Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benm şekerim yüksek bişey yiyemiyorum siz rahatça yiyebiliyorken firsati degerlndirin benm yerimede yeyin bebislerinize.sifa olsun
Canim ya o da zor gerci bnde sinirdayim seker de o yuzden fazla hamur isi yememeye dikkat ediyorum bu ferrum kan ilaci varya bi karin agrisi yapio kivrandim sabah beri mahvetti beni icmesem bi turlu dert icsem b turlu

Dr undan memnensan peşinden git derim hastane değil dr önemli bence
Doktorumdan memnunumda hastane yeni açılaçakmış özel hastane benim özel sigortam var fakat hastane prosedürleri biraz geç işliyor sistemsel olarak sorun çıkıyor.yani sigorta problem. Birde bu medicana yakın bana pufff bakcaz olnazsa gider doktoru yerinde ziyaret ederim bakarım hastaneye

Canim ya o da zor gerci bnde sinirdayim seker de o yuzden fazla hamur isi yememeye dikkat ediyorum bu ferrum kan ilaci varya bi karin agrisi yapio kivrandim sabah beri mahvetti beni icmesem bi turlu dert icsem b turlu
Hamurisini gectim meyve ekmek hiç bişey yiyemiyorum ve deli canm tatlı istiyor ama gececek inşallah diye sabrediyorum
karın ağrısı su dönemde beni cok korkutuyor yaa bisey mi olacak diye dr una soyledin mi canm belki başka bi kan ilacı verir

Kuzum sen hiç kilo almadınmı yada kaç kiloyla hamile kaldın maşallah yani.
55 kiloyla hamile kaldım 5kilo verdim sonra tekrar aldim canm şekerim yüksek diye bişey yiyemiyorum o yüzden kilo alamıyorum canımın istediklerini yesem 20kilo filan alırdım herhalde.ssuper iştahım açık :)

Hmm anladım canm kötü olmuş yaa neyse kısmet inşallah daha ii bi dr a denk gelirsin

Bu arada bebegimin tum esyalarini yikadimm sira geldi en zor kabus ise utuuuuuu ;( hicc de sevmem
Ben cooookktan hallettim onlar :) cidden minik minik cok zor oluyo. Kardesim hic utulemiyo walla alismasin diye. Zaten yumusaticiyla pamuk gibi cikiyolar.

Al bendende okadar karnım davul zaten şişmişim doktor işinede kafam bozuk.sadece beni mutlu eden bebişin iyi oluşu.
Takma kafana cnm hastaneyi. Bidahaki kontrolde bakarsin bi dr a kafana yatarsa devam edersin. Olmadi bidahaki hafta karnim agriyo diye git 1 hafta bekleme. Bak bakalim dr a nasil.

55 kiloyla hamile kaldım 5kilo verdim sonra tekrar aldim canm şekerim yüksek diye bişey yiyemiyorum o yüzden kilo alamıyorum canımın istediklerini yesem 20kilo filan alırdım herhalde.ssuper iştahım açık :)
Masallah kiz bebis iyiyse sikinti yok. Ama bu aylarda protein demir ve vitamine ihtiyaci var bebisin ve tamamen senden besleniyo. Yediklerine dikkat et yiiterr

Masallah kiz bebis iyiyse sikinti yok. Ama bu aylarda protein demir ve vitamine ihtiyaci var bebisin ve tamamen senden besleniyo. Yediklerine dikkat et yiiterr
Uff çok sıkıntı bu şeker
Dr diyetisyene yonlendirmedi ama tek başıma yapamıyorum aç kalıyorum ben bi dr a gitsem ii olacak sanırım

Ben cooookktan hallettim onlar :) cidden minik minik cok zor oluyo. Kardesim hic utulemiyo walla alismasin diye. Zaten yumusaticiyla pamuk gibi cikiyolar.

Kız duygu benim arkadaşım bana kesinlikle yumuşatıcı kullanma dedi .biz bizim yeğenlerde kullanmadık zararlı diye.

Kimse yok galiba bu gece nese bende uyku moduna geçiyim en güzeli herkese iyi geceler bebişlere iyi bakın mucukkk

Kız duygu benim arkadaşım bana kesinlikle yumuşatıcı kullanma dedi .biz bizim yeğenlerde kullanmadık zararlı diye.
Benim kardeslerim 4 yigenimde de kullandi cnm bebekler icin olan sensetivlerden hicte bisey olmadi. Bakalim deneyip yanila yanila ogrenicez. Kiminde alerji yapar kiminde yapmaz. Kiminde prima pisik yapar kiminde yapmaz. Bunun gibi bisey.

Ne güzel ablalarin var biri bi gece çocuklarını mecbur babalarına birakacak cok mu küçükler
Malesef tatlim biri yeni dogum yapti dierininde hala emzirior ikisininde 3er tane babalarda kamuda hep anca dogumum hafta sonuna denk gelirse belki gelirler bi anacigim kalior geriye o da yasli hasta canim annem. Normalde eltilerim var ayni apartmandayiz ama 7 aydir bikez bile geliriz demediler bakalim rabbim kimseyi kimseye muhtac etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…