Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Walla baya memnunum cnm. Gordun bi kasik agrisi diye gittim tas cikti hala takipteyim. Ozelleri sevmiyorum para icin ota boka test yapiyolar. Ablam taaaa kac sene once ozel hastaneye kasik agrisiyla gitti test tahlil ultrason rontgen vs bobrek tasi dediler. En son artik evde dudaklari morarmaya basladi devlet acile goturduk apandist patlamis zehir kana karismis. Gidiyodu az kalsin diger tarafa Allahim esirgedi:KK43: ozellerden nefret ediyorum bu yuzden
Ayy Allah korusun ya :KK43:
Hangi dr a gidiyorsn isim verebilirmsn bi gidiyim bende
doğuma kontrole gittiğin dr mu giriyor yoksa kim musaitse o mu
bebek yoğun bakımı var mı
bide bu saatten sonra beni alirlar mi
biraz fazla oldu sorularim sanirim

valla kızlar dısarı cıkmanın en kötü tarafıwc sorunu .. ben dısarı cıkınca hele de yuruyunce zırt pırt tuvaletim geliyor :KK43:
Ya banada oluyo benimkine diyorum cabuk cabuk altima yapcam benzinlige gir. Kosa kosa giriyorum wcye enemm bakiyorum bi damla:KK11:

Ya banada oluyo benimkine diyorum cabuk cabuk altima yapcam benzinlige gir. Kosa kosa giriyorum wcye enemm bakiyorum bi damla:KK11:
aman nerede benzinci var hangısı daha temiz biler oldum artık :) hele eskiden cok giremezdim ama şimdi el mahkum cantada yedek camasır , gunluk ped koyar oldum

Ayy Allah korusun ya :KK43:
Hangi dr a gidiyorsn isim verebilirmsn bi gidiyim bende
doğuma kontrole gittiğin dr mu giriyor yoksa kim musaitse o mu
bebek yoğun bakımı var mı
bide bu saatten sonra beni alirlar mi
biraz fazla oldu sorularim sanirim
Canim orda 4 uzman var. 4ude cidden superler. Emre bey var orda cumalari polikinlikte ben ona veya mineye denk getiriyorum. Dogumda da 2 veya 3 doktor giriyor. Alirlar herhalde dosyalarinla gelirsen. Tasindim vs dersin. Yogun bakim yok maalesef oyle bi durum olunca onlar gonderiyo zaten olan hastaneye

Kizlaaaaar maşaallah yine dökturmussunuzz giremiom girsemdee yazamiomm yaaa kaburga kemiklerim sırtım goguslerim agriio ahh bi doğsaydı melegimm poposunu isircam onun :)

Canim orda 4 uzman var. 4ude cidden superler. Emre bey var orda cumalari polikinlikte ben ona veya mineye denk getiriyorum. Dogumda da 2 veya 3 doktor giriyor. Alirlar herhalde dosyalarinla gelirsen. Tasindim vs dersin. Yogun bakim yok maalesef oyle bi durum olunca onlar gonderiyo zaten olan hastaneye
akropolcular senın hastaneye tasınabılır duygucum :) bak senle gunlerımız yakın avaz avaz beraber bagırmaya ne dersin bebek :)

Mesaneye bask yapi bebisler ondan yerli yersiz osurmak bile normal yani ama tutuyorm sorada ay bobregim hareket ettiginde makata bile baski oluo

akropolcular senın hastaneye tasınabılır duygucum :) bak senle gunlerımız yakın avaz avaz beraber bagırmaya ne dersin bebek :)
Walla ben bizzat okdr para vermem doguma. Hastaligi var sagligi var bebisin masraflari var. Kardesim sezeryan yapip 2 gece kaldi 445 tl para verdi. Cok komik!

X