Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Hmmm benimki de hıçkırıyor o zaman ben kalp atışı diorum
bnde başda kalp atışı sandım ama değil,pıt pıt atıyo tutunca anlıyorum çoğunlukla,eşimin en iyi hissettiği zamanda o oluyo bu aralar babaya fena afra tafra yapıyo hiç hissettirmiyo

yaa kendime pijama bulabilsem bi,hiç güzel bişi yok,olanlarda göğüs açıllmıyo,ben sonradan da giyebileceğim bişi olsun istiyorum sütyende de 1 tane alcam zaten o kolay ama şu beşik ve arabaa ahha ahh

Ben park yatakla takilcam 1 kac ay. Gecelik bende baktim gecen gun alisveris merkezinde ama 160 tlden basliyor ne gerek var okdr paraya bebisime bisey alirim daha cok semt esnaflarina bakmak lazim. Avmler pahali. Al ver esnafa can ver

tembellik bende de var,kaç gündür evi süpürücenm,hala duruyoo sihirli güçlerim olsaa da 2 harekette temizlsemm hehe
Sihirli güçlerimiz olsa ahh neler yapardık neler :) ilk önce bebisiminle konuşurdum iss sonraya kalsın bu arada ben biraz fazla kilo aldim sen kaç kg aldin ben resmen evrimgeciriom :)

Ben park yatakla takilcam 1 kac ay. Gecelik bende baktim gecen gun alisveris merkezinde ama 160 tlden basliyor ne gerek var okdr paraya bebisime bisey alirim daha cok semt esnaflarina bakmak lazim. Avmler pahali. Al ver esnafa can ver
aynen canımm o kadar paraya yazıkk, tabi kızz esnafda daha ucuz,hem sürekli kullanılcalk bişi olsa tamam dicenn 1 ay sonra neyle takılcan kızzz park yatağı napacan

Amaaan hic dogumdan sonrasindan bahsetme bide bize gelen yatiya gelcek sehir disindayiz dua ediyorum ins normal olurumda cabuk toparlarim. Sezeryan olursam iyilesene kdr gelmesin dicem kimse walla alinip kirilmasinlar. O halde telase yapamam.

Sihirli güçlerimiz olsa ahh neler yapardık neler :) ilk önce bebisiminle konuşurdum iss sonraya kalsın bu arada ben biraz fazla kilo aldim sen kaç kg aldin ben resmen evrimgeciriom :)
aynennn,bende bebişim en başta sonrada eşim akşam hep evde kalsın diye sihir yapardım hahahah bende çoştumm 7 kilo aldım toplamda,karnımın altı,baldırlar özellikle haritaya döndü çatlakdan 2 gün önce farkettimde kalçamın üstünde 2 küçük çatlak daha oluşmuş çatlıyorum ayoll

aynen canımm o kadar paraya yazıkk, tabi kızz esnafda daha ucuz,hem sürekli kullanılcalk bişi olsa tamam dicenn 1 ay sonra neyle takılcan kızzz park yatağı napacan
3 yasina kdr kullaniliyo ki park yatak. Ya biraz daha buyusun yaşini gecsin sonra odasini alicam ozmna kdr yanimda yatcak ztn

Amaaan hic dogumdan sonrasindan bahsetme bide bize gelen yatiya gelcek sehir disindayiz dua ediyorum ins normal olurumda cabuk toparlarim. Sezeryan olursam iyilesene kdr gelmesin dicem kimse walla alinip kirilmasinlar. O halde telase yapamam.
ayyy o daha kötü yaaa,yatıyaa mıı,allahdan benim gelip gidiciler bi annem kalıcı oluyo yoksa bende bunalım styla

Yağlamiomusun kendiniiiii..! Kasima bol su ic. Gerci ne yaparsan yap bazen genetik. Anan catlamis mi sordun mu? Bende cok sukur daha yok. Dun hastanede kan verirken surekli kan verdigim kiz memeler gobekle yarışmiş dedi

Yağlamiomusun kendiniiiii..! Kasima bol su ic. Gerci ne yaparsan yap bazen genetik. Anan catlamis mi sordun mu? Bende cok sukur daha yok. Dun hastanede kan verirken surekli kan verdigim kiz memeler gobekle yarışmiş dedi
yağlıyomm hiç unutmadan her gecee yaa allahdan koca için sorun yok o yönden içim rahatt anamın ve ablamın karnında var çatlaklarrr,genetik galibaaa ahahahha maşallah de deseydinn

yağlıyomm hiç unutmadan her gecee yaa allahdan koca için sorun yok o yönden içim rahatt anamın ve ablamın karnında var çatlaklarrr,genetik galibaaa ahahahha maşallah de deseydinn
Dedim buyusunde sarkmasin dedim. Oda ben calistigim icin pompa kullandim sarkti dedi. Pompa cok sarkitiyormus.

bnde başda kalp atışı sandım ama değil,pıt pıt atıyo tutunca anlıyorum çoğunlukla,eşimin en iyi hissettiği zamanda o oluyo bu aralar babaya fena afra tafra yapıyo hiç hissettirmiyo
Benimki babasiba gece atti.tekmeleri :) bi oraya kayiyo bi bu yana kocis aha aha die soylenip durdu sanki bebis kendisinin karninda.. :) hem uzandigimiz yerde de hissedince hopladii saskin :)simdi sarilmaya korkuo bebise baskı yapmayayim die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…