Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bişey sorucam kızlar benim bi arkadaşım var durumları pek ıyı değil özele gidemiyo.üçlü test yaptrcakmış oda.devlette iyi yaparlarmı acaba ilgilenirlermi.ben hiç devlete gıtmedıgım için yanlış bişey söylemek istemedim.doktoruda ıyı biyerde yaptrman lazım demiş.bilginiz varsa yardmcı olurmusunuz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayırlı olsun ya ne güzell :)) mutlulukkk :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Sagol canım benım o kalbinin attıgını kımıldadıgını gordukçe inanılmaz mutlu oluyosun zaten😃hergun ultrasona girip görmek istiyorum resmen

Annişler gebeliğiniz süresince kaç kilo aldınız.ben 10 haftada 1 kilo almışım

Annişler gebeliğiniz süresince kaç kilo aldınız.ben 10 haftada 1 kilo almışım

ben daha hiç almadım 11. haftamdayım hamile olduğuma dair ultrason görüntüsünden başka hiçbişi yok ne kilo ne bulantı ne bi değişiklik bazen şüpheleniyorum değilmiyim diye :KK1:

Arkadaslar testlerini devlette yapan varmı .memnunmusunuz.

Arkadaslar testlerini devlette yapan varmı .memnunmusunuz.

devlette yapılıyor mu onu bile bilmiyorum ama tahlillerimi doktoruma devlette yaptırıcam dedim ayrıca yazdı sağlık o cağıda yapıyormuş gittim yaptırdım gayet de memnun kaldım sonuçta kanındaki ölçülmesi gerekenleri her makine ayrı ölçecek değil ya alırsın sonucu gidersin kendi doktoruna sayısal veriler sonuçta ona göre yorumlar ama devlet karşılıyomu onu bilmiyorum işte bende haziranın ikinci haftası gidicem ikili test için o zaman sorabilrim ancak giden arkadaşlar varsa tabi bilgili gitmek en güzeli :KK49:

Tabiki oyle .heryerde aynı dıye düşünüyorum bende.arkadasm da uçlu testı yaptrcak devlette yaptrmak istıyo .netten araştırdık baya herkez devletten memnun ücretsiz diyolar.özele sadece gereksız para öduyosunuz diyolar.içiniz rahat etmezse ikinci bi doktora gosterılır zaten

ayy ayyy koş hemenn :KK16::KK16: dualarım seninle inşallah kıpır kıpır bebiş görürsünn :KK1:

cnm gittim dr aa masallahh saglikli dedii :) minnik burnunuda gordumm yaa Rabbimizz tum isteyen kullarinada bu duygulari tattirsin bizede saglikli ve guzell bi sekilde bebislerimizi kucagimiza aldirsin ins :):)

cnm gittim dr aa masallahh saglikli dedii :) minnik burnunuda gordumm yaa Rabbimizz tum isteyen kullarinada bu duygulari tattirsin bizede saglikli ve guzell bi sekilde bebislerimizi kucagimiza aldirsin ins :):)

hani foto yok mu bebişinnn :KK16: maşalah canım benimm.amin inşallahh :21:

X