Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benimki babasiba gece atti.tekmeleri :) bi oraya kayiyo bi bu yana kocis aha aha die soylenip durdu sanki bebis kendisinin karninda.. :) hem uzandigimiz yerde de hissedince hopladii saskin :)simdi sarilmaya korkuo bebise baskı yapmayayim die
iyi hissettiriyo kendini oğluşunnn,:KK68:sarılmakdan bişi olmaz yaw bebişe bu kadar kasmasınn :KK76: benim kocişde artık sarılamıyoruzz aramızda koca göbiş var deyip gülüyoo :KK50:

Walla ya dogumdan once gelen giden icin buyuk temizlik yaptirmak lazim ama temizlikci cagirsam bile onun gurultusuyle bile ugrasicak halde degilim:KK43:

Bende ilk defa hissettim hickirigi simdi. Tekme sandim ufak ufak ama 5 dk boyunca pit pit pit pit pit ufacik tekme gibi hissediyosun. Kalp atisi gibi degil daha yavas duzensiz. Arada rahatsiz oldu hickirigindan dondü biseyler yapti ama gecmedi hickirmaya devam etti:KK70:
Kiz anomm temizlikçi çok istedi çok şükür cevre hep akraba hani.annemlerde var ben ufak tefekleri yaparim onlar da duvarlari camlari falan. Dairenin hepsi temizlenecek ohh ondan sonra da bebisime dantelden yorganla yastik yapcam karyolanin icine Rabbimiz güzellikler icinde büyütmeyi nasip eylesin meleklerimizi :)

Kiz anomm temizlikçi çok istedi çok şükür cevre hep akraba hani.annemlerde var ben ufak tefekleri yaparim onlar da duvarlari camlari falan. Dairenin hepsi temizlenecek ohh ondan sonra da bebisime dantelden yorganla yastik yapcam karyolanin icine Rabbimiz güzellikler icinde büyütmeyi nasip eylesin meleklerimizi :)
Aminn cnmm ahh o guzel gunlere bi kavussak:KK19: zaman kisaldikca daha bi gecmiyo sanki

Kizlar atv yo acin ahmet maranki bitkisel seyleri soyluyo belki kendinize gore bisey bulursunuz. Ilac kullanamiyoruz malum:)

yaa kendime pijama bulabilsem bi,hiç güzel bişi yok,olanlarda göğüs açıllmıyo,ben sonradan da giyebileceğim bişi olsun istiyorum:63: sütyende de 1 tane alcam zaten o kolay ama şu beşik ve arabaa ahha ahh :KK70:
Bebek arabasini ben de düşünüyorum yaa saglam bisey olmali netten bakiorum coj güzeller var fiyata bakıyorum bin ila 2 bin lira arasi begendiklerim sanki ucak aliom ala.allaa :)

bugün hep hastalıktan behsettim:KK43: şimdi beni mutlu eden birşeyi paylaşmak istiyorum oğlumun odasını aldık bakalım beğenecekmisiniz:)
edazee9b7m.png

Bebek arabasini ben de düşünüyorum yaa saglam bisey olmali netten bakiorum coj güzeller var fiyata bakıyorum bin ila 2 bin lira arasi begendiklerim sanki ucak aliom ala.allaa :)
aynen bazıları çok pahalı canım yaaa,valaa daha uygun bişi bbakıcam artıkk :KK68:

aynennn,bende bebişim en başta sonrada eşim akşam hep evde kalsın diye sihir yapardım hahahah :KK70::KK70: bende çoştumm 7 kilo aldım toplamda,karnımın altı,baldırlar özellikle haritaya döndü çatlakdan:KK1: 2 gün önce farkettimde kalçamın üstünde 2 küçük çatlak daha oluşmuş :KK48: çatlıyorum ayoll
Hehee seninki bebisden sonra kalır evde sana bi arakadaş doguruom artik çıkmazsın dee :) erkek erkege muhabbett etsin :) gell bide beni gorr ten beyaz catlaklar mor . Basenler cicikler ksrnimin alt yanii catladi hepp bnm kocis siskoo etten patlamissin dio gicik yavvv bende beni bi kaporta yaglamaya goturup düzeltirsin diom dalga gecio :)

Bugun internete bisiler oldu alinti yapamadim duygu cnm ben hep derim trawel gereksiz inan al baby 2 go yu miss oto koltugunuda al burda bi am dukkan kapatmis 90 liraya sifir kraft oto koltuk satio hmde cook konforlu bnde oyle bis alicam yani ne gerek vr motor al o paraya arkasina sepert taktir koy bebegi :KK48: Saka bi yana gereksiz yaaa ne cok yazmissiniz okuyamadimmm duyg sanslisin bende ablamdan kizima cok sey kalmisti ama bu pipiliye mecbur yeni aliyoruz kizimdan kalan bazi unisex seyleri giydiricem tabi bende baby2 go nn pembe gri bebek arabasi var biraz fazla kirlettim durumu olmayan birine vericem yikamaya halim yok off soda bnde sislik yapmio yaparmiki ayy cnm az kaldi yaa dogurcaz kizzzz

Hehee seninki bebisden sonra kalır evde sana bi arakadaş doguruom artik çıkmazsın dee :) erkek erkege muhabbett etsin :) gell bide beni gorr ten beyaz catlaklar mor . Basenler cicikler ksrnimin alt yanii catladi hepp bnm kocis siskoo etten patlamissin dio gicik yavvv bende beni bi kaporta yaglamaya goturup düzeltirsin diom dalga gecio :)
heheh evet yaaa evde erkek var nereye çıkacak demii :KK68: ben esmerim ama çatlaklar benimde mor rengi düzelmeyecek mi yaa öle mor mu kalacakk :KK64: kaportacı senii :KK76:

selam annişler ben geldim neler kaçırdım anlatın bakalım:oops::oops:inşallah hepiniz iyisinizdir bebişkolarlaa:KK36::KK36:

Kizlar bugun ne yemekler yaptiniz ben tam bir taze fasulye canavariyim :KK45:
dün bende yapmıştımmm,çok severim bendee bugün annem köyden pırasa göndermişti onu kavurdumm yanında dünden kalan kıymalı makarna var,bi salata tamamdırr :KK66: allahdan kocişim hiç yemek seçmez :KK50:

Bugun internete bisiler oldu alinti yapamadim duygu cnm ben hep derim trawel gereksiz inan al baby 2 go yu miss oto koltugunuda al burda bi am dukkan kapatmis 90 liraya sifir kraft oto koltuk satio hmde cook konforlu bnde oyle bis alicam yani ne gerek vr motor al o paraya arkasina sepert taktir koy bebegi :KK48: Saka bi yana gereksiz yaaa ne cok yazmissiniz okuyamadimmm duyg sanslisin bende ablamdan kizima cok sey kalmisti ama bu pipiliye mecbur yeni aliyoruz kizimdan kalan bazi unisex seyleri giydiricem tabi bende baby2 go nn pembe gri bebek arabasi var biraz fazla kirlettim durumu olmayan birine vericem yikamaya halim yok off soda bnde sislik yapmio yaparmiki ayy cnm az kaldi yaa dogurcaz kizzzz
Walla bende ona karar verdim burda minico diye bi magaza var 450 tlye babt2go var cift yonlu ondan alcam. Araba koltuguna oturcak kivama gelincede onu alirim. Aceleye gerek yok. Hepsi olur yavas yavas. Elimizde patlamasnda sonra bebegin ihtiyacina gore aliriz yavastan:)

Baş agrim var cok uyumaktan yatip dinleneyim diyorum agri icin uyudukcada basim agriyo :KK43: kasima girsek aralik gelcekte giremedikki bi turlu:KK43:

X