Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar ya heran herşey olabilir artk... ağdaya gideceğim ama biraz daha beklesemmi gitsemmi bilemedim. gidersem tam gününde olursa (18 aralık) o zamana tam çıkmamış olabilir.yavaş uzuyor çünkü. siz ne zaman yaptırmayı düşünüyorsunuz.
Ben lazere gıdıyodum onceden mecbur jıletle alıyorum tekrar lazere gidicem dogum sonrası al şimdıden bnce nolur noolmaz cnm

:KK68::KK68: he vala zaman yaklaştıkça insan teleşa düşüyo :KK76: bende eğilemiyorum artık ama ayaklarımda falan şişme yok çok şükür :KK75:
Ay bendede yoktu akşam birden oturup kalkarken zorlandığımı farkettim ve yağlanırken bir baktım bacağım şiş sonra ayak resmen davul biran şok oldum gecede dönüşlerde çok zorlandım bebişiminde yeri daralmış gibi hareketleri yavaşladı.püff rabbim yardımcımız olsun bugüne çok iyi geldik bundan sonrada inşallah sıkıntısız atlatırız.

Ay bendede yoktu akşam birden oturup kalkarken zorlandığımı farkettim ve yağlanırken bir baktım bacağım şiş sonra ayak resmen davul biran şok oldum gecede dönüşlerde çok zorlandım bebişiminde yeri daralmış gibi hareketleri yavaşladı.püff rabbim yardımcımız olsun bugüne çok iyi geldik bundan sonrada inşallah sıkıntısız atlatırız.
ayy inşallah canımm,aynen gece dönmek çok zor oluyo yaaaa:stop: iyice şiştikk vallahi :KK48:

kızlarr dr umuza gttk 33+2 deyiz... herşey çok güzel dedi bebek dönmüş ve 35 de dedi...benm geçen hafta çalaşblr raporu almam lazmdı.. iş yerinden izin alamadğm için bgn gidebldm.. ve biraz sıkıntılı geldi hemşireler raporu verirken..32 yazıp imzalattılar.. acaba bu bi zarara uğratırmı beni 1 hafta daha mı fazla çalşmam gerekecek kii çnkü kızlar 33 olarak veremeyz 32 yazmalıyz hak kaybınz olur dedi nasl dedm izah edemediler... bi hak kaybm olurmu sizce bu arada 48 cm 2500 kg dedi maaşalah kuzucumaa
Maşallah :nazar: bebişe 2 hafta önden gidiyor ne güzel erken doğum olabilir falan dedimi peki doktorun önden gittiği için

slmlar hamısler :) sızlerde benım gıbı panık moduna gırıyormusunuz :KK43:

34+1 ım bugun, haftaya bı dr a gıdıp bakıcaz beyfendımıze :)

buarada sadece 9 kılo aldım ama bı gobısım olustu, egılmek yada yataktan kalkmak hayal oldu, ayakkabı gıyemıyom baglayamıyom, tam garfıeld hayatım war, yatıs odaklı :) esımın destegı olmasa hıcbısı yapamıjam :KK43:

el ayak sıs olayını yasamadım sukur, tuz gıttı hayatımdan cunku, saglıkla kawusalım yaaa!

buarada bebıs hareketlerınız azaldımı ? bızım beyfendı cok aktıftı, artık bı duruldu, meraktayım !

canım bende 4 gün geç gittim 32+4 te ve muhtemel doğum tarihi 4 gün ileri attı. raporu almaya giittiğin günü 32 hafta başı olarak hesaplıyorlar. o rapor bende duruyor bu arada ssk ya falan vermedim. izine ayrıldığındada gidip rapor alacaksın 37.haftada o zaman aldığın raporla birlikte muhasebeye verirsin dediler.
kimsenin doğru dürüst bişey bildiği yok bende muallakta kaldığım için 35. haftada ayrılmayı düşünüyorum. paradan daha önemli sonuçta

dilekcim peki sen sezeryan dan dolayı mı 35 de düşünüyorsun.... 38 de genelde alıyorlar ya ...bnde nette araştrdm kimsenin doğruı dürüst bişey yazdığı yok.... sendeki çalışablr kağıdı bzm bildiğimz rapora mı yazıldı yoksa antetli kağıda baş hekim ve dr imzasylamı bnmki antetli kağtta

eevt herkes kaçak bugünn,ben napayımm yemek yapıcamda ölee vakit geçiriyorum evde,allaha şükür keyfim iyi:KK68: sen napııyorsunn
Iyı canım ya bugün bi miskinlik var üzerinde bi uyuzum :) benimde eşim grc gelecekmiş işten yemek yaptım oturdum haber bakıyorum şimdi
Canolar ben geldim okuldan.ay sabdalyede oturmak col zorluyo ya..tam ders anlatiyorum bi tekme :) yuzum degisiuo acidan ogrencilerde bi kahkaha sormayin
Fitfitcanom gitmemm lazim gidebildigim kadarr cunku bu halde bile 2heyet ve 20gin kadar rapor ancsk kurtariuo.seminere bebitoyla giderim artik.2.donem baslayamm cok kucuk olcak ya kime emanet edilir.evde de komseyi istemiyom fazla.bole iste
Duygum nadil oldun?
Bu arada temizlik yapan hatunlarimizi opuyorim taaa burdaan :) masssallahh sizee :)
Allah kolaylık sabır versin canım .. Seni cok iyi anlıyorum benimde burada kimsem yok evdeyim Allah'tan çalışırken cok düşünüyordum nasıl olur dıye dıkkat et kendine zorlandığında bırak ama
Ben de hastaneden geldim doktor sprey dışında bişey vermedi tırstı galiba gece hiç uyumadım boğaz acısından nasıl düzelcem bilmiom herşeyi yiyip içiyorum :KK61:aman dikkat edin kızlar doğuma kadar hasta olmayın
Gecmiş olsun canım

buarada sadece 9 kılo aldım ama bı gobısım olustu, egılmek yada yataktan kalkmak hayal oldu, ayakkabı gıyemıyom baglayamıyom, tam garfıeld hayatım war, yatıs odaklı :) esımın destegı olmasa hıcbısı yapamıjam :KK43:

el ayak sıs olayını yasamadım sukur, tuz gıttı hayatımdan cunku, saglıkla kawusalım yaaa!

buarada bebıs hareketlerınız azaldımı ? bızım beyfendı cok aktıftı, artık bı duruldu, meraktayım !
masallah kilo alımın az olmus 18 kılo ile rekor bende :KK43: haftalar ilerledikçe bebişlerin hareketi azalıyor hafta haftayı tutmuyor . Benım hala cok oynak kızım , senin haftan bana göre ileride ondan daha yavaş seninki sanırum

Bu bebişlerin saati saatini tutmuyor aynı bizler gibi birgün çok hareketliyse bir gün durgun.benimde dünden beri hareketlerinde yavasladı.biranda ayaklarda ve bacaklarda şişlik oldu hiç olmamıştı.karnım çok gergin ve sert hayırlısıyla kalan zamanı rahat atlatsak ne güzel olur.

[QUOTE="dilek2014, post: 37603897, member: 602397
masallah kilo alımın az olmus 18 kılo ile rekor bende :KK43: haftalar ilerledikçe bebişlerin hareketi azalıyor hafta haftayı tutmuyor . Benım hala cok oynak kızım , senin haftan bana göre ileride ondan daha yavaş seninki sanırum[/QUOTE]

aman saglıklı olsunlarda, tek duamız o :)
hazırlıklara da ara wererek dewam edıom , beyfendı kıyafetlerı hazır ama sımdı yıkama utuleme cantalama kaldı, yıkarken napmıstınız? ozel bebek deterjanı wardı ısmını unuttum aljam da ! bılen solesın lutfen :)

besık puset falan kaldı , onlara da bı enerjık gunde dalarsam, bı gunde bıter ınsallah :) aklımda we yerı de bellı, nokta atısı yapjam yanı :)

Iyı canım ya bugün bi miskinlik var üzerinde bi uyuzum :) benimde eşim grc gelecekmiş işten yemek yaptım oturdum haber bakıyorum şimdi

Allah kolaylık sabır versin canım .. Seni cok iyi anlıyorum benimde burada kimsem yok evdeyim Allah'tan çalışırken cok düşünüyordum nasıl olur dıye dıkkat et kendine zorlandığında bırak ama

Gecmiş olsun canım
masallah kilo alımın az olmus 18 kılo ile rekor bende :KK43: haftalar ilerledikçe bebişlerin hareketi azalıyor hafta haftayı tutmuyor . Benım hala cok oynak kızım , senin haftan bana göre ileride ondan daha yavaş seninki sanırum
bende yatarak tv izlerken uyumuşum 5 dakka eşim mesaj atınca uyandımm :mad::mad: haber veriyo benimkide yarım saate hazır et yemekleri diyee :KK76:

X