Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

teşekkür ederimm, çalışmak daha da zor yaa hasta hastaa sağol canım deneyeyim bende bi
evet canım çalışmak zor ama allahtan işim epey rahat aslında rapor alabilirim ama evdede çok sıkılıyorum sürekli yemek yemek istiyorum:)

evet canım çalışmak zor ama allahtan işim epey rahat aslında rapor alabilirim ama evdede çok sıkılıyorum sürekli yemek yemek istiyorum:)
ahh ahh ben hep evdeyim ve sürekli bişiler yemek istiyorum,bazen frenliyemiyorum kendimi

Gizlar selam gece brnimde midem yandi cok maden suyu ictim rhatladimm yarin bebisimle buluscaz kontrol var benim iki hafta da bi oghh yaa dun bnde citcitli atlet pijama aldim bi iki tulum yavas yavas doldu cekmecemiz bol bol pijama citcit atlet alin bedeN BEDEN AMA iiki tane kucuk aldiysaniz bi tanede buyuk beden alin muhakkak ayla bde cok yiyorum ya

Sana keciboynuzu pekmezi ye dedk dimi sabahlari 1 tatli kasigi alla alla
ben hala sabahlari yiyorum kan yapsin diye.

selam giz benim mideme maden suyu da fayda etmiyo anamm,iyi seni rahatlatmış yaaa amaa yaa ben 1 ay beklemek zorunda mıyım oğluşumu görmek içinn öfffff 2 haftaya ne zaman inecek bu kontrol can boğazdan gelirrr yeee hahhahaha

ahh ahh ben hep evdeyim ve sürekli bişiler yemek istiyorum,bazen frenliyemiyorum kendimi
Ya ben bu aralar uzume cok sardim. 1 kg yiyorum nerdeyse citir citir nasil hosuma gidiyo. Hic bisey yemesemde olur :)

Ya ben bu aralar uzume cok sardim. 1 kg yiyorum nerdeyse citir citir nasil hosuma gidiyo. Hic bisey yemesemde olur :)
bende ayvaaa ilk defa canım çekti diyebilirim yani eşim yetiştiremiyo bana ayvayıı yiyom da yiyom üzümde çok şekerli değil mi kızz

Sorma cnm ya can bogzdan gelir de giderde ye ye dur benimde isime geldi bu iki hafta da bir kontrol

Sorma cnm ya can bogzdan gelir de giderde ye ye dur benimde isime geldi bu iki hafta da bir kontrol

Gunaydin cnm cok gecmis olsun. Soda su tutmuyo mu vucudunda odem falan? Ben kiyafet konusunda rahatim bacimdan kalicak

bende ayvaaa ilk defa canım çekti diyebilirim yani eşim yetiştiremiyo bana ayvayıı yiyom da yiyom üzümde çok şekerli değil mi kızz
Sekeri bi uzumden aliyorum onuda yemesem sekere ait bisey almiyorumki. Meyvenin sekeri okdr zararli degil. 1.5 kg vermisim ztn

Sekeri bi uzumden aliyorum onuda yemesem sekere ait bisey almiyorumki. Meyvenin sekeri okdr zararli degil. 1.5 kg vermisim ztn
laaa manyak mısın ne kilo veriyonn, alıcann alıcannn,ben yakında 70 olicimmmmmm,eşim sanki hamile değilmişim gibi şaşırıyo anaaaa 70 e yaklaştın diyoo

laaa manyak mısın ne kilo veriyonn, alıcann alıcannn,ben yakında 70 olicimmmmmm,eşim sanki hamile değilmişim gibi şaşırıyo anaaaa 70 e yaklaştın diyoo
Ya bu agridan herhalde pek istahim yok

Kizlar ben hala bebek arabasina karar vermedim chicconun magazasina gittim gecen gun 3lu set port bebesi ana kucagi falanda var. Cok hafif kolayda katlaniyor ama port bebe ve anakucagi 6aya kadar kullanilabiliyormus. Benim icin onemli olan oto koltugu zaten. 6 ay kullanabilecegim bisey icin 1.040 tl vermek gereksiz geldi. Model şu:

Yoksa 500 tlye begendigim baby2go nun modeli var onu alip sonrada oto koltugumu alsam. Portbebm var.

Eklentiler

• lCHI-607937-B_1.jpg
    330,7 KB · Görüntüleme: 36
bana da 6 ay için gereksiz geldi,zaten 2-3 ay pek çıkmayacak dışarı kalıyo 4 ay ne kadar kullanacak düşünmek lazımm,akıl verene bak daha kendi ne alacağınnı bilmiyo

bana da 6 ay için gereksiz geldi,zaten 2-3 ay pek çıkmayacak dışarı kalıyo 4 ay ne kadar kullanacak düşünmek lazımm,akıl verene bak daha kendi ne alacağınnı bilmiyo
Su an bebisimi hickirik tuttu pit pit pit pit kiyamam yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…