Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

napalım canımm,benim eşim etleri getirdi,böldü koyduk beraber poşete,ohh rahatladım ya nasıl olacak diye kafama takıp duruyordum ,bende evde pinekliyorum bugün yarın gezicem heryerii,en sondaa anneme gidicem kalıcam bi kaç günn :KK68::KK68:
Kuzum bizim etler daha simdi geldi.bu aksam dinlencek kendileri:) yarin yandi esim ben bisi yapmicam.tatli bile yapmadim kiz yaptirmis gelmis :KK66: iyiym yanii

Kuzum bizim etler daha simdi geldi.bu aksam dinlencek kendileri:) yarin yandi esim ben bisi yapmicam.tatli bile yapmadim kiz yaptirmis gelmis :KK66: iyiym yanii
hadi yaa bayağı geç gelmiş :KK50: ohhh iyi yapmış o kadar hizmeti hak edelim yani dimii:KK66:

Ne guzel ya kardesinle ayni sehirdesin.krske ben de olsam ama ablamm taa diyarbakirda yegenim de:KK43:
Uzuldum cnm:KK43: zaten bu sehirde bi kardeslerim var. Onlarda olmasa ne yapardim... Olsun bak kiz kocan yaninda benimki yok 3 gun :KK43:

offf kızlarr,karnıma ağrılar giriyo sankii,bi tuhaff... çok sinirlendim ağladım biraz önce ondan mı oldu yaa :cry: :cry:

Teyze oldugum halde inanilmaz bi duygu. Kendi evladim olunca dusunemiyorum nasil bir aşk olacak...

Denizli nasil kiz? Ankarayi birakip gittin :KK70:Tadini cikar canim tatilin. :KK60:
Ayy Denizli cok guzel canom ya Ankara'ya dönesin yok . Üniversiteyi burada okudum , evliliğin ilk 6 ayı Denizli'de yaşadık . Eşimin memleketi ama ailesini severım , burda kendi arkadaslarımda var Ankara'da yalnızım maalesef :KK43:

Ayy Denizli cok guzel canom ya Ankara'ya dönesin yok . Üniversiteyi burada okudum , evliliğin ilk 6 ayı Denizli'de yaşadık . Eşimin memleketi ama ailesini severım , burda kendi arkadaslarımda var Ankara'da yalnızım maalesef :KK43:

Yanliz degilsin bu konuda bende oyleyim :KK43:

Günaydın millet herkese şeker tadında bir bayram diliyoruz. Annemlerdeyim ve küçük bir bayram şekeri tarafından erkenden uyandırıldım.inanılmaz güzel birşey evin neşesi bu ufaklıklar.bizde bebişler doğunca artık uyumayız erkenden ayaklanırız..:KK50:

Cancagızlar herkes ishal ist da oyle esımde kızımda gecırdı bnde korkuyorum ama cok vucut susuz kalırsa serum sart ilac yok zaten su serumu ıhmal etme abc bacım aman dıkkat
Amaann dikkat simay yatak dosek yatıyorum bide senn kızın varmış mecbur ayakta olman lazım

eşimle tartıştım azz duygusal bi maymuşş olduğumdan ağladım da gaz sancısymış canım yaa,bende pek olmazdı ama şaşırdım valaa olunca :confused:
Benm esimde yanımda olsada bende tartışsam :KK43: gaz sancısı fena oluyor yaf bide uzulunce de bebisler huzursuz oluyor iki gündür kızım taş gibi oluyor ben biraz dinlenince hareketleniyor

Artik gectim kiloyu kuzum nspiyim.karnim cok aciyo sertlesiyo.kiz sanki erken dogurcam icime oyle doguyo ama hayitlisi.bayramdam sonra hazirlicam cantayi korkuyorummmmmmm :KK43:
Bu arada kuzucanlarr bu aylarda bulantilar yine baslarmiss ;( olmadin allahimm o igrenc gunler geri gelmesinnn :KK43:
Benm karnım da öyle inşallah erken filan gelmezler bebisler yaa korkuyorum zaten
Bende fena bulantı var ama inşallah ishalden.kaynaklaniyordur eski gunler gelmesin tabi yaaa :KK43:(

X