Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ayy kizlar alemsiniz soke ozetliym kendimden o dogm sancilari geldimi varya uyutmuyo saga don sola do banamisin demez adet sancilarnn heryerden vurmus hali gibi ama bende heyecandan korkudan 2 cm acilmistim erkenden b hafta acilmayla dolastim 37 haftamda mecburen dogurmustum ama hale acemiyim galiba unuttum ya ama b kasilmalar hazirlik dogru evdeyken olsa sorun deilde en sinir oldugum yoda yururken olunca hemen b yer bulup popisi oturyorum aa hamile bakislari ustumde sanki hehhe giciklarr

Hahahahh bende bugun utuleyip gecirdim. Kiz kardesim dogurup gelene kdr gecirmemisti tozlanir diye. Ozaman yazdı tabi simdi kapi pencere kapali nerden gircek toz.
Canım aslında uyku setini yıkıyop utulemedim . Yatağını dın almıştık dayanamadım örttüm nasıl olacak doye .. Bi kaç hafta sonra yıkıycam doye serdim . Yıkasamda sererdim valla kış artık kapatıyım camı bide odanın kokusu kalmadı hiç

aynen yaa bana da dolaşırken oluncaa dursam olmuyo yürümeye devam etsem kasılıyo bi tuhafff yavaşlıyomm allahdan kısa sürüyoda devam ediyom yoluma

Her hamilelik ayni degil ki. Kizkardesim 3.yu dogurdu sanki ilk defa hanileymisim gibiyim.diyodu

Nasil oldu senin bizdik? Ben izliyorum cnm basindan beri :)
Hala naz niyaz hasta yatio babamiz erken geldi yeemk hazirladi sagolsun bisiler yedim nobet tutuyoruz sabah ii olmazsa dr a gidicem ilalari vardi evde idare ediorum smdilik cnm benim
Kızın hasta olmuş kıyamam gecmiş olsun annesi ben koca dana annem hala mınıkmısım gibi davranıyor :) bende izliyorum urfalıyımı kadro cpk iyi
sagol guzelim ya salgin var ist da herkes hasta ben direniyorum bakalm annelere her yasta naz yapilir ya canim anammmmm ozledim gelir o da yaknda ins dizi super ya agliyorum ara da muzikler cok iyi

Off ne rakı icilir bu muziklerde. Offf anam offff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…