Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

insallah bobregin degildir canim ya.normaldede bobrek agrin varmiydiki.hamilelikte agri giriyo heryerine vuruyo insallah hamilelikte olan agridir ya:KK43:
Yoktu cnm iyiydim hepte belkide hamilelikte ortaya ciikti ya da yalanci dogm sancilarim basladi sag taraf genelde ama hem ymurtaliima vuruyo hem belime ara bir

İns degildir guzelim ya bu arada Allah rahmet eylesin ama lazerde genel anestezi uygulanmaz ablaminda guzellik merkezi var bir yanlislk var bu olayda sanki zaten cihazlar buz hazneli sogutuculu his bile etmiyorsn yeni cihazlar da panikatak bile olsa kalbinde sorn yoksa kriz gecirmezdi bizim aile de geneli panikatak yalanci kalp agrilari olur ama bu baska bise sen ne dunuyosn
Walla cnm o işte baska bi is var. Epilasyon mrkezinde genel anestezicinin ne isi var? Buyuk ihtimal estetik tarzi yasal olmayan yollardan birseyler yapiyorlardi epilasyon diye ustunu ortmeye calistilar. Otopsi sonucunda cikar neyin ne oldugu bakalim.

Simaycuuum sen havuzluhana gittin mi? Sali oraya gitmeyi dusunuyorum.

Walla cnm o işte baska bi is var. Epilasyon mrkezinde genel anestezicinin ne isi var? Buyuk ihtimal estetik tarzi yasal olmayan yollardan birseyler yapiyorlardi epilasyon diye ustunu ortmeye calistilar. Otopsi sonucunda cikar neyin ne oldugu bakalim.

Simaycuuum sen havuzluhana gittin mi? Sali oraya gitmeyi dusunuyorum.
Bana da karisik geldi he ruhsati varsa yapar estetik artik dr bulundurmak zornlu ya bu tarz merkezlerde ama aneztesi ne alaka lokal yapilir yani biraz mualak iste ben ist dayim fistikcim ozlemissindir gel buralara geldnmi haber ver ankaraa hic gitmedim yolum duserse cik kiz cisari ben geldim diye yazarim hehehe :KK70:

Bana da karisik geldi he ruhsati varsa yapar estetik artik dr bulundurmak zornlu ya bu tarz merkezlerde ama aneztesi ne alaka lokal yapilir yani biraz mualak iste ben ist dayim fistikcim ozlemissindir gel buralara geldnmi haber ver ankaraa hic gitmedim yolum duserse cik kiz cisari ben geldim diye yazarim hehehe :KK70:
Ben gelcemde gunu birlik gezmeye gelcez. Insanin dogup buyudugu yere gezmeye gelmesi baya koyuyo. 1 sene oldu alisamadim hala ankaraya. Hos alisilcak bi tarafi yok ya

Kızlar en sonunda aldım odayı birde yanıma tahtarevalli beşik aldım.20 gün içinde gelcek odamız.artık hayırlısıyla bebişimizi beklemeye kakdı iş ha birde süs işi şeker şşi kaldu haftaya onlar halolursa herşey biter.beşiği ekleyemiyorum hata veriyor.

Eklentiler

• classy_boy_bebek_odasi.jpg
    classy_boy_bebek_odasi.jpg
    324 KB · Görüntüleme: 48
Gunaydin kizlarrr. Abcm cok gecmis olsun kuzum bebis insallah fazla etken gelmek istemez. 37ye kdar dayanir.

Ay ben bi grip hissediyorum. Cigerlerim agriyo bogazim aciyo ama hayirrr yaaaa:KK43:

İnşallah hemencecik geçer canım.ne kadar dikkat etsekde salgına yakalanıyoruz.sen birde hastaneye çok gidiyorsunya ordanda almış olabilirsin.

Gunaydin kizlarrr. Abcm cok gecmis olsun kuzum bebis insallah fazla etken gelmek istemez. 37ye kdar dayanir.

Ay ben bi grip hissediyorum. Cigerlerim agriyo bogazim aciyo ama hayirrr yaaaa:KK43:

bunu bir dene istersen canım birde boğaz ağrısına hatmi çiçeği iyi gelir gögüsü açar hırıltı ve yanma varsa geçer ama hamilelikde kullanılırmı bilmiyorum.ben eşime sıcak süte bol karabiber ve bal koydum ölece içti günde 3 defa iyi geldi.

Eklentiler

• download_20141025_194027.jpeg
    download_20141025_194027.jpeg
    28,9 KB · Görüntüleme: 58
İnşallah hemencecik geçer canım.ne kadar dikkat etsekde salgına yakalanıyoruz.sen birde hastaneye çok gidiyorsunya ordanda almış olabilirsin.
Olabilir cnm. Hastaneden de olabilir ablamdanda olabilir. Nane limon yada sicak sut yapiyorum arada limonlu yesil cay. Aman simdi olalimda dogumdan sonra olmayalim. Bebislerimize kim bakicak yoksa

Kızlar en sonunda aldım odayı birde yanıma tahtarevalli beşik aldım.20 gün içinde gelcek odamız.artık hayırlısıyla bebişimizi beklemeye kakdı iş ha birde süs işi şeker şşi kaldu haftaya onlar halolursa herşey biter.beşiği ekleyemiyorum hata veriyor.
Oy cok guzel bende bunu begenmistim.dun mavi badanali diye bunu demistim. Gule gule kullanin insallahh cnmmm

Kızlar şimdi çıktım Dr. Dan .. Cok şükür bdnim fazla kılo almam dışında sorun .
Çok güZelmiş canım gÜzel günlerde kullanırsınız inş çok da uyguna almışsın valla bizim buralarda çok pahalı bu dediğin yer Ankara'da mı
evet canım ankarada ama bu markanın internet satısıda varmıs.yalnız ınternet satısında kurulumunu yapmıyorlar sanırım model adi babyhope 920 bebek odasıydı sanırım bakılabilirr oradan

Canım duygucum basin sagolsunn bitanem yaa:KK43: bu arada aramıza katılan cicegim hosgeldin cnm

Slm kizlarr
Moralim sifir arkadadimin bebeklarini yarin aliyolar:KK43: hic gelismemisler:KK43:cok kotu

selam canlar öncelikle çoklu alıntı yapamadım yaa şu işi bi beceremıyorum..
duygucum basın saolsun canım bende haberlerde gormustum bu işin içinde bence de bişi var :KK43:
aylacım dun senınde canın sıkkınmıs umarım bebiş gelince toparlanır bu durumlar . hasta olan diğer arkadslarıma da gecmiş olsun aman dikkat edelim tam hastalık zamanları ..
gelgelelim bugun biz neler yaptık.. sabah dr kontrolumuz vardı.. maşallah cok guzel geçti .. kılomuz 1900 gr . ve durusumuz dogum pozisyonunda .. goguse yediğim tekmeler dogruymus megerse.. su anlık hersey normal dedi. 32. haftada dpgum poziyonuna giren bebeğin dönme olasılıgı cok küçük bi ihtimal dedi. nazlı kızımız bu sefer az da olsa yuzunu gosterdi cok guzel bi his cok acaip oldum... daha sonrasında ankara memorıal hastanesinde doguma hazırlık kursuna gittim oda güzeldi bazen sıkılsamda haftaya bebek bakımı konusu var gidicem yıne duygu hanım duygu hanım totonuzu kaldırırsanız gelin sizde :) kursdan sonra bebek odasının perdesinin siparişini verdik , bebek karyolası için yatak aldık.. baya iş halletmiş olduk ..

S

sukur sorun yok ama bebek ters duruyor sezeryan olabilir dedi Dr. Onemli degil benim icin sağlıklı olsun hic sorun degil. Bende uc posta yıkadım çamaşır ama daha eksik cok. Kız madem tanıdık fotocu var hic düşünme. Çektir gitsin hatıra hem. Telefonla çektiklerimiz o kadar kaliteli olmuyor. BiZe bir saatlik 200 tl ücret çıkardılar. Doga çekimi elbise de beyaz bi elbisem vardı onu giydim. Bence kocan hem bak ses etmiyor ani kalır evladına.
aman ya ankara da hava kaç gundur kapalı.. bizde konustuk eşimle , arkadasla burada sevdıgım dogal tek bi yer var bi haftasonu guzel olursa gidelim istiyorum oraya bakalım artık sans :)

X