Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben doğurabilirim aralığın 7si takvime göre ama plesanta yaslanmasi başlamış erken olabilir dedi dr sanırım o Kasım sonunda doğuracak kisi benm
Hadi ya.. ins kasim sonuna kdr dayanir bebis

Kizlaaaaar maşaallah yine dökturmussunuzz giremiom girsemdee yazamiomm yaaa kaburga kemiklerim sırtım goguslerim agriio ahh bi doğsaydı melegimm poposunu isircam onun :)
Hosgeldinn cnmm..

Walla benimkide asagi dondu doneli popoyu dikiyo yukari. Ciksin bi issircam bi issircam

Tutmakta isime gelmio ki koyver gitsn bi de ben b kilo isiyrm ayptr solemesi fenalardaym yan cok sivi aldigimdan olabilir ben gecen gun instagram i sildm kocisten veto yedim kizlik soyadmi koydm diye ama alir onln acarim geri bi ara

Benimde plasenta yaslanmaya basladi baaklim b hafta gidicem bende kasim sonu dogurcam sanirim direnin kizlar yazicam size dogurunca heheheh

Tutmakta isime gelmio ki koyver gitsn bi de ben b kilo isiyrm ayptr solemesi fenalardaym yan cok sivi aldigimdan olabilir ben gecen gun instagram i sildm kocisten veto yedim kizlik soyadmi koydm diye ama alir onln acarim geri bi ara
Bende bi ara benimkiyle butun fotolari silmistim o kendi instagramini kapatinca. Sonra yasaklarim dedi geri koydum

Benimde plasenta yaslanmaya basladi baaklim b hafta gidicem bende kasim sonu dogurcam sanirim direnin kizlar yazicam size dogurunca heheheh
Yaaaa kasim sonu dogurursaniz ben 1 ay tek basima napcam burda? Kendim yazar kendim cevaplarim hahahahah

Bobregin nasil oldu? Onada baktir muhakkak ayri radyoloji bolumunden baksinlar once idrara baksinlar kan varmi varsa zaten tas yada kum dokuyosundur.

Yarin benim yine hastanede randevum var ya offfff

Ohh butun hatunlar sayfada ben yorgun savasci yaziyorum hala ayagimda bebem elmde cerezlerim tabletim bi gozum tv de bi kulagim esimde cisim gel esim hala vc den cikmadi offffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…