Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sorma kuzum top gibi yuvarlaniyom yatakta

PKuzum hadi gozun aydinnn...oglus annelerine katildinn

Kizlar bugun uzun zamandir gormedigim ebe bi arkadadim oturmaya geldi.sakin nirmal dogum yapma diyo yaa jac tane dogum gordum berbat bisi diyo.kendisi de 1 yil onxe sezeryan olmustu.off ya doktor da ikna etmeye calisiyodu acaba diye dusunmeye baslamistim yam simdi yine aklim gitti

Oyyy masallah kuzunu. Cok guzel haberler bunlar. Doktor olayina takma kafani. Eminim iyi doktora denk gelirsin cnm.

Selam kizlarr bugu coook halsizim niyeyse canim yemek te istemiyo niyeki acaba banyo yaptim kendime geldim ubcim dogum zamanin yaklasinca bebegin seni yonlendircek zaten benm belli mecbure. Yine sezeryaan bende aneztezide kararsizim ya bel agrisi kalirsa epiduralde en iyisi uyuyum uyNiim hoop bebis kucagma ilk bi k kalkis zor o da naz niyaz geciyo bitiyo sen bnlari simdi dusunme normal doguma yaTkinsan belki de. Cok kolay olur

Canım benim herkesin lafına bakma ay ben seviniyorum normal doğum yapacağım diye.(şuan doktor normal diyor son anda bir sorun olmazsa bebiş doğum pozisyonunu almış)herkesin doğum hikayesi farklıdır. Ama sezeryanda ameliyat sonrası ağrın çok oluyor bildiğim kadarısıyla. Sen sakin ol hersey kendiliğinden gelişir düşünme doğumu bebiş geleceği zaman doktor nederse onu yaparsın.sezeryanmış normalmiş boşver.son günlerimizi iyi geçirelim.bebeğide strese sokma bol su iç dinlen yemene içmene dikkat et gerisini gelir.kimsenin doğum hikayesini dinleme okuma bu kadar etkileniyorsan.

Açıkçası ebenin böyle söylemesine çok şaşırdım sonuçta herşeyin doğalı makbuldür ve bence normalden korkma eğer yapabilirsen ne mutlu sana keşke yapabilsek canım

Aman simaycım dikkat et zorla kendini bebiş içinde mideni rahatsız etmeyecek birşeyler ye.bebiş aç kalmasın annesi.
Benim iştahda bugün felaket yani hehe

Oyyy masallah kuzunu. Cok guzel haberler bunlar. Doktor olayina takma kafani. Eminim iyi doktora denk gelirsin cnm.

Maşallah duygu teyzesi çok iyi .inşallahda hepimizin böyle devam eder.herkes iyi ne güzel.Mecburen olcak biri prof var onadevam ederim olmazsa zaten başta onu istiyordum ama çok yoğun ilgi nası olur diye terettüt etmiştim bakalım.

Canım ya inş rahat bir doğumun olur hangi hastane bebek için daha iyiyse orda devam et. Maşallah bebişine de inş benimki de kilo almıştır haftaya gidecem ama besleyemiyorum die korkuyorum keşke onu da evde tartabilsem :)

Dogru diuosunuz kizlar herkes farklidir tabi de isin uzmanindan duyuca bunlari acaba diyo insan iste.neyaee 36 yi beklicez bakalim sonuc nolacakk

Bu arada bebegimin tum esyalarini yikadimm sira geldi en zor kabus ise utuuuuuu ;( hicc de sevmem

Aman simaycım dikkat et zorla kendini bebiş içinde mideni rahatsız etmeyecek birşeyler ye.bebiş aç kalmasın annesi.
Benim iştahda bugün felaket yani hehe
Ya bende hergun oyle bi yiyorumki esim guluo gorunce bugun mideme okuz oturdu sanki kuruyemis yedim o kdr kizimda acikti ona lahmacn soledm halimde yok tabii smdi yogurtla pekmez yicem enerj gelsin bi taraftan ev toparla camasir as topla utule pfffff

İnşallah hepimiz rahatcana doğurruz hiçbirşey anlamadan oh ne güzel olur . Medicana canım .korkma besleniyordur. Sen düzenli beslenmeye dikkat et bolda su iç gerisi allaha kalmış canım

Ya bende hergun oyle bi yiyorumki esim guluo gorunce bugun mideme okuz oturdu sanki kuruyemis yedim o kdr kizimda acikti ona lahmacn soledm halimde yok tabii smdi yogurtla pekmez yicem enerj gelsin bi taraftan ev toparla camasir as topla utule pfffff
Allah kokaylık versin canım şu ütü olayını hiç sevmiyorum valla

Dr undan memnensan peşinden git derim hastane değil dr önemli bence

Benm şekerim yüksek bişey yiyemiyorum siz rahatça yiyebiliyorken firsati degerlndirin benm yerimede yeyin bebislerinize.sifa olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…