Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar dün göğüs ucu merhemi aldım 8. Aydan sonra sürün diyorlar ama prospektüsünde emzirmeden önce sürün yazıyor kafam karıştı başlayan ya da başlayacak olan var mı
Bana da herkes söylüyo başla diye ama marka vermiyolar öyle olunca da alamadım gidip eczanede fransız fransız bakmak istemedim kaldı öle

ayy inşallah çok yara falan olmazda rahtça emziririz bebişlerimiz 36 da da başlanabilir evet 38 de gelme ihtimalini göz önüne alırsak :)
İnş ya bizim bi tanıdık doğum yaptı 40ı çıktı hala göğüs ucu yok bebek ucu bulamadığından ememiyor e emmeyince ucu çıkmıyor kız sütü kesilmesin die sağıyor biberonla veriyor yazık ya çok üzüldüm

Canım kreme bi ay kala başlayın diyorlar sma göğüs ucuyla cok da oynamamak da gerekıyormuş. Erken dogumu tetikliyormuş aman ... Ben 3 hafta kala fakan kullanıyım dıyorum bi dahaki kontrolde sorucam . Genelde lierac kremi öneriyorlar . Birde göğüs ucuyla alakalı aventin göğüs kalkanı varmış cok ii dıyor tecrubeliler öyle bişi alacak olan var mı ki bizden acaba

ayyy inşallah bizde olmaz öle bişi,peki canım hamileykende öle göğüs ucu yok muydu bende ondan korkuyom eşim asla mama falan istemiyo süt hemen gelmezse naparım ben yaa

ben bu kremden birde göğüs kalkanı değilde göğüs koruyucu aldım.inşallah işe yararlarda başka araştırmak zorunda kalmam

Eklentiler

• lLSI-96166_1.jpg
    159,5 KB · Görüntüleme: 59
  • lPAV-756_1.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 69
ben bu kremden birde göğüs kalkanı değilde göğüs koruyucu aldım.inşallah işe yararlarda başka araştırmak zorunda kalmam
Ayy ben koca cahil demek istediğim senin aldığın krem . Bu göğüs koruyucu dıye mi gecıyır . Jellybelly88 tatlım ilk mesajda yanlış yazmışım krem adını dogrusu aylanın resim koyduğu

Ayy ben koca cahil demek istediğim senin aldığın krem . Bu göğüs koruyucu dıye mi gecıyır .
evet canımm göğüs koruyucu olarak geçio,aldık bakalım kullanışlı olacak mı.bende sayfaları takip edip öğrendim kızz,hepimiz cahilizz

Yorma kendini bebis olnca is yapmaya firsat olmuyo inanki
Tsk canım şimdi dee dantelden yorgan kenarı vee yastığı yapiyorumm ohh,ins pasam icinde prensler gibi uyur
ins meltemcim Allah saglikla uyumayi nasib etsin yavruna

Canlar kontrolden geldim cok mutluyum hersey normal rahim agzi uzunlugu suyum plasentam sancimda cikmadi nst de bebiste Tam Tamina MASALLAH 2.500 KG olmuss yan hemen hemen benden alacagi tum seyleri tamamlamis sayilir 10 gun sonra bile dogsa gelisimin tamamlamis olacakmis 35 haftama girmisim saka maka 2 hafta sonra DOGUM icin gn alicaz hehehehheheh yan kizlar yaklasik takriben an itibari ile 3 hafta icinde doguruyom ulennnnnnn yihhuuuuuuu

Ayy ebnimkide muzik. Film hastasi cnm eve misafir falan agirlama b halde ayybi de balikbu halde birak onlar sen cagirsn aa
bzizimkide netten film arar saatlerce hadi izleyelim der hep nedense aksiyonn yok anamm dedim yok istemiyorum diye tamam dedi.

masallah canım cok sevındim ohh bu moralle çatır çatır doğurursun bacım :)

anaaa ben şimdi gördüm bu yazdığını oy maşallahhh bebişee yaa ayy ne güzel yaaa önce doğum sana nasip olacak demekkk gözün aydın sağlıkla doğurursun inşallahh.ayy bende yarın güzel haberlerle gelirim inşallah

masallah canım cok sevındim ohh bu moralle çatır çatır doğurursun bacım :)
ins dilegim ya ins hepinize ve hamile tuum kadinlara dua edicem

sende guzel haberleerle gel guzelim ins biraz dr la knustum spinal ben biraz korkutuyo dedm o da dedik krkma 5 dk bebegni ckarip 15 dk da berbaber cikicaz dedi cok hizlimis b konuda ehh dedim kesin beni kanım akmaz cesaret geldi of cok mutluyum ayla bildigin gibi degil

canım benim çok sevindim herşeyin yolunda gittiğine bebişinide sağlıkla kucağına alırsın inşallah hamişliğinin bitmesine çok az kalmış nekadar güzel darısı bizim başımıza... sağlıkla mutlulukla al bebişini kucağına inşallah....

inşallahhh, ayyyyyy ne güzelll canım hiç korkma güzel güzel girip alcan bebişi kucağına baksana ne kadar kısa sürüyormuşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…