Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

çok alakasız olacak ama kızlar taşınacağız ve ben koli bulamıyorum,nerden temin edebilirim bakkal bakkal gezmek istemiyorum yaa :KK52:

Bakkallarda artık o kadar işlek olmadığından kolilerde çok olmuyor malesef. MArket market dolaşacaksın artık :KK1: Çağa ayak uydur bakkalda neymiş :KK9:
A101 ve Bim de sayılır heralde onlarada çokça mal geliyor. Günlerini söylerler hatta bazıları çok yardımsever oluyor ayırır senin için bekletir bile :KK9: Allah kolaylık versin canım

Bakkallarda artık o kadar işlek olmadığından kolilerde çok olmuyor malesef. MArket market dolaşacaksın artık :KK1: Çağa ayak uydur bakkalda neymiş :KK9:
A101 ve Bim de sayılır heralde onlarada çokça mal geliyor. Günlerini söylerler hatta bazıları çok yardımsever oluyor ayırır senin için bekletir bile :KK9: Allah kolaylık versin canım

:KK1::KK1::KK1: heheheh pardon janımm market market dolanicimm :KK1: teşekkür ederimm :KK52:

masallahh masallahh canimm darisi basimiza ins:) bnm dr da su ic demistii bas agrisi icinmis demekk

Amin cnm insAllah hepimiz saglikli hayirli evlatlar dogururuz bir abazda :)

Su ztn hep öneriyorlar ama ben felaket basim agriyor iyince, susuz kalmis olmalisin dedi ve ihmal etmemem gerektigni söyledi :)
senin bebis kac haftalik cnm?

ayyy sevindim,inşallahh bizlerinde güzel geçer canımm...evet banada dktor bol su tüket demişti,yanımdan ayırmamaya çalışıyorum suyu :KK52:

afferim uyuzcan ihmal etme, heleki sen ev tasiyorsun ister istemez yorulup ter yapiyorsundur, yani daha cok icmelisin en az 2l :)

Darisi sana sizlere insAllah kizlar :) bakalim cinsiyetini senin bebis göstercekmi

afferim uyuzcan ihmal etme, heleki sen ev tasiyorsun ister istemez yorulup ter yapiyorsundur, yani daha cok icmelisin en az 2l :)

Darisi sana sizlere insAllah kizlar :) bakalim cinsiyetini senin bebis göstercekmi

aynen birde yaz geldi çok su içmek lazım...saol canım inşallahh gösterir 1 haftam kaldı doktora gitmeye artık haman gelsin istiyorum :KK52::KK52:

çok saol canımm, öyle yapayım artık..o büyük marketler arassında a101 ve bim de var mı acep :KK52:taşı taşı bitmiyo eşyalar yaa...:KK1: teşekkür ederimm

burdaki bim pek vermiyo gibi de a101 veriyo bide bölgesel marketler var onlar daha çok ilgileniyo ben daha başlamadım iki haftam var daha bakalım koli aramaya başlasam ii olacak ama :KK9:

burdaki bim pek vermiyo gibi de a101 veriyo bide bölgesel marketler var onlar daha çok ilgileniyo ben daha başlamadım iki haftam var daha bakalım koli aramaya başlasam ii olacak ama :KK9:

anladım canım sağol,benim 1 hafta kaldı ondan panik halindeyimm :KK1:

X