Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydin cilgin anneler:KK53:

Herkezi asure krizi tutmus. Bakliyat gaz yapar dikkat edin. Bu aralar ayaklarim balon gibi oluyor tuzda yemiyorum ama neden bu kdr oluyo anlamadim.

Simayim gittin mi kontrole nasil gecti??
baska kontrolu olan var miydi?

Ayloşun yarin onu biliyoruz:KK76:

Enemmm ben 33 olmusum ya la:KK71:

Bu arada cigerleri fena usutmusum oksuruk uyutmuyo cigerlerim yerinden cikcakmis gibi. Nane limon keci boynuzu idare ediyorum.

Cişimi hepten tutamaz oldum oksurukle:KK43:
günaydınnn canoo :p günler geçiyo 33 de olursun 38 de anommmm :oops::oops: hehhh zaten tutamıyordun artık hiç tutmaz bi taraflarr :KK47::KK47:

canlarrrr,nasılsınızzz,ben sabah sabah sinir oldum yaa,8 aylık hamileyim eşim sabah durmuş diyo ki hamsi partisi yapalımmı akşama bende dedim arkadaşlarınla mı,yok neymiş arkadaşlarını eşlerini bize çağıracakmış bizde yiyecekmişizz,ya ben yerimden kalkmaya üşeniyom milleti toplucakmış eve,onlarda niye yemiyosak,hep eşim çağırıyo birilerini bizi kimsenin çağırdığı yok...ben kabul etmedimm lütfen dedim biraz bozuldu ama tamam dedi sonra,haklı değil miyim ama yaaa :KK11::KK11:

canlarrrr,nasılsınızzz,ben sabah sabah sinir oldum yaa,8 aylık hamileyim eşim sabah durmuş diyo ki hamsi partisi yapalımmı akşama bende dedim arkadaşlarınla mı,yok neymiş arkadaşlarını eşlerini bize çağıracakmış bizde yiyecekmişizz,ya ben yerimden kalkmaya üşeniyom milleti toplucakmış eve,onlarda niye yemiyosak,hep eşim çağırıyo birilerini bizi kimsenin çağırdığı yok...ben kabul etmedimm lütfen dedim biraz bozuldu ama tamam dedi sonra,haklı değil miyim ama yaaa :KK11::KK11:
Sonuna kadar haklısın kuzum sen bu halde okadar yemek yapacan bide evin batacak ertesi gün temizlikle uğraşacan illa istiyorlarsa başkası sizi çağırsın zaten olması gereken o hamilesin sen o koku bile mahveder seni

Sonuna kadar haklısın kuzum sen bu halde okadar yemek yapacan bide evin batacak ertesi gün temizlikle uğraşacan illa istiyorlarsa başkası sizi çağırsın zaten olması gereken o hamilesin sen o koku bile mahveder seni
hiç yanii hamile olmasam yaparım ederim de şimdi mi zamanı bunun,nasıl olsa doğumda herkes toplanacak başımaa şimdi gelmeyiversinlerr :KK70: aynennn ben yaparım falan dedi ama o yapsa bile herşeyi yine ben yorulcam masayı sanki o hazırlayıp servis yapacak :KK48:

Ne cektin bacim sende su arkadaslardan. Zaten cisimizi tutamiyoz bide hamsylemi ugrasicaz:KK70:

Günaydın kızlar Uyuzcanım sonuna kadar haklısın ben evin rutin işlerini bile yarım yamalak yapıyorum dün misafir geldi çaya benim pil hemen bitti yat yat dinlenemedim bi türlü. Bu arada bişey dicem size merak ediyorum sizde de var mı benim çiş bebek gibi kokuyo ya çok süt içtiğimden ya da bana öyle geliyo tuvalete gidince mutlu oluyorum ya kafayı yedim galiba:KK70::KK70::KK70::KK71::KK71::-):-)

Günaydın kızlar Uyuzcanım sonuna kadar haklısın ben evin rutin işlerini bile yarım yamalak yapıyorum dün misafir geldi çaya benim pil hemen bitti yat yat dinlenemedim bi türlü. Bu arada bişey dicem size merak ediyorum sizde de var mı benim çiş bebek gibi kokuyo ya çok süt içtiğimden ya da bana öyle geliyo tuvalete gidince mutlu oluyorum ya kafayı yedim galiba:KK70::KK70::KK70::KK71::KK71::-):-)
günaydın canımmmm,aynen canım ev işine üşeniyrum zaten yetişemezdimm:KK70: hadi yaaa benim bildiğim çiş kokuyo hahahha :KK70:

Benmde buyudu ve buyuyor hala :)yeni aldığım kiyafetlere sigmiyorum evde babamın kazaklariyla takılıyorum anca oluyor :)
. Geçenlerde kendi atletimi giydim aman allahım boğulacak gibi oldum .. Bende eşimin atletini gıyıyorum artık evde. :)

Günaydın canm yaa cokk kasvetli geldi bana hiç sevmem böyle havaları
Aman artık basladı anlatanın soğuk , gri havaları pöffff
Gunaydin cilgin anneler:KK53:

Herkezi asure krizi tutmus. Bakliyat gaz yapar dikkat edin. Bu aralar ayaklarim balon gibi oluyor tuzda yemiyorum ama neden bu kdr oluyo anlamadim.

Simayim gittin mi kontrole nasil gecti??
baska kontrolu olan var miydi?

Ayloşun yarin onu biliyoruz:KK76:

Enemmm ben 33 olmusum ya la:KK71:

Bu arada cigerleri fena usutmusum oksuruk uyutmuyo cigerlerim yerinden cikcakmis gibi. Nane limon keci boynuzu idare ediyorum.

Cişimi hepten tutamaz oldum oksurukle:KK43:
Gecmiş olsun canım dıkkat et
valla canım bende gecen balık yaptım 2 arkadaşı davet ettik . Insan yoruluyor ama söylede bi gercek var gelecek kişileri cok sevdiğimden bana ağır gelmedi. Ama cok kalabalıkta ağır gelir çünkü balık pişmesıyle kalmıyor pişirmektense toplaması daha zor ..

. Geçenlerde kendi atletimi giydim aman allahım boğulacak gibi oldum .. Bende eşimin atletini gıyıyorum artık evde. :)

Aman artık basladı anlatanın soğuk , gri havaları pöffff

Gecmiş olsun canım dıkkat et
valla canım bende gecen balık yaptım 2 arkadaşı davet ettik . Insan yoruluyor ama söylede bi gercek var gelecek kişileri cok sevdiğimden bana ağır gelmedi. Ama cok kalabalıkta ağır gelir çünkü balık pişmesıyle kalmıyor pişirmektense toplaması daha zor ..
yaa bende sevsem sürekli görüştüğüm olsa tamam da eşim sürekli görüşür e ben görüşmüyorumm samimi değilim yanii,evet toplamak bana kalacaktı,neyseki zafer benimm :KK50:

Kızlar dün göğüs ucu merhemi aldım 8. Aydan sonra sürün diyorlar ama prospektüsünde emzirmeden önce sürün yazıyor kafam karıştı başlayan ya da başlayacak olan var mı

Kızlar dün göğüs ucu merhemi aldım 8. Aydan sonra sürün diyorlar ama prospektüsünde emzirmeden önce sürün yazıyor kafam karıştı başlayan ya da başlayacak olan var mı
ben 1-2 hafta kala sürmeyi düşünüyorum tabi aşkitom zamanında gelirsee :KK68:

Ben de 36. Haftada falan başlayım nolur nolmaz erken falan gelir bari önlem alayım önceden ama süresinde yara oluyormuş da hafif oluyormuş
ayy inşallah çok yara falan olmazda rahtça emziririz bebişlerimiz :KK68: 36 da da başlanabilir evet 38 de gelme ihtimalini göz önüne alırsak :)

X