Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ayyy inşallah bizde olmaz öle bişi,peki canım hamileykende öle göğüs ucu yok muydu bende ondan korkuyom eşim asla mama falan istemiyo süt hemen gelmezse naparım ben yaa
Ya varmış ama emecek kadar çıkıntılı diilmiş halada öylemiş ya ilk defa duydum böle bişi o da hiç duymamış ilk bebeği onunda ben ondan sonra her emzirene gösteriom ucu var mı die :)

Ya varmış ama emecek kadar çıkıntılı diilmiş halada öylemiş ya ilk defa duydum böle bişi o da hiç duymamış ilk bebeği onunda ben ondan sonra her emzirene gösteriom ucu var mı die :)
hehehe yani canımmm,bazılarının ucu içeri çökük oluyo yaa, demek bebeiş doğuncada düzelmiyo,çovuk neyi tutup emicek bende bakıyorum bazen açıp acaba bebeğim emebilir mi diye düşünüyorum ama allahdan benim göğüs ucum var

cankuşlarrr aldınız mı bilmiyorum A101 de 3 tane havlu çorap 3.5 tl bebişler için

Ayyy canım benim maşallah ikinize

Kızlar dün göğüs ucu merhemi aldım 8. Aydan sonra sürün diyorlar ama prospektüsünde emzirmeden önce sürün yazıyor kafam karıştı başlayan ya da başlayacak olan var mı
Ben basladim canim doktorum verfi.
Kizlar ya gecen hafra tansiyonum yuksekti ama onemsemistim simdi aile hekimligine gittim tahlil icin yine yukek cikti 14/9.risk defi ebe tuzu sifirla dedi.takip etmeliz dedi

Ben kalkan aldim canim.kuzenim hemsire o onetfi.kendisi de kullanmis hic yara olmamis

Kizlar ya gecen hafra tansiyonum yuksekti ama onemsemistim simdi aile hekimligine gittim tahlil icin yine yukek cikti 14/9.risk defi ebe tuzu sifirla dedi.takip etmeliz dedi
geçmiş olsunn amann diikkat et canımm,yeme tuzlu falann

Duygucum istanbula gidip geldin ya ayaklarindaki şişler ondandir benim yolculuktan üç gün sonra gecti sislerim
öksürüğü drnla konustunuz mu bi an önce geçsin yaf

Kesinlikle haklısın ben mutfaktan su almaya useniyorum bide misafir agirlamak benm için imkansız da eşine de şaşırdım yani

Kesinlikle haklısın ben mutfaktan su almaya useniyorum bide misafir agirlamak benm için imkansız da eşine de şaşırdım yani
bazen bende şaşırıyorumm aynen üşeniyorumm gece yarısına kadar onları mı ağırlayayım birdeee

Cokk sevindim herşeyin yolunda olmasına canm senn sezeryan olduğu icin mi 38 de alacaklar

Aman dikkat et canm tansiyon hamilelikte tehlikeli
yeme yeme uzak dur tuzdan.az kaldi zaten.sabret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…