Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

günaydın canımmm,bencede hayır yaniii daha yeni hasta oldunn aaaa :KK43:
Walla aylosum birakmadi yakami hastalik. Dun okdr nane limon ictm meyve yedim banamisin demedi ama cigerleri usutmusun belli. Neyse bunuda atlaticaz:KK43:
Gunaydin canlar aylosum herseyi zamana birak annesiz buyumus sanirim kadin baskisi ona hos gelmez iknci cocuga duzelir ya da arkadas ortamindan uzaklsinca takma fazla Allah baska uzaklik tattirmasin dun gece yne bobrekleimmi agridi belimmi cozemedim kasildim cok off bndede plasenta yaslanmaya baslamisti iki hafta once bakalim ne dicek bi kac gune kontrol var
Ya insallah bobreklerinde biseu cikmaz yaa:KK43: tam olarak neresi agridi nasil bi agri?

Gunaydin canlar aylosum herseyi zamana birak annesiz buyumus sanirim kadin baskisi ona hos gelmez iknci cocuga duzelir ya da arkadas ortamindan uzaklsinca takma fazla Allah baska uzaklik tattirmasin dun gece yne bobrekleimmi agridi belimmi cozemedim kasildim cok off bndede plasenta yaslanmaya baslamisti iki hafta once bakalim ne dicek bi kac gune kontrol var
aynen canımmm,annesiz babada biraz problemli,normal bi ortamdan geldiği söylenemez,o yüzden pek üstüne gitmekde istemiyorum bakalımm,inşallahh düzelir.sabah bebeğin yıkanmış kıyafetlerinin yanına gidip gidip baktı inşallah doğunca başından ayrılmazz :KK70::KK68: geçen gün benimde bi ağrı geldi böbreğime,ben alıştım artık her sene bi böbrek ağrısı geliyo,sürekli taş oluyo bende liseden doğruu . bende dayanamıcam haftaya gidicem doktora valaa özledim oğluşumu:KK68:

Walla aylosum birakmadi yakami hastalik. Dun okdr nane limon ictm meyve yedim banamisin demedi ama cigerleri usutmusun belli. Neyse bunuda atlaticaz:KK43:
ahh canımm bi gelince ne yapsak boşa,bırakmıyo hastalıklar peşimizi,pis hastalıkk :KK14: az kaldı evet atlatıcazzz

IMG_156378672738259.jpeg

Gunaydin kizlarrr. Abcm cok gecmis olsun kuzum bebis insallah fazla etken gelmek istemez. 37ye kdar dayanir.

Ay ben bi grip hissediyorum. Cigerlerim agriyo bogazim aciyo ama hayirrr yaaaa:KK43:
İnşallah canm yaa zaten bi hafta geriden geliyormuş bide erken gelirse skinti hayırlısı olsun bakalım
Ayy sıcak tut kendini yaa c vitamini al bol bol olmazsın inşallah

Ayy yaslanmasinlar ya :KK43:

İnşallah canm yaa zaten bi hafta geriden geliyormuş bide erken gelirse skinti hayırlısı olsun bakalım
Ayy sıcak tut kendini yaa c vitamini al bol bol olmazsın inşallah
Aliyorum canim ama cigerler fena.

Simdi şok yasadim. Ankarada uzun suredir gormedigim bi kiz arkadasim ölmüs :KK43: internette denk geldim agzim acik kaldi ! :KK43:

http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=27452358

aynen canımmm,annesiz babada biraz problemli,normal bi ortamdan geldiği söylenemez,o yüzden pek üstüne gitmekde istemiyorum bakalımm,inşallahh düzelir.sabah bebeğin yıkanmış kıyafetlerinin yanına gidip gidip baktı inşallah doğunca başından ayrılmazz :KK70::KK68: geçen gün benimde bi ağrı geldi böbreğime,ben alıştım artık her sene bi böbrek ağrısı geliyo,sürekli taş oluyo bende liseden doğruu . bende dayanamıcam haftaya gidicem doktora valaa özledim oğluşumu:KK68:
Herseyi zamana birak gormedigi sevkati sende gorsun kiyamam onlarda bilmedkleri biseyi yasiyolar normal boyle seyler

Ya insallah bobreklerinde biseu cikmaz yaa:KK43: tam olarak neresi agridi nasil bi agri?
Elimi belime attigim gibi bobregim tam acaba dogmla ilgilimi ogrencem dr dan

tunaydin arkadaslarrr:):):):):)yeni kalktim :):) bu arada okudum hasta olan arkadaslarim cok gecmis olsun aman dikkat edin yaaa.hasta olmayinn...

Elimi belime attigim gibi bobregim tam acaba dogmla ilgilimi ogrencem dr dan bu ar basin sagolsun sevenlerine sabir versin Allah

Sagolun kizlar. Olumun ne zaman gelecegi belli degil walla :KK43:

Simaycim benimde sag yan taraf agriyordu dokununca aciyordu resmen. Sislik te vardi hafif balon gibi. Hissediliyodu. Yatarken falan bicak giriyordu oraya resmen. Sol tarafima yatmam hic mumkun degildi. Insallah bobrek problemi degildir sende ki de.

Sagolun kizlar. Olumun ne zaman gelecegi belli degil walla :KK43:

Simaycim benimde sag yan taraf agriyordu dokununca aciyordu resmen. Sislik te vardi hafif balon gibi. Hissediliyodu. Yatarken falan bicak giriyordu oraya resmen. Sol tarafima yatmam hic mumkun degildi. Insallah bobrek problemi degildir sende ki de.
İns degildir guzelim ya bu arada Allah rahmet eylesin ama lazerde genel anestezi uygulanmaz ablaminda guzellik merkezi var bir yanlislk var bu olayda sanki zaten cihazlar buz hazneli sogutuculu his bile etmiyorsn yeni cihazlar da panikatak bile olsa kalbinde sorn yoksa kriz gecirmezdi bizim aile de geneli panikatak yalanci kalp agrilari olur ama bu baska bise sen ne dunuyosn

X