Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

allahımmmm,o senin mevlüt takımını yiyim,anneyle aşka bak maşallahh :nazar::nazar: çok tatlılarr ayyy bizde böle oliciz inşallahh :KK70::KK70:
Ayy sorma bittim sipanin takimina papyonlu papyonlu :KK70: hastayim diye de yanasamadim doyamadim bebislere:KK43:

Tirsiyom duyguuu napayim yaa:KK43:buarada ben antibiyotk kullndim gecti oksuruk iletlemesin seninki.kotu olur bi donemde.

Tirsiyom duyguuu napayim yaa:KK43:buarada ben antibiyotk kullndim gecti oksuruk iletlemesin seninki.kotu olur bi donemde.
Ya cnm su ciger batmasi olmasa dert degil. Oksuremiyorm bile ciger batmasindan. Kendimi tutmaya calistikcada saliveriyorum alttan:KK70: Doktor tedavi olarak ilik su ic dedi salak.

Lady bug Lady bug kizzz kocadan izini koparmissin instagrami acmissin:KK70:

Kizlar bende acile gittim akcigerimde ki batma ve oksurugum icin. Steteskopla dinledi ses iyi geliyo dedi doktorda doktormuydu anlamadim biscolata reklamlarindan firlamis gibi tip vardi. Rontgen cekemiyoruz zaten. Sokaym oyle hastaneye. Tedavi yontemi : Ilik su :)))
Yok iki cilve yapcam oyle actım dıcem sızı eklıım dıye actımm :)))) bol iç suyu madem

kizlarrt ben geldimm
Simayim kuzum dogurmadim merak etme:) biz ilcedeyiz doktora denizli merkeze gidiyoz hemen donemiyoz malum alisveris ancak geldik
Hastane yordu bugun beni.tahliller yspilfi.temiz sukur.tsnsiyon takibi oldu acilde 1saat ama sorun yok.anlamadim.foktorda 10/7fslan olctu bikac kez biz de tansiyon aleti aldik artik evde takip edicez.nst ye bagladi.normal sanci da cikmadi.sancilarim oluyo defim doktora vajinal muayene yapalim defi istemiyorum dedim cok acitiyo dedim o da acitnaz daha parmakla muayene etmedik mi seni dedi gulerek.ben de cati muayenesi oyle mi oluto defim evet defi.demek ki normal dogum yapamm ben dedim.guldu sezeyan gul bahcesi degil dedi.e buni ben de biliyorim da bi gerildim ki yine sormayin.esime patliyorum.gerginlikten butun gun konusmadim:KK43:
Buarada 1850gr olmus.boyumuz baya uzin olck galiba 42cm defi dr.hey masallh dedi.upuzunn bisi olck bizim gibi herhal:)bole iste kizlar
Bugun rezene vr kimyon cayi aldim attardan hazir bulunsun diye bi de elma yagi bebis icin.kendime uzun brlli camasir kslin corap vs dr aldim.artik cantalari hazirlayabilirim.
Bide dun sormustum ya size mont gibi tulum alick misiniz diye.h&m nin netten satisi yoktu zaten.bide cogu kisi kullanissiz olur defi
Lcw dan bugun kslin dinazorlu sapkali mont gibi kundak aldik.onu kullanicam arayan varsa baksin.fiyati da 30 tl.
Bu arada aylacimm ben goktug istiyodum ismi:KK43:ben besir adini duydum bide.ask i memnuuu dann:)
Ay cnm merak ettım maasallah bebegıne buyumuş annesi ne guzel

Ay ben fenayim cnm ya sol kaburgam cigerime batiyo oksurmekten 3 gundur anam agladi dunden beride ciger batmasi var. Aksama dogru daha kotu oldum. Nefes alirken hareket ederken bile saplaniyo resmen. Nane limon ictim sicak su torbasi koydm bakalim terlemeye calisiyorum. Insallah enfeksiyon degildir ama hic hayra alamet hiriltilar degil bunlar :KK43: agri yumusamazsa ablami alir acile giderim yatinca oksuruk krizi geliyo agridan oksuremiyorum bile.benimki istanbula gitti bugun.ne cektim yaaa ben bu siralar ya

Sevindim cnm meleginin iyilesmesine. Sanada iyi bari bobrekle alakali cikmamis cok sukur.
Gecmiş olsun Duuygucum dra deseydin oyle biskolata erkeki gibi ortada dolaşmakla olmuyor .. Bu arada yegenıne masallah küçük adam ya ..
offf seninki yine koyulacak bi isiim ben sabah tartıştım ağlatı beni illa benim istediğim isim olacak diyee :cry: neymiş her erkek bebeğin ismini babası koyuyormuş ben niye böyle yapıyormuşum:KK62: beşir diye isim duymuyorum hiç,kimse beğenmiyo nasıl beğenilmeyen isimi koyacam oğluma yaa :KK61:
Ya eşine kızıyorum ama bari ikinizin koysa .. İnadamı yapıyo herkes de karşıymış ya aylacım seni mi denıyo yoksa ciddi mi :KK43:
Günaydın güzel annişler yarın Mardin'e gidiyorum eşimi ikna ettim nolur nolmaz die erkenden doktora gittim ona da danıştım sorun olmaz dedi bebeğim gecen hafta 2 hafta geriydi bu hafta 1 hafta geri dedi boyu normalden fazla çıktı ki ben zar zor 1.60 ım:) 1960 olmuş kilomuz kalp atışı suyu falan gayet iidi inş doğuma kadar bi 2500 oluruz
canım ne guzel haberler bunlar eşinle yalnız kalmanıza cok sevındim dıkkat et kendine gıfınce orada temizliğe falan girişme ... Molalara dıkkat

Ya kızlar çok özür dileyerek söylüyorum benim yine lekelenmem var şuan... biliyorsunuz riskli gebelik olduğu için olumlu yönden bakılmıyor:KK43: geçenlerde yine olmuştu doktora gittim yorulmuşsun fazla ayakta kaldığın için olmuş demişlerdi... Bu sefer de kötü bir şey olmasın:KK43: ... Acaba doğuma az kaldığı için midir kii??
. Csnom içini rahat tut daralınca da Dr aramaktan cekınme .. Su an nasılsın

Ya eşine kızıyorum ama bari ikinizin koysa .. İnadamı yapıyo herkes de karşıymış ya aylacım seni mi denıyo yoksa ciddi mi :KK43:
vala bende artık anlamıyorum,sabah yok koycam dedi ben ağlayınca geldi amanda amann falan dedi öptü.sankii şaka yapıymuş gibi:KK64: sonra işe giderken tam kapıyı kapatıyordum beşir diye bağırdı gitti uyuzluk yapıyo ben inat o inat :cool:

Kızlar bu arada bıgun baya işimi hallettim.. Öncelikle bebek arabasını aldık chicco living travel sistem hantal olmayan modelde eve gidince resim atarım eşim araba konusunda cok hassas bu modeli ıstıyırdu pahalı dıye aldırtmamıstım indirimde olunca durmadı .. Daha sonra gratise girtim amam allahım talan etmiş millet Bebiş için ıslak mendil alırım umuduyla gıdıp hiç ürün kalmamış tabi eşimle kendime bişiler alabıldık cok uyguna geldi yaklasık %45 indirimli .. Haa birde c&a Mağazası'ndan kendime pijama aldım cok beğendim kızlar çokda uygun 36 tl bakın derim .. Onun resmini atıyım ..

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 51
vala bende artık anlamıyorum,sabah yok koycam dedi ben ağlayınca geldi amanda amann falan dedi öptü.sankii şaka yapıymuş gibi:KK64: sonra işe giderken tam kapıyı kapatıyordum beşir diye bağırdı gitti uyuzluk yapıyo ben inat o inat :cool:
Yaa saka gibi davranıyor bence söğüt isimden askı memnu beşirli videoyu ac bak ne kadar ezik cocuk dıye kötüle

Yaa saka gibi davranıyor bence söğüt isimden askı memnu beşirli videoyu ac bak ne kadar ezik cocuk dıye kötüle
bende bugün onu düşündüm,zaten onun akrabalarından bazıları şoför beşir mi diye güldüler, onlara diyo ulen kimse beğenmedi diye ama nedense vazgeçmiyoda :KK55: birde behlülle bihteri basmıştı ya aklıma hep o geliyo :KK70:

bende bugün onu düşündüm,zaten onun akrabalarından bazıları şoför beşir mi diye güldüler, onlara diyo ulen kimse beğenmedi diye ama nedense vazgeçmiyoda :KK55: birde behlülle bihteri basmıştı ya aklıma hep o geliyo :KK70:
Dogru yoldasın böyle devam diren aylam

dilek2014 dilek2014 cnm cok guzel gule gule giy. Bebek arabasinida bak bakalim kapanmasi falan kolaymi arabada n kdr yer kapliyo? Ben daha acele etmicem araba icin. Sonrada alirim acelesi yok. Kisin nrreye cikarcam zaten bebisi.

dilek2014 dilek2014 cnm cok guzel gule gule giy. Bebek arabasinida bak bakalim kapanmasi falan kolaymi arabada n kdr yer kapliyo? Ben daha acele etmicem araba icin. Sonrada alirim acelesi yok. Kisin nrreye cikarcam zaten bebisi.
Canım eşim en ufak ayrıntıya bıle dıkkat edıyo ınan cok pratik ağır hantallardan alıp , sonrasında tekrar baston almayalım dıye böyle aldık ... Eve gitmedık arkadaslardayız yarın kapalı , açık halını atarım kapanması bastonlar gibi .. Biz araba için özellikle zaten puset alma zorunluluğumuz vardı ondan acele ettik istediğimiz Puseti ayrı alınca da yıne yüksek fiyat oluyordu . Bu arada sponsorumuz dayımız bende araba sonra akalım derken Abi'm zaten bişi soyle eksik alıyım dıyırdu babacımda çıtlatmıs arabayı alabılırsun dıye saolsun ilaç gibi gelecek onun sponsorluğu :) Bu arada pijama ihtiyacın varsa öneririm cok guzel canım cok içime sindi .. Değişik desenleri var

Ooo dur sen. Daha nasil guclu hareketler yapcaklar. Kardesimin bende hala bi videosu duruyo biraz daha itse cikaricak kafayi :KK70:
Bugün esimle konuşurken kızım coştu babasını cok özledi tabi :KK43: eşim telefondan hareketleri izledi resmen ilk defa telefondan görülebilecek kadar sertti hareketlerimiz
ama cokk keyifli :)

Ya kızlar çok özür dileyerek söylüyorum benim yine lekelenmem var şuan... biliyorsunuz riskli gebelik olduğu için olumlu yönden bakılmıyor:KK43: geçenlerde yine olmuştu doktora gittim yorulmuşsun fazla ayakta kaldığın için olmuş demişlerdi... Bu sefer de kötü bir şey olmasın:KK43: ... Acaba doğuma az kaldığı için midir kii??
Ya canm bugün bendede leke vardı korktum ama devamı gelmedi annemde mens kanaması gibi olur nişan dedi rahatladım biraz

kızlarr cuma randewum wardı iş yerinde sorun oldu gidemedm zaten bi hafta ötelemiştim...bu 4. oluyor... çok canım sıkıldı.. ptesiye kaldı randewum..hep ben dr a gideceğim zaamn iş yerindekiler bişiler çıkarıyor gidemiyorum...çalışanlar çalışablr raaporu aldınzmı ? doğum izinleri ne zaman başlıyor...bn sanırım çalşr raporu alacam bu hafta ...iş yerinden de uzaklaşacağm için çok mutluyum...ücretsz iizn de almayacaktm alacam... 2 ay... bu çektrdiklerinden dolayı hepsini allaha havale ediyorum. :KK43:

X