Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydin kizlarrr...
Baharcim ekledim cnm
meltemcim seni de ekliyorum simdi.
yine popoyu kaldiramadim 11 de randevum var hastanede:KK43:

Gunaydin bende 6 da kalktim ama zombi gibiym yen ayildm daha heheheheohh eklestniz he kiskandm fena beni de ekleyin ya ama bi yuklim once izi alip emel_bgrcu ekleyin anacim ya ben kabul etcem

Gunaydin bende 6 da kalktim ama zombi gibiym yen ayildm daha heheheheohh eklestniz he kiskandm fena beni de ekleyin ya ama bi yuklim once izi alip emel_bgrcu ekleyin anacim ya ben kabul etcem
günaydınnn bende gece 2 ye kadar uyuyamadımm,artık bunalımlar geliyo bana gece sanki :KK70:ekledim bennn:KK68::KK68:

bende dedim sabah kocişe biz kızlarla takipleşiyoz diyeee,hemen sade eklediklerin görüyo demi fotoları diyo,benim de görünüyomuş dün akşam farkettim de kapattım :KK70:
Valla şekerim bnm kocis herşeyi bende görüyor ilk önce kizio sonra bisey demioo zaten sadece bizim kızlar vaaar daha yeni yukledim uygulamayiii :)

Eveeet yaa 50 ilee başladım maşallah 68 oldum :KK70: vucut kg da alışık dgll rekorum bu bnm :)
maşallahhh :nazar: 18 kilo ile rekordasınn :KK70: bende 68.5-69 oldum tontişşş :KK70:valaa ben çok almadığım halde benimkide en çok 61 görmüştü 7-8 kilo fazlam var inşallah doğumdan sonra vericemm şıp diyeee :KK69:

X