Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlar hepiniz çok sagolun bir daha sozunuzden cikmayacagimm:)

Duygu bu arada sana da çok geçmiş olsun canim dikkat et kendine!!!
Cok saol cnm hal evde dinleniyorum ama sag kasikta hala yurumemi engelleyen bi bicak giriyo bacak benim degil. Offfff.... rabbim bu son sikintilarimiz olsun insallah araliga kadar. Rahat rahat hamilelik gecirelim.

Bacagim agriyo ama yagmur yagdi. Romatizmamiydi ki la bu

Normal cnm su icsem gaz yapiyo banada salata yiyorum aksam yemeklerinde sadece sanirsin dunyayi yedim. Ee midenin yeri daraldi normal. Bgn kontrolde benim dr da basi yukarida dedi. Insallah doner. normal dogurcamm ben yaaa
Tobeeer bu ne kiz bana da asagida defi.bu arada bugun saglik ocagina gittim tansiyonum yuksek cikti tuzu kes defi ebe.ofg hic dikjat etmiyom zaten hizli da kilo alnaya basladim

Ayy amin canim inşallah...
Ahahhh yağmur yagdigina gore belki de romatizmadir ama Allah korusun tabi... Saka yaptim :)

Tobeeer bu ne kiz bana da asagida defi.bu arada bugun saglik ocagina gittim tansiyonum yuksek cikti tuzu kes defi ebe.ofg hic dikjat etmiyom zaten hizli da kilo alnaya basladim
Aman cidden tuzu kes bu aydan sonra odem yapmaya baslicaz. Eller ayaklar fena olcak. Kardesimde gordum oda dikkat etmedi ayak ayakliktan cikti baska bisey oldu. 37 giyen kiz 40 numara babete sigmadi. Kramplarida cabasi. Tuz ativerme yemegine baharat koy bol bol su ic. Benimde bol su icmem lazimda havalarda serinleyince zor oluyor

Normal dogumdan da korkma sakin en kolayi o vurdurursun epidurali bisey hissetmezsin. Her nette okudugun dogum hikayesine bakma. Yarim saattede doguran var. Sezeryan daha kotu. Normalde en azindan aksamina cikiverirsin. Sezeryanda 2 gece kalican

Normal dogumdan da korkma sakin en kolayi o vurdurursun epidurali bisey hissetmezsin. Her nette okudugun dogum hikayesine bakma. Yarim saattede doguran var. Sezeryan daha kotu. Normalde en azindan aksamina cikiverirsin. Sezeryanda 2 gece kalican
Sorma duygum ya psikolojim cokuste yine dun gece uyuyamadim ustine bugin berbat bi gundu.aklimda hep dogum dun gece bile uyku aradinda aklimda.sezeyana odaklanmisim meger dr oyle deyince allak bullak oldum.rahatlatamiuotum bi turlu kendimi napsam olmuyo.kimle konussam fayda etmiyo..moralim bozuk diye galiba butun aksam adet sancisi gibi sancim oldu hala da var.off niye boyle oldum yine yaa

Canım sen Hangi sehırdeydin

Bende de var sag kasikta agri cnm gecmedi hala. Yururken bile batiyor. Gecmedi gitti. Sikma kendini bu kadar bak o an gelince hersey kendiliginden oluverecek. Sen sezeryandan sonra dikis acisini bebegibe tek basina bakamamayi goze alabiliyormusun? Ya yine de belli olmaz son dkya kdr planlar degisebiliyor. Hic bunlari takip bebisede kendine de stres yasatma

Duyguu gecmis olsun bacim ya bol su ic iltihabin akar gider belki bacak kemiklerine indi ilthap korkma ama antibiotik sart bence ben kizima hamileken igne bile oldum sütünüzü icin bol bol

Duyguu gecmis olsun bacim ya bol su ic iltihabin akar gider belki bacak kemiklerine indi ilthap korkma ama antibiotik sart bence ben kizima hamileken igne bile oldum sütünüzü icin bol bol
Sagol kuzumm ama belli degil yarin sonuclarda cikicak bakalim. Hala fena batma var

Günaydın sekerler .. Ben güne erken başladım .. Bugun annemlere gıdıyorum umarım yolculuk guzel geçer otobüsle gıdıyorum tek .. Valla doğumdan da sonra bi sure gıdemeyeceğim için , esımınde bu hafta yogun işleri dun gece karar verdik .. Yasasın mutluyum :) umarım ağrısı , sızısı olan arkadaşlarım bugun cok cok iyi hissederler ..

Günaydın canlarım gecem zorlu geçti yaa mide eksimemi desem yanma mi ölecektim artık eşim acile gidelim dedi gitmedim ama... Gaviscon kullanıyordum onu da annemlerde unutmuşum yine de çok şükür ama:) ayy güle güle gelseydi bizim yaramazlar ne iyi olurdu

Canım bende daha dün geldim annemlerden doğumdan sonra nerdeeee bebeyii kışın günü dışarıya çıkaramayız o yüzden doğuma kadar gezelim ins bahara bebeğimiz kucagimizda gezeriz

Canim ben genelde o haldeyim.hep cokkk sisim.cok yukarida baski
bnmde öle ama bu sefer baya kötü.... akşamda çok hareket etmedi uyatarken kıpır kıpırdı sabah kalkerklende ...bu sabah nerdeyse hiç yok..aile hekmliğinden aramışlardı kan ve idrar tahlili için koşa koşa gttm orda dandk bi alet var kalp atışı dinleniyor ya bgn benm i,çin o dandk aletin önemini anlatamam:.. çok şükür bi sıkıntı çıkmadı ama tüm morelim bozuldu..bebişimi kaybetme korkusunu hissettm.. alerji için ilaç filan kullandım..sanırım zararlı die pskolojkmen ona takıldm .... her türlü kaşntıya filan razıym yeterki o iyi olsn daa (

Normal cnm su icsem gaz yapiyo banada salata yiyorum aksam yemeklerinde sadece sanirsin dunyayi yedim. Ee midenin yeri daraldi normal. Bgn kontrolde benim dr da basi yukarida dedi. Insallah doner. normal dogurcamm ben yaaa

yakın haftalarda olunca sendromlar aynı...kızlar siz çanta işlerni hallettniz mi

ne güzeell ne güxellll dikkat et kendine canımmm

bende 3-4 gün önce yaşadım bu durumu ne yanıyo midem ama,aynen bebişler iyi olsaun da buna da şükür diyeceğizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…