Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ah ah keşke gönderebilsem koçiş yeter artık başım döndü dinlen biraz diyor ama ben evi sürekli kırklama durumundayım napıyım bir elektrikçi gelir bir mobilyacı gelir sürekli evde bir tamirat var bu aralar.bundan dolayıdır bir elimde süperli bir elimde toz bezi evde geziyorum.gecede öle bir uyumuşumki oh mis bu hafta bitsin ayaklarımı uzatıp yatcam artık.

Kizlarrr napoyonuzz
Ya benim siryim kopuyo agridan.bi kac gundur dayanilmick durumda.napicammm..bundan sonra boyle mi olackk...
Bende öyleoluyorum özelliklegece yatarken kaburga kemiklerim vee sirtimm acio kimi zaman Allah a dua ediyorum kocam olsada keske masasj yapsaa die ama gececekk ya

Valla benimde yavaştan ağrı oluyo sanki. Birde kızlar 1 haftada karnım büyüdü gibi hissediyorum

Yap canm bende akşam canm çekti gittim aldım içini üstünü süsledim ii oldu yoksa sisecekti bi taraflarim
:) gecen sene resmen aglıycaktım hiç asure yemedim diye dr ortker yapmıstım cok da guzeldi yarın bende yapıyım barı afiyet olsun yarasın canım sana da

Tsk canım şimdi dee dantelden yorgan kenarı vee yastığı yapiyorumm ohh,ins pasam icinde prensler gibi uyur
ellerine saglık canım . mısıl mısıl uykuları olsun inşallah paşanın
Valla benimde yavaştan ağrı oluyo sanki. Birde kızlar 1 haftada karnım büyüdü gibi hissediyorum
dpgrudur canım artık buyuklugu değişiyor . bende öyle daha şiş hissedıyorum kendimi son bi haftada

Eee baktılar zaman yaklaşıyor büyüyelim bi dediler yavrucuklar yerim onları
ellerine saglık canım . mısıl mısıl uykuları olsun inşallah paşanın

dpgrudur canım artık buyuklugu değişiyor . bende öyle daha şiş hissedıyorum kendimi son bi haftada

Canim ya bileydim yazmazdim valla bende denemstim bi ara guzel yani fena degil normaldr yaparim ama mesakatli bi de evde bi tek ben yediim icin belki bu sene yapmam bisi daha diimmi hehehhehe içlikofte canim istedi b kuvvet yapasim var yarin
Ay canm iiki yazmissin canm nasıl çekmiş aşure çok ii oldu :)
İçli köfte soğanlı filan hiç canm cekmedi size afiyet olsun bebişe de sifa olsun süt olsun :)

Kizlarrr napoyonuzz
Ya benim siryim kopuyo agridan.bi kac gundur dayanilmick durumda.napicammm..bundan sonra boyle mi olackk...
Canm gecenlerde biraz soğuk aldım benm de sırtım fena agriyordu beş dk oturunca bes dk yatıyordum tekrar başlıyordu nasıl duracagimi bilemiyordum dr parol kullan dedi cidden hafifletti iyilesince sırtım da geçti senn de geçer inşallah yoksa bi ay o agriyla yasanmaz

Benmde buyudu ve buyuyor hala :)yeni aldığım kiyafetlere sigmiyorum evde babamın kazaklariyla takılıyorum anca oluyor :)

Off uyandigimda bile agriyo canim ya.bi de parol deniyim de suan antibiyotik kullaniuorum agir gelmesin minigime
Herkesr gunaydinn bu arada

Benmde buyudu ve buyuyor hala :)yeni aldığım kiyafetlere sigmiyorum evde babamın kazaklariyla takılıyorum anca oluyor :)
demi,sanki bu aralar çok hızlı büyüdü bu göbişlerr,babanın kazakları mı hehhe anca olur zaten demii

Gunaydin cilgin anneler

Herkezi asure krizi tutmus. Bakliyat gaz yapar dikkat edin. Bu aralar ayaklarim balon gibi oluyor tuzda yemiyorum ama neden bu kdr oluyo anlamadim.

Simayim gittin mi kontrole nasil gecti??
baska kontrolu olan var miydi?

Ayloşun yarin onu biliyoruz

Enemmm ben 33 olmusum ya la

Bu arada cigerleri fena usutmusum oksuruk uyutmuyo cigerlerim yerinden cikcakmis gibi. Nane limon keci boynuzu idare ediyorum.

Cişimi hepten tutamaz oldum oksurukle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…