle tuzlu şeylerr yemem dikkat ederim .tempoda aynı yani sadece dün masa başında uzun süre oturdum. Ondan oldu galiba birde bende gaz sorunu oluştu ölüyorum tam bir gazmanya oldum anlıycan.

artık yaklaşıyo normaldir canımm,herkes farklı.benimde şu an sağ böbreğim ağrıyo hafif yaa
O ağrıyı dün gece bende yaşadım sabahda devam ediyordu.doktor bebek ağırlaştığı için böbreklere baskı yapıyor demişti. Ağrıyan tarafa yatma dedi baba.Bende sancı falan mı diye korktum dün gece ama geçti şükür.

bende öyle yapayım o zaman:) evet yyaa şaşırıyorum canımm hem göğüs altında hem ta sağ tarafta hem ortada kıpır kıpır,iyice yayıldı içerde oğluşum galibaa,ohh keyif yapıo

Canım ya inşallah geçer.galiba hamileliği böyle bitircen sende.insana eziyet işte haldende anlamıyorlar.sanki denekleriz.ordan damar bulamadık burdan girelim adamı delirtirler.

bende öyle yapayım o zaman:) evet yyaa şaşırıyorum canımm hem göğüs altında hem ta sağ tarafta hem ortada kıpır kıpır,iyice yayıldı içerde oğluşum galibaa,ohh keyif yapıo
Yapsınlar bakalım keyfi doğduklarında ne yapcaklar merak ediyorum hem onlar hem biz şaşkın şaşkın etrafa bakarız artık.minnacık olcaklar.karnımızda şıkışıp kaldılar şimdi.

Evet çok kilolu olursa mecburi sezeryanla alıyorlar.hayırlısı sizin için neyse o olsun canım sağlığınız yerinde olsunda.

Sagolun kizlar. Walla ayaklari falan sicak tutun dikkat edin Allah korusun. Gene geldim eve sicak su torbasi koydum kaburgama yapcak bisey yok. Koymuslar stajerleri oraya asistan diye dedim hademeyide cagirin oda bi delsin bu ne ya ben gidiyorum. Bide igneyi sokup iceride ceviriyolar bisyler yapiyolar. Birak dedim ya cigerim daha az aciyodu

K keinetraene cnm cok oturmakta sisiriyo ayaklari istanbula gidene kdr yolda benim balon olmustu.

Belkide oturmakdan oluyor şimdide ayaklarımı havaya dikerek uzanmayaa çalışıyorum ama olmuyor çocuk içimde ters dönüyor sanki.baya rahatsız oldu yavrucak .kan dolaşımını sağlamalıyım ki insin şiş. karnımda çok rahatsız şiş resmen çok zorluyor beni artık.patlamaya hazır balonum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…