Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydin canolarr
Esim hastaneye gitti arkadaslarimizin yanina.beni gotumuyo etkilenmiyim diye.aklim orda morslim sifir ne zor biseymis kizlar:KK43:
Bu arada simauim cokkk gecmis olsun prensese.

Gunaydin canolarr
Esim hastaneye gitti arkadaslarimizin yanina.beni gotumuyo etkilenmiyim diye.aklim orda morslim sifir ne zor biseymis kizlar:KK43:
günaydınn gitme canımm iyi yapmış eşin,çok etkileniyosun bak sende hamilesin,kendini bebeğini düşünn

ayyy evet yaaaa,ne kadar az kaldı :KK68::KK68: inşallahhh güzel kilolarla doğarlar :KK68: yaa evet vazgeçtim canımm,bi karar veremedim zaten zaman az kaldı magnetle şeker yapıcam eğer yetiştirebilirsemm :KK19:
Bende şeker yapmaya çalışcam yarın gidip bakıyım şöle mağnetlere süslere falan diyorum.birde arkadaşım çok ucuz bir yer bulmuş ordan getirtti güzel çıktı.belki ordanda dolap süsü söliycem.

Gunaydin canolarr
Bence senin gitmemen iyi olmuş canım korkuların var zaten dahada etkilenirsin.allahım acil sifalar versin arkadaşına inşallah bebişlerde hayata sıkı sıkı tutunur.iyi haberler alırız.dualarım onlarla.kuvezde kilo almaya başlarlar belki.Hayat mucizelerle dolu umudunuzu kaybetmeyin bence.

Bende şeker yapmaya çalışcam yarın gidip bakıyım şöle mağnetlere süslere falan diyorum.birde arkadaşım çok ucuz bir yer bulmuş ordan getirtti güzel çıktı.belki ordanda dolap süsü söliycem.
heheh hep çalışıyoruz bi faaliyet yok :KK48: bende bi dolaşcam yarın magnet süs malzemesi falann :KK76: internet sitesiyse adı ne canım bende bakayım bi ucuzsa

Gunaydin hatunlar nasilsiniz? Benim dünden beri adet sancisi gibi sancilarim var:KK43:

Bence senin gitmemen iyi olmuş canım korkuların var zaten dahada etkilenirsin.allahım acil sifalar versin arkadaşına inşallah bebişlerde hayata sıkı sıkı tutunur.iyi haberler alırız.dualarım onlarla.kuvezde kilo almaya başlarlar belki.Hayat mucizelerle dolu umudunuzu kaybetmeyin bence.
Aminn canim.dualarinizi eksik etmeyin sizde.kimin duasinin kabul olacagi belli olmaz.

Kizlar bu arda soyleyi unuttum ven hastanenin ebeleriyle gorustum cantani hazirlicam ne istiyosunuz defim.ozellikle boydan gecelik ve cirtcirtlu hasta bezi dediler aklinizda bulunsun

Gunaydin canlar kizim i dn parka goturdm heralde salgin var cocuk gece ateslendi onla ugrasiyorum dusa sktum calpol verdim annelik emek iste buyuse de bebek gibi suan kucagiman ayrilmio kiyamam
Oyyy kiyamam ona yaa cok gecmis olsun cnm. Insallah atlatir hemencik

Gunaydin bu arada kizlarrr

Acaip acaip ruyalar gordum yine. Cok sinirlendim walla ne gorduysem benimkine saldiricaktim sabah bi ara uyandigimda:KK11: sonra unuttum geri yatinca kanal degisti baska sacma sapan bi ruya daha gordum:KK53:

Gunaydin bu arada kizlarrr

Acaip acaip ruyalar gordum yine. Cok sinirlendim walla ne gorduysem benimkine saldiricaktim sabah bi ara uyandigimda:KK11: sonra unuttum geri yatinca kanal degisti baska sacma sapan bi ruya daha gordum:KK53:
günaydınnn,aaa bak rüya deyincee bende gördüm kötü kötü rüyalarr,vampirli falan :KK70: normalde korkarım ama kalktım lavaboya gittimm :KK47::KK47:

Bende de abuk sabuk ruyala mevcut guya esim bi kadina asik olmus benm yanmda bile ilani ask ediyo del oldm kadnn yasida var 35 lerde falan bi doguraim bak sen gorursn bnde sana neler edicem diyorum saol ub cum annelik iste sabah beri yari ac yari tok ayagimda salliyormm bu halde kociste gece geldi isten bi yatiyo bi kalkio Allahtan dn gece biseylery apmistim bugn icin ac kalmayiz iste kim hazirlicaksa :kk77::KK51::KK62: Cocuk lasm var ne guzel anneme naz yapardim simdi yatakta

X