Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydin ubcum,simaycim...

Simay gıı rezene iç. Gaz fenadir. Ne yedin ki. Bak soda iciyosun o da gaz yapar.

selam canlarrr,dün öğlende anama gidip biraz önce geldikk, ben yokken ne çok sayfa geçmişş,süperman olmuşıumm valaa gece öksürük ve mide yanması ilee ağladım resmen.ne yesem dokunuyoo yaa sizler nasılsınız canlarımm

Gunaydin ubcum,simaycim...

Simay gıı rezene iç. Gaz fenadir. Ne yedin ki. Bak soda iciyosun o da gaz yapar.
Duygu bu baska bisey cnm ya ishalolursnda b sanci olur ya geceden beri sancim var sanki sudan gibi geldi damacanadaki su kokuyo hemde sirmakes ictikce daha da sistim bi de ferrum hapi da agritiyo ama iki gun old gecmiyo bairsaklarim agriyo ben cok gazliim zaten sezeryan oldum ameliyat acisi cekmedim gaz sancisindanbaska

Alla alllaaaa... kokuyosa icme cnm suyu. Ankaranin sularida ayni. Ferrum sana yan etkimi yapmaya basladi acaba? Doktora bi sorsaydin keske. Sicak su torbasi koy dicemde bebis varken olmaz. Ayaklarinin altina koy sicak su torbasini. Baska da aklima bisi gelmiyo.

Atlatamadin hala su oksurugu allam yareppim. Sana bisey dedik dimi ! Yiyp mi yatiyosun napiyosun yatmadan 3 saat once bisey yeme. Cok sukur yanma olayi yok bende. Bi ara tatilde cok yanmisti 1 sise renine bitirdm. Eczaci gaviscon daha etkili dedi dusun gavisconu belki daha 2 defa kullandim eylul basindan beri. Gerci ben yagli hamur isi sekerli fln yemiyorum ondan olabülüü

aynen kızz annem bi dakka durmuyo onu ye bunu yee,yatana kadar yiyincee böle oluyoo ben dayanamıyorum çok yemesemdee yiyorum valaaa sitee yine güncelleniyordu bi giremedim yaaa

Iyiyiz kuzumm.gavusconu ilk aylarda cok kullandim csnim ben.etkili.kullan bence hic cekmw

Iyiyiz kuzumm.gavusconu ilk aylarda cok kullandim csnim ben.etkili.kullan bence hic cekmw
sürekli olmuyo diye kullanmak istemiyorum,eşimde ilaç kullanmamı hiç istemiyo ama bi daha yaşarsam çok alıcam doktora danışıp,bazen dayanılacak gibi değil vala

sürekli olmuyo diye kullanmak istemiyorum,eşimde ilaç kullanmamı hiç istemiyo ama bi daha yaşarsam çok alıcam doktora danışıp,bazen dayanılacak gibi değil vala
Doktor bi tek gavisconla renineyi veriyo ztn reninenin etkisi bende yarim saat surdu sonra bida icme ihtiyaci duyuyosun. Gaviscon daha uzun etkili. Dr a sorsanda bu ikisini soylicek sana. Yediklerine de az dikkat et midemiz hassas ztn

Allah bi an once kavustursun cnm ins. Sekerin n kdr cikmistiki? Bebek bi iki hafta ileride mi? Benim kiz kardesime diyet vermisti.
Açlık 106 tokluk 175 ileride olduğunu soylemedi kontrolum haftaya cuma sekerimi ben kendim ölçtüm

Ayy amin canm benmde annem olmasa yanımda kimse olmaz ne kv ne gorumce Allahim annelerimize sağlıklı uzun ömürler versin de hep yanımızda olsunlar

Doktor bi tek gavisconla renineyi veriyo ztn reninenin etkisi bende yarim saat surdu sonra bida icme ihtiyaci duyuyosun. Gaviscon daha uzun etkili. Dr a sorsanda bu ikisini soylicek sana. Yediklerine de az dikkat et midemiz hassas ztn
evett dikkat etmem lazım kuzummm

arkadaşş bi siteye girmiyorum bugünn,bi ben mi sizlerde giremiyomusunuzz

Kizlarr slm karnimdak kasigimdaki belimdekiagri gecmedi gittim idrar temiz cikti niye ole oldum ya gaz yapio herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…