Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydin kizlarrr...
Baharcim ekledim cnm
meltemcim seni de ekliyorum simdi.
yine popoyu kaldiramadim 11 de randevum var hastanede

Gunaydin bende 6 da kalktim ama zombi gibiym yen ayildm daha heheheheohh eklestniz he kiskandm fena beni de ekleyin ya ama bi yuklim once izi alip emel_bgrcu ekleyin anacim ya ben kabul etcem

Gunaydin bende 6 da kalktim ama zombi gibiym yen ayildm daha heheheheohh eklestniz he kiskandm fena beni de ekleyin ya ama bi yuklim once izi alip emel_bgrcu ekleyin anacim ya ben kabul etcem
günaydınnn bende gece 2 ye kadar uyuyamadımm,artık bunalımlar geliyo bana gece sanki ekledim bennn

bende dedim sabah kocişe biz kızlarla takipleşiyoz diyeee,hemen sade eklediklerin görüyo demi fotoları diyo,benim de görünüyomuş dün akşam farkettim de kapattım
Valla şekerim bnm kocis herşeyi bende görüyor ilk önce kizio sonra bisey demioo zaten sadece bizim kızlar vaaar daha yeni yukledim uygulamayiii :)

Eveeet yaa 50 ilee başladım maşallah 68 oldum vucut kg da alışık dgll rekorum bu bnm :)
maşallahhh 18 kilo ile rekordasınn bende 68.5-69 oldum tontişşş valaa ben çok almadığım halde benimkide en çok 61 görmüştü 7-8 kilo fazlam var inşallah doğumdan sonra vericemm şıp diyeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…