Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben lazere gıdıyodum onceden mecbur jıletle alıyorum tekrar lazere gidicem dogum sonrası al şimdıden bnce nolur noolmaz cnm

he vala zaman yaklaştıkça insan teleşa düşüyo bende eğilemiyorum artık ama ayaklarımda falan şişme yok çok şükür
Ay bendede yoktu akşam birden oturup kalkarken zorlandığımı farkettim ve yağlanırken bir baktım bacağım şiş sonra ayak resmen davul biran şok oldum gecede dönüşlerde çok zorlandım bebişiminde yeri daralmış gibi hareketleri yavaşladı.püff rabbim yardımcımız olsun bugüne çok iyi geldik bundan sonrada inşallah sıkıntısız atlatırız.

ayy inşallah canımm,aynen gece dönmek çok zor oluyo yaaaa iyice şiştikk vallahi

Maşallah bebişe 2 hafta önden gidiyor ne güzel erken doğum olabilir falan dedimi peki doktorun önden gittiği için

slmlar hamısler :) sızlerde benım gıbı panık moduna gırıyormusunuz

34+1 ım bugun, haftaya bı dr a gıdıp bakıcaz beyfendımıze :)

buarada sadece 9 kılo aldım ama bı gobısım olustu, egılmek yada yataktan kalkmak hayal oldu, ayakkabı gıyemıyom baglayamıyom, tam garfıeld hayatım war, yatıs odaklı :) esımın destegı olmasa hıcbısı yapamıjam

el ayak sıs olayını yasamadım sukur, tuz gıttı hayatımdan cunku, saglıkla kawusalım yaaa!

buarada bebıs hareketlerınız azaldımı ? bızım beyfendı cok aktıftı, artık bı duruldu, meraktayım !

dilekcim peki sen sezeryan dan dolayı mı 35 de düşünüyorsun.... 38 de genelde alıyorlar ya ...bnde nette araştrdm kimsenin doğruı dürüst bişey yazdığı yok.... sendeki çalışablr kağıdı bzm bildiğimz rapora mı yazıldı yoksa antetli kağıda baş hekim ve dr imzasylamı bnmki antetli kağtta

eevt herkes kaçak bugünn,ben napayımm yemek yapıcamda ölee vakit geçiriyorum evde,allaha şükür keyfim iyi sen napııyorsunn
Iyı canım ya bugün bi miskinlik var üzerinde bi uyuzum :) benimde eşim grc gelecekmiş işten yemek yaptım oturdum haber bakıyorum şimdi
Allah kolaylık sabır versin canım .. Seni cok iyi anlıyorum benimde burada kimsem yok evdeyim Allah'tan çalışırken cok düşünüyordum nasıl olur dıye dıkkat et kendine zorlandığında bırak ama
Gecmiş olsun canım
masallah kilo alımın az olmus 18 kılo ile rekor bende haftalar ilerledikçe bebişlerin hareketi azalıyor hafta haftayı tutmuyor . Benım hala cok oynak kızım , senin haftan bana göre ileride ondan daha yavaş seninki sanırum

Bu bebişlerin saati saatini tutmuyor aynı bizler gibi birgün çok hareketliyse bir gün durgun.benimde dünden beri hareketlerinde yavasladı.biranda ayaklarda ve bacaklarda şişlik oldu hiç olmamıştı.karnım çok gergin ve sert hayırlısıyla kalan zamanı rahat atlatsak ne güzel olur.

[QUOTE="dilek2014, post: 37603897, member: 602397
masallah kilo alımın az olmus 18 kılo ile rekor bende haftalar ilerledikçe bebişlerin hareketi azalıyor hafta haftayı tutmuyor . Benım hala cok oynak kızım , senin haftan bana göre ileride ondan daha yavaş seninki sanırum[/QUOTE]

aman saglıklı olsunlarda, tek duamız o :)
hazırlıklara da ara wererek dewam edıom , beyfendı kıyafetlerı hazır ama sımdı yıkama utuleme cantalama kaldı, yıkarken napmıstınız? ozel bebek deterjanı wardı ısmını unuttum aljam da ! bılen solesın lutfen :)

besık puset falan kaldı , onlara da bı enerjık gunde dalarsam, bı gunde bıter ınsallah :) aklımda we yerı de bellı, nokta atısı yapjam yanı :)

bende yatarak tv izlerken uyumuşum 5 dakka eşim mesaj atınca uyandımm haber veriyo benimkide yarım saate hazır et yemekleri diyee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…