Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

izimki hiç bilgi vermedii ilk gittiğimdee demişti 12. haftaya kadar tehlikeli diye sonradan hiç konuyu bile açmadı,zaten bi sorun olursa ara diyo çok şükür bi sorun olmadı hiçerkek daa hiç rahat durur muu
Yok anacim durmuyor nasıl bisey se buu hergun kaç gün kaldı die soruyor benimde evv işim falan var kış temizliğine başlıycam halilari gönderdim hafta sonu da edinin teyzesi yengesi falan gelcek ama önden küçük işleri yapaim dedim ama kız yoruluyorum en ufak şeyde. :) kocis gelene kadar ins biter :)

Masallah kuzum walla enerjine 2 gundur ev supurcem

şafak sayıyoo amannnn hiç yorma kendini canımm,canından bebeğinden önemli mii yapabildiğin kadar yap

Evet ya hemm hani kırkligi annem yapıyor o yüzden bana iki uç parca sey düşüyor ins Rabbimiz güzelliklerle bebislerimize giydirmeyi nasip eyler ins :)
aminn inşallah benimde geriye kalan en pahalıları almak kaldı gitsin paralar gelsin cicişler

Canım çok geçmiş Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine bol bol c vitamini al sut ic sıcak sıcak kendini sıcak tut bu aralar herkes hasta

aynenn, kıskanırlar mı dersinn
Amaan kiskansinlar napekk
Sen ne alcan baska ne kaldi? Sampuani da hallettim tirnak makasi kovasi masrapasi bebek bezi termometresi falan kaldi benim. Bebek arabasini saymiorm

Amaan kiskansinlar napekk
Sen ne alcan baska ne kaldi? Sampuani da hallettim tirnak makasi kovasi masrapasi bebek bezi termometresi falan kaldi benim. Bebek arabasini saymiorm
araba,beşik,yatak, dolap,birde kendime hamiş sütyeni pijama falann..

Masallah kuzum walla enerjine 2 gundur ev supurcem
Kizz bende is tutamıyorum şimdi nevresimlerimi falan geçirdim ik
1 sepet çamaşır serdim yani yünü toparladım kendimi dar attim yatağa belim agrio büyuk temizliğe.esimin teyzesi yengesi gelcekk onlar gelmeden ufak tefekleri yapaim dedim ama hemencecik belim agridi

aminn inşallah benimde geriye kalan en pahalıları almak kaldı gitsin paralar gelsin cicişler
Aynenn bende emzirme sütyeni pijama takımı bebek cantasi kucuk besik ha bide banyo.seti almayi düşünüyorum emzik biberon bez bunlar kolay onlari esimin kuzeni eczaci halleder gerisi de annemdenn ayy o günü düşünemiyorum herhalde dünyanın en mutlu anneleri oluruz Rabbimiz o günlere güzelliklerle çıkarsın valla yaa :) ahh ahh

Walla ya dogumdan once gelen giden icin buyuk temizlik yaptirmak lazim ama temizlikci cagirsam bile onun gurultusuyle bile ugrasicak halde degilim

Bende ilk defa hissettim hickirigi simdi. Tekme sandim ufak ufak ama 5 dk boyunca pit pit pit pit pit ufacik tekme gibi hissediyosun. Kalp atisi gibi degil daha yavas duzensiz. Arada rahatsiz oldu hickirigindan dondü biseyler yapti ama gecmedi hickirmaya devam etti

yaa kendime pijama bulabilsem bi,hiç güzel bişi yok,olanlarda göğüs açıllmıyo,ben sonradan da giyebileceğim bişi olsun istiyorum sütyende de 1 tane alcam zaten o kolay ama şu beşik ve arabaa ahha ahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…