Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

merhaba kızlarrr,nasılsınızzz.biz bi ebebeğe uğrayalım dedik dergi aldım 3 tl ye hediyeleri göğüs ucu kremi ve pedi,emzirme rehberi ve cd si :KK69:

Eklentiler

• BeFunky_SAM_4836.jpg.jpg
    BeFunky_SAM_4836.jpg.jpg
    557,6 KB · Görüntüleme: 72
merhaba kızlarrr,nasılsınızzz.biz bi ebebeğe uğrayalım dedik dergi aldım 3 tl ye hediyeleri göğüs ucu kremi ve pedi,emzirme rehberi ve cd si :KK69:
Bende almistm ondan gecen gittiimde. Bi kez daha gidicem emzik seklinde termometre gordum 10 tlye dusmus onu alciiim

dilek2014 dilek2014 kiz bu hafta bizlik bisi yok ondan gelmedim yoksa uyanamadigimdan 12de uyandigimdan diiil:KK12: benim doguma hazirlik kursum var kafama.gore gidiyorum kizkardesime:KK70:

hadi yaa onu hiç
Bende almistm ondan gecen gittiimde. Bi kez daha gidicem emzik seklinde termometre gordum 10 tlye dusmus onu alciiim
hadi yaa görmedim ben,gerçi kocam hadi hadi diyo bişi bakamıom kii,allahdan dergiyi kendi alayım dedi onu da görmüyodumm :KK70:

Ay sayfalara geri donup alinti yapmaya usendim. Bilgisayari acmaya daha cok useniyorum.
Meltemcim napim cnm ya evde pinekliyorum 1 saat yuruyuse ciktim okdr. Bu gecede saatler geri alincakmis oohhh 4 te kararmaya baslar artik hava:KK43:

hadi yaa onu hiç

hadi yaa görmedim ben,gerçi kocam hadi hadi diyo bişi bakamıom kii,allahdan dergiyi kendi alayım dedi onu da görmüyodumm :KK70:
Kocadan para alcan oyle tek gidicen oyle yerlere. Ben ablamla gittim 1 saat takildim oyle. Premature bebekler icin bile kiyafet vardi yerimm yaa. Walla bana emzik seklinde cok pratik geldi koltuk altiyla dil altina sokmak daha zor. Allah kullandirmayi nasip etmez insallahta hic birimize yinede.bulunsun

Kocadan para alcan oyle tek gidicen oyle yerlere. Ben ablamla gittim 1 saat takildim oyle. Premature bebekler icin bile kiyafet vardi yerimm yaa. Walla bana emzik seklinde cok pratik geldi koltuk altiyla dil altina sokmak daha zor. Allah kullandirmayi nasip etmez insallahta hic birimize yinede.bulunsun
ayyy ben ablamla gidince deli oluyorumm,yaramaz çocukalr peşinde ne görseler istiyolar,kendisini yerlere atıyoo öle alışveriş mi yapılır kız :KK70: aminnn hiiç kullanmayak inşallah

ayyyy tüh yaa,alacaklar bebekler yaşamıcak mı:KK43:
Bilmiyorum aylacim biri 800 digeri 700 gr dahs.ve artik protein kacaginda gelismiyolarmis.her gunumuzu beraber gecirirz hsmilelikte de oyle oldu.dayannmak cok zor.oyle etkilendim ki.arkadasimi dusuneniyorim coktu resmrn.ne zormus :KK43:

Bilmiyorum aylacim biri 800 digeri 700 gr dahs.ve artik protein kacaginda gelismiyolarmis.her gunumuzu beraber gecirirz hsmilelikte de oyle oldu.dayannmak cok zor.oyle etkilendim ki.arkadasimi dusuneniyorim coktu resmrn.ne zormus :KK43:
ahh canlarim benim...allah yardimcisi olsn.kuveze girerler insallah yasarlar ya.dusunmesi bile kotu yasagliklari yerinde olur insallah

abc3 abc3 canım merhaba . Bugun hastaneyle dıgum hakkında konuştum Akropol . Fiyat 2500 dendi ama kuşkuya düşürdüler beni . Kesınlıkle nakit ödemek istiyorlar . Kart tek cekım fakan yok . Ayrıntılı fatura , normal fatura vermiyorlar . Bunda bi iş var . Itıraz yolunu kapamak için . Cok ters geldi bu durum arkadaslar sizin hastanelerınızde bu tarz mı konustu ???

Kızlar şimdi çıktım Dr. Dan .. Cok şükür bdnim fazla kılo almam dışında sorun .

evet canım ankarada ama bu markanın internet satısıda varmıs.yalnız ınternet satısında kurulumunu yapmıyorlar sanırım model adi babyhope 920 bebek odasıydı sanırım bakılabilirr oradan
Aman tek sorun o olsun nurten hoca kiloya takık zaten :) doğumu konusacaim diyordun konustunuz mu

X