Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

diğer testler nasıl panik yapma bence rahat olmaya çalış ben unuttum bile kan falan verdiğimi öyle yapmazsam zor işim çünkü

ben iki düşük yaptım biri 8 hatalık diğeri kimyasal üzerine çift rahim ameliyatı oldum.. bi de beni düşün ama tevekkül etmekten başka çare yok.. üzülme Allah a sığın.. eğer kaderimizde varsa doğurmak doğurucaz..
sağlık kontrolünden geçtin mi? ya da bi sebep bulabildiler mi? eğer sağlığın yerindeyse bol su iç ki kanın sulu olsun

bi sebep bulamadılar sonuç pataloji ye mi ne gitti bi sorun yok kendini devam ettiremeyecek gebelikler son bulur bi sorun sende dedi. evet haklısın kaderimizde varsa doğurucaz :)) tamam canım teşekkür ederimm tavsiyen içinn. inşallah hakkımızda hayırlısı olsuniyi düşünelim iyi olsun dimi :KK49:

benim eş de geldi gitti :KK20: hehhehe :KK1: seçenekleri alıyo beğenmezse kendi yapıo vala ne güzel yaa :KK1::KK16:

eee yemek yiyemiorumm kacc gundur cnm cekmiskenn yapimm dedimm duduklum otuyoo gec olsunn ama canimin istedigi olsunn:KK70: bnm kide anasinin yemegini getitlrir karimm yesin diee halbuki kari evde yemek yapio haberi yok adi bana kiymioduu:KK70:

eee yemek yiyemiorumm kacc gundur cnm cekmiskenn yapimm dedimm duduklum otuyoo gec olsunn ama canimin istedigi olsunn:KK70: bnm kide anasinin yemegini getitlrir karimm yesin diee halbuki kari evde yemek yapio haberi yok adi bana kiymioduu:KK70:

görünce şok olacak :KK1::KK1: tabi canım yiyemiyosan birde canın çekince hemen yap:KK16:

uyu devam uykuya o zamann :KK34: halsizlik var demekki bi ara bende de oluyodu şimdi geçti

bi gün uyuyorum bi gün uyumuyorum bende anlamadım dün öğlen tam 6 saat öğle uykusuna yattım kesmedi akşam erkenden uyudum sabah 8 de zor kalktım..
evet halsizliğim var haftaya soraaam bi doktora. senin ne zaman geçti?_ bi de göğüs hassasiyetim benim baya azalmaya başladı sende durum ne

bi gün uyuyorum bi gün uyumuyorum bende anlamadım dün öğlen tam 6 saat öğle uykusuna yattım kesmedi akşam erkenden uyudum sabah 8 de zor kalktım..
evet halsizliğim var haftaya soraaam bi doktora. senin ne zaman geçti?_ bi de göğüs hassasiyetim benim baya azalmaya başladı sende durum ne

ooo o kadar uykuyla geçmemiş... benimde geçen hafta geçti işte gerçi arada oluyo ama sürekli değil.göğüs hassasiyetim vardı benimde azaldı...alıştı herhalde bünyee

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401259410.949581.jpg
Kızlar buda benim bebişim bitanem.10 haftalık olmuş.iki hafta sonra ikili teste gidicem.çok şükür çok ıyı.kıpır kıpırdı içimde.o minnacık kalbi öyle güzel atıyoduki.inşallah testımızde iyi çıkar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eki Görüntüle 1133620
Kızlar buda benim bebişim bitanem.10 haftalık olmuş.iki hafta sonra ikili teste gidicem.çok şükür çok ıyı.kıpır kıpırdı içimde.o minnacık kalbi öyle güzel atıyoduki.inşallah testımızde iyi çıkar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

maşallah canımmm :nazar::nazar: ne güzel yaaa 1 haftam kaldı benimde sabırsızlıkla bekliyorumm :KK16::KK16:

X