Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ayy canım kıyamam yaa az daha sabret sık dişini biliyorum zor ama gerçekten de az kaldı inşallah

Aynen canım yetmiyor bi çok şeyi göremiyor her anın videosunu çekip yolluyorum ama yanında olduğu gibi olmuyo
Onlarda hevesleniyor merak ediyorlar çok üzülüyorum geçen ultrasona girdiğimde görüntülu aramış teli duymadım çok üzüldük

Uzulmeyin canolar gecici bi surec insallahhh...cok az kaldiii bak
Evet canm az kaldı ama bu süreçte yanımda olmasını bana destek olmasını çok isterdim ama bundanda vardir bi hayır belki kocayi biktiracaktim naz niyaz :)

günaydın kızlarr en erkenciniz benimm
Sanada günaydın canım .ben senden önce uyandım galiba uyanış saatim 6:33 yani birsz döndüm durdum ama yok uyamıyorrum galiba yorgunluktan ayakkarımın altı ağrıyor.
sizede günaydın şekerler :) ben gece uyumayanlardanim sabah iyi oluyorum çok şükür :) amaa geceler zooor hele kocasizz daha dA zooor
heyecandan ölürüz yaff uyutmayabilirim çokk özledim
Aynenn yaa ben çok özlüyorum yanimiza alır mis kokusuyla uyurdukk yaa
Yürüyüşe cikmiyormsn canm yavaş yavaş baslasan
Cnm yoruluyorum hemencecikk cikamiom ki bi yere bebiss toparlanio karnimdaa evinn icinden bi yere cikmiorum iyice tembel oldumm yaa

Kocasız hayat çok zor
Ohh bebisimizin kokusunu içimize çeke çeke uyuruz :)
Ayy artik hareketler zorlaşıyor tabi ama ben yürümeye çalışıyorum her gün yarım saat

Kislarrr gunaydinn
Nasilsiniz?benim cigerler cikcak gibi oksurmeye devam:) savah kocisi ise gonderdim evideadan su saklma kutularindan aldim bebisin ivir zivirini koymaya indirime girnis ihtiyaci olan varsa haber edeyim.bu arada nihayet bebitonun kiyafetlerini dolaba yerlestirdim cok guzel oldu ya:) keske oda yapma imkanimiz olsaydi insan dolaptan bile hevesleniyo :)

Onlarda hevesleniyor merak ediyorlar çok üzülüyorum geçen ultrasona girdiğimde görüntülu aramış teli duymadım çok üzüldük
Biz eşimin gelişine göre ayarlıyoruz randevuları ama arada kontrol falan oluyo içi gidiyo göremiyor yanımda olamıyor die

Cnm her defasinda cekioduk bu defa biraz acele oldu basini ölçtü kollarinini bacaklarini rahimagzina baktı bebegin pozisyonunu söyledi tmm bu kadar dedi ins 2 hafta sonra beraber güzelliklerle görürüz ne yapalım kismett
anladım tatlışımmm,olsun buna da şükür napalımmm

Son düzenleme:
canım çok geçmiş olsun geçen haftalar bende çok öksürüyordum keçi boynuzunu kaynatıp günde 3 defa içtim hemen geçti sende dene lütfen tekrar geçmiş olsun

olsun canımmm,bende oda yapmayanlar kervenındayım, allahın izniyle o da olur bi günn

nerdesinizz kızlarr herkes kayıplara mı karıştıı
Ben bugünlerde o kadar halsizim ki anlatamam ona rağmen bebişin eşyalarını yıkadım çantasını hazılamaya başladım son eksikleri tamamlıyorum sanki her an doğuracakmışım gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…