Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlarr gunaydin.gece boyu uyuyamadim basemciklerim balon olnus sesim cikmiyo.rapor alip dinlenicem evde.
Duygucum dr de demisti siddetli oksuruk acilmaya sebep olurmus.buarada doguma kadar beraberizz:)instagramdan ben de ekliyim sizi
Geçmiş olsun canm

maşallahhh 18 kilo ile rekordasınn bende 68.5-69 oldum tontişşş valaa ben çok almadığım halde benimkide en çok 61 görmüştü 7-8 kilo fazlam var inşallah doğumdan sonra vericemm şıp diyeee
Ins hep beraberr veririzz cnm yaa ilk hedef sağlıklı dogumm ondan sonra kilolarimiz kolay:)

Ayy geldim kizlar.
uroloji bobrek genislemesi icin degerlendirme yapti. Takibe alicaz seni dedi 10 gun sonra ultrasona giricem yine heryerden takip ediliyorum ayol

Kadin dogum dr'uma da ugradim. Radyolojideki ultrason randevunda bizede ugra olcumlere bakalim ondan sonra haftada 1 gel dedi

Zaman mi azaliyo noluyo lan

Uroloji doktoruda 38 de mi dogurucaksin dedi bilmiyorum dedim bisey demediler. Buyuk ihtimalle 38de alirlar dedi hem rahim kisaligi yaziyo dosyanda hem bobrek dedi

@simaybgrcu ekliyorum anacuuumm senide

Ben başta verdiğim kiloları saymazsam topl
Ayy almasinlar 38de sen normal istiyordun

anaaa ne kadar ultrasona girdin canım yaaa, geçmişler olsun gelsin geçsin inşallahhh neyyyy 38 mii lann benden önce mi yapacan doğumu dicem de alırlar derken sancı gelmeden nasıl alacaklar kızzz

Bu arada dosyami kurcaladim ilk takibe baslandigimda 6 haftalik bilgilerim var baslangic kgsuyla su anki kg arasinda 7 kg var

anaaa ne kadar ultrasona girdin canım yaaa, geçmişler olsun gelsin geçsin inşallahhh neyyyy 38 mii lann benden önce mi yapacan doğumu dicem de alırlar derken sancı gelmeden nasıl alacaklar kızzz
Ay ne bileyim cokta tinlamadm uroloji doktoru neticede ne anlar cocuk dogurmaktan

Ooo iyi almisizz valla top gibi yuvarlaniyoruzz şekerim kizz dogumdan sonra veririzz bosveeer yemeye devam
Ay ben iyice sıkıldım bu kılo mevzusundan. Sın 2 ay ekmege falan dıkkat edıcem. Zaten abur cubur yıyem biri değilim . Utrasyona girerken bile zorla çikolata yıyorum .

Ahh canım ınan okurken ben yoruldum Allah güç kuvvet versin . Umarım sonuclar guzel olur

Ay ben iyice sıkıldım bu kılo mevzusundan. Sın 2 ay ekmege falan dıkkat edıcem. Zaten abur cubur yıyem biri değilim . Utrasyona girerken bile zorla çikolata yıyorum .
Ya gider kglar ya zaten vucutta su an fazlasiyla su tutuluyor kan basinci %50 artti ee bebek amniyon sivisi derken.. Bak kardesim dogumdan sonra 1 ayda 12 kg verdi toplamda. Bebekle ugrasmaktan aksam sofrasindan 10 defa kalkiyor. Hepsi gidiciiiiikk

Ya gider kglar ya zaten vucutta su an fazlasiyla su tutuluyor kan basinci %50 artti ee bebek amniyon sivisi derken.. Bak kardesim dogumdan sonra 1 ayda 12 kg verdi toplamda. Bebekle ugrasmaktan aksam sofrasindan 10 defa kalkiyor. Hepsi gidiciiiiikk
Hay senin ağzın bal yesin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…