Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Dilek dusun halimi bnmde kucuk kizim var b i tAne bi de karnimda ahh ahh canim yansa ahh cekemem uzulur hemen dinlenmek haram zatrn neee biri temizlikmi dediii ayy ne guzelllllllllll aylaaa darisi basima ayol K keinetraene gelmedinmi hala dr dan cnm kramp giren arkadaslar tekrar soyluyorum bana inannki magnezyum fln degil calsium eksiklig de yapio banada giriyodu kramp dr buyuk bardak sut ic edi ictigimden beri girmio inanin

Gunaydin kizlar. Meltemin fitifitim cok tesekkurler. Kalca agriniz coksa evdeyseniz sicak suyla dus alin. Simayin dedigi gibi magnezyumun cok bi etkisi yok. Kiz kardesimde cok cekti kalcadan birakti magnezyumu bi faydasi yok aksine kabiz yapiyo diye. Uzatin bide bacaklari yukari.

Kiz ayla bu halde temizlik oyle uzak gorunuyo ki cidden supermansin gozumde

Kız strese girdim sağ tarafımda sancı var ve doktoru bekliyorum bakalım ne diyecek ama benim sıpa uyuyor inşallah uyanır görürüz
Guzel haberlerle gell. Sancin coksa doktora da soyle. Bak ben soyledim ne ogrendim insallah seninki normal sancilardir.

Kız strese girdim sağ tarafımda sancı var ve doktoru bekliyorum bakalım ne diyecek ama benim sıpa uyuyor inşallah uyanır görürüz
İns uyanir benmki eliyle yuzunu kapatip yan donuyo daha 4 d keyfi yasayamadim sekerli bisey at agzina cnm hemen kprasiyolar

Kizz anooom daha bende is başı yapcammm yavaş yavaş tutarimm aylaaaa antep e gel antep ee :) duygucum kalcamda yooook çok şükür :) ama baldirima giriodu oda 2 yada 3 defa olduu kizz cok aci veriodu ama haaaa ancak masaj yapinca 10 sn içinde geciodu

Cesaretine hayranım
isim çok güzel ismiyle yaşasın inşallah

Benim dokyor 4d ile bakıyorda doktorun işi çıkmış geçikcekmiş.beklemedeyiz doğumda galiba bakalım bir tane şeker attım ağzıma bu arada ama benimki çok umursamıyor tatlı şeyleri
İns uyanir benmki eliyle yuzunu kapatip yan donuyo daha 4 d keyfi yasayamadim sekerli bisey at agzina cnm hemen kprasiyolar

Benim dokyor 4d ile bakıyorda doktorun işi çıkmış geçikcekmiş.beklemedeyiz doğumda galiba bakalım bir tane şeker attım ağzıma bu arada ama benimki çok umursamıyor tatlı şeyleri
Uykucu olcak desene cnm gecen benimde sagima agri girmisti olailiyr endise etme sor yinede

Uykucu olcak desene cnm gecen benimde sagima agri girmisti olailiyr endise etme sor yinede

Yok kız ne uykucusu 3 gündür gece güzdüz ayaktaydı sanki dojtora gitcem ya uyur tabi hep böle yapıyır dünde konuştum bebişle bak şimdi uyuda yarın doktor teyzeye göster kendini dedim ama nerde anne sözü dinleyecek çocuk halada uyuyor. Ağrıyıda söledim idrar verdim temiz çıktı.nts ye girdim 20 dk kaldım yine uyanmadı.sorun yok şimdilik

Kızlar geldim hastaneden herşey yolunda oğluş geliyor kesinleşti artık.kız umudumuz başka bahara artık kilomuz 1927 hafta olarak 33 haftalık dedi 1 hafta önden gidiyor dedi.tontiş yanaklı koca burunlu bir prens geliyor.hiç resim alamadık.kötü bir haber doktorum başka bir hastaneye geçiş yapıyor.napcaz bilmiyoruz. Bu çok kötü oldu benim için.başka bir doktor seçeceğiz.1 ay sonra gel dedi ama kendisi yok.37.haftada gideceğim bakalım.

Oyyy 41 kere maşallah senin prensine yerim onun nanaklarinii Maşallah annesi sonunu da hayirlisiyla gorursun, görürüz insallah:) umarim gonlunuze gore de bir doktor bulursunuz...

Hosgeldin cnm cok sevndim adina benimde bir hafta onden gidiyo hayirlisi bakalim aslinda iki haftada bir kontrole gidilse daha iyi deikmi artik maasallah bebegine bi oglus daha geliyo forumumuza he

Oyyy 41 kere maşallah senin prensine yerim onun nanaklarinii Maşallah annesi sonunu da hayirlisiyla gorursun, görürüz insallah:) umarim gonlunuze gore de bir doktor bulursunuz...
Teşekkür ederim canım.hayırlısıyla az kaldı allahım hepimizi korusun yavrularımızla.Hastanedeki diğer doktorlarda çok iyi alanında uzman ve çok yoğunlar .benim doktorumda yeni gelmişdi ve yogun olmaz rahat rahat görüşürüz diye tercih etmiştim.bayan olmasıda bir avantajdı.gerçi nezaman ihtiyacın olursa cepten ulaş bana dedi.birde yeni anne olmuş tatlımı tatlı bir bayandı ya bakalım mecburen birini tercih etcem .

Hosgeldin cnm cok sevndim adina benimde bir hafta onden gidiyo hayirlisi bakalim aslinda iki haftada bir kontrole gidilse daha iyi deikmi artik maasallah bebegine bi oglus daha geliyo forumumuza he

Saol canım.Valla artık neden öle dedi bilemiyorum. gerçi benim arkadaşımın doktoruda 36 dan sonra her hafta istedi.galiba benimde öle olacak gibi.sıkıntın olursa hemen gel dedi.inşallah olmaz.evet bi oğlan daha geliyor.kız annelerine duyrulur dicemde bizde fazla yok galiba kız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…