Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Hadi ya.. ins kasim sonuna kdr dayanir bebis:nazar:
Insallah Duygucum ya :KK43:
Akropoldeki dr umdan memnunum aslında ama dilek fatura filan deyince aklım karıştı belki bu hafta senn hastaneye giderim ama elimde dosyam yokki dr tutuyor diye ben ilgilenmedim bakalım ne olacak

Insallah Duygucum ya :KK43:
Akropoldeki dr umdan memnunum aslında ama dilek fatura filan deyince aklım karıştı belki bu hafta senn hastaneye giderim ama elimde dosyam yokki dr tutuyor diye ben ilgilenmedim bakalım ne olacak
Al cnm dosyani. Kimse neden aliyosun demez. Fatura olayinda cidden ama cemkirmen lazim

Kizlarr gunaydin.gece boyu uyuyamadim basemciklerim balon olnus sesim cikmiyo.rapor alip dinlenicem evde.
Duygucum dr de demisti siddetli oksuruk acilmaya sebep olurmus.buarada doguma kadar beraberizz:)instagramdan ben de ekliyim sizi

Kizlarr gunaydin.gece boyu uyuyamadim basemciklerim balon olnus sesim cikmiyo.rapor alip dinlenicem evde.
Duygucum dr de demisti siddetli oksuruk acilmaya sebep olurmus.buarada doguma kadar beraberizz:)instagramdan ben de ekliyim sizi
Gecmiss olsun canimm bnm ihlamur iyi geliyor öksürüğe die okumuştum :)

Kizlaaar ben yeni yükledim bu instagramii yaaa biraz tuhaff ama çözemedim bu isii :) adim yusufm_1052 kizlarr vallahii sizin için yükledim nedir buu yeaa :KK66:
Kurcala biraz alışırsın tatlım .. Teşekkür ederız bu arada . Hem doğumdan sonra buraya cok zaman ayıramayız oradan görürüz bebişlerimizi . Ekledim bu arada sende takıbe alabılırsun

Kurcala biraz alışırsın tatlım .. Teşekkür ederız bu arada . Hem doğumdan sonra buraya cok zaman ayıramayız oradan görürüz bebişlerimizi . Ekledim bu arada sende takıbe alabılırsun
Hmm takibe aldım canım :) evet bebiss fotolarimizii buradan paylaşırız :) girmediğim uygulamaa bi bu kalmıştı :KK70:

X