Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

gule gule kullansn cicis:)tercih meselesi tabi:)

Kizlaaaar sizin bebislerde arada.bii sertlesio muu bnmki simdii öyle bii tekmeeler atiokii dk basi wc yee gitme hissi gelio. Bide popoyumu artık minik kafasini mi dayiyoo nee böyle yuvarlaak bisey sertlesio karnimdaa yaaa

kızlar hala bebek bakım urunleri almadıysanız ve de sebamed dusunuyorsanız . n11.comda http://www.n11.com/sebamed-baby-kampanyali-set-4-lu-urun-P15047279 linkteki urunler baya uyguna geliyor piyasaya gore 80 tl ama uye değilseniz yenı uyeye 11 tl indirim kuponu var . bnm uyeligim vardı eşimin adına actım şimdi kupnda geldi . 69 tlye 500 ml sampuan , 200 gr pişik kremi ,100 gr sampuan ,150 gr bebek yagı 69 tlye gelmiş olacak

Kizlaaaar sizin bebislerde arada.bii sertlesio muu bnmki simdii öyle bii tekmeeler atiokii dk basi wc yee gitme hissi gelio. Bide popoyumu artık minik kafasini mi dayiyoo nee böyle yuvarlaak bisey sertlesio karnimdaa yaaa
Kafa asagida popoyu dikiyo sipalar. Bende de oluyo. Videosunu bile cektim

kızlar belma var mı arkadaslarda ınstagramda eklemiş beni ama tanımadıkları eklemıyorum belma rumuz nedir kkda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…