Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Uni ye de kiz kardesim onceki yigenlerimde kullanmis. Cok kotu kokuyo dedi. Ondan vazgectim

Amerikadaki arkadasimda dogum yapmisti orda kordona bisey surmek ve dusene kdr banyo yaptirmak yasakmis. Kiz kardesime de surdurtmedim 1 haftada cok guzel dustu walla kordon. Bende surmicem bisi

bende düşünüyordum göbek bağı seti var alsam mı diye,çabuk düşmesi için hemde mikrop kapmaması için,kararsız kaldım şimdi,normalde bizimde öledir,kordona bişi sürülmez kendi düşsün diye beklenirr :KK68:

bende düşünüyordum göbek bağı seti var alsam mı diye,çabuk düşmesi için hemde mikrop kapmaması için,kararsız kaldım şimdi,normalde bizimde öledir,kordona bişi sürülmez kendi düşsün diye beklenirr :KK68:
Olsun bisi surma kuru kalsin hava alsin yeter. Yahu ben bebisimin resmini koyamiyorm okdr da boyutu kuculttum :KK43:

Heh oldu. Ultrasonda agzini acip acip kapatiyodu essek :) doktorda simarikmi olcak ne dedi. Agzi acik ayran budalam benimmmmm:emir_bebek::nazar:

Eklentiler

• 2014-10-03 16.52.18.jpg
    2014-10-03 16.52.18.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 68
Canım benim çok büyük geçmiş olsun mideni tutabilecek kraker falan yesen fayda etmez mi acaba ne bilim patates falan haşlasan
Cok sagol cnm iyiyim smdi gece nane limon bilr icemedimki hemen cikti disari. Ama iyiyim hamdolsun.

Oyyy gordumm yerim senin o minik kulagini. Nasilda kilo almis tombis tombis. Tam issirmalik
hahahahh demi yan duruyordu da hiç bu kadar değildi,kulağı gösterdi bize dün sadecee,azcıkda yüzünü gösterip kapattı oğluşumm :KK68: yakından bakınca ölee dobiş gözüküyo :KK68: insan gerçekden o kadar tombik doğacak sanıyo ama daha 1400 gramm :KK66::nazar:

slm arkadaşlar,
dün 100 lük şeker yükleme testi yaptırdım açlık 84 tokluk 175 tokluktan 2 saat sonra 143 3 saat sonra da 111 çıktı. normalde 2 tanesi yüksek çıkınca diyet yazıyormuş fakat bana yazmadı. 140 sınırmış bi tanesi 143 olduğu için çok önemsemedi. eziyet etmek istemiyorum dedi. dikkat etmemi soyledi. sizdede yüksek çıkan ya da diyet uygulayan var mı?

slm arkadaşlar,
dün 100 lük şeker yükleme testi yaptırdım açlık 84 tokluk 175 tokluktan 2 saat sonra 143 3 saat sonra da 111 çıktı. normalde 2 tanesi yüksek çıkınca diyet yazıyormuş fakat bana yazmadı. 140 sınırmış bi tanesi 143 olduğu için çok önemsemedi. eziyet etmek istemiyorum dedi. dikkat etmemi soyledi. sizdede yüksek çıkan ya da diyet uygulayan var mı?
Canim benim kiz kardesimde cikti ama daha yuksekti 10 gun dikkat etti 10 gun sonta normale dondu
Korkma ama dikkatli beslen.

hahahahh demi yan duruyordu da hiç bu kadar değildi,kulağı gösterdi bize dün sadecee,azcıkda yüzünü gösterip kapattı oğluşumm :KK68: yakından bakınca ölee dobiş gözüküyo :KK68: insan gerçekden o kadar tombik doğacak sanıyo ama daha 1400 gramm :KK66::nazar:
Ben hala bi bebegin kg sunu boyunu dusunuyorum bi gobegime bakiyorum. Nereye sığıyor lan bunlar :KK70:

valaa yan ters falan sığıyolar iştee:KK49:,benimki zaten tersmiş popomuz aşağıda ondan hep şeyime şeyime vurup duruyo:KK70:

Bende cok yedim o darbeleri. Adami yerinden ziplatiyo walla. Ama iyice zorlanmaya basladim. Yemekten hemen sonra karnim sisiyo yururken kasigima agri giriyo. Basladi zor zamanlar. Allah yardimcimiz olsun

Bende cok yedim o darbeleri. Adami yerinden ziplatiyo walla. Ama iyice zorlanmaya basladim. Yemekten hemen sonra karnim sisiyo yururken kasigima agri giriyo. Basladi zor zamanlar. Allah yardimcimiz olsun
aminn e vet evet bende artık eğilemiyorum,sabah eşim giydirdi ayakabılarımı,vala hoşuma da gitmedi değil,böle ne güzelmiş yaa ohh :KK70::p

Canolar doktorumu aradim sikintim devam ediyo.bayram oncesi geleyimm mi dedim?o da soyle dedi.rahim kasilmalarin baslamis.ofuma hazurlaniyosun.egwr sikligi biraz daha artarsa hemen ara.bol su ic hep dinlen sakin yorulma magnezyumu ihmal etme.
Ben hic sevmedim bu kasilmalariii... :KK43:
Oy canm.benm rahat olmaya çalış benm de nst de sancim çıkmıştı hastaneye yatiriyorlardi bak iki hafta geçti kızım hala benmle korkma dr lar önlem amaçlı konusuyorlar bisey olmaz inşallah bol dua et

Ölüyorum kizlar fena gribim. Sabahtan brri kusuyorum. Midem de bisey kalmadi. Nane limon icsem ööögğğrerek cikariyorum. Icim cikiyor yerinden.
Ub um cok gecmis olsn. Dinlen yorma kendini
Uyuzum masallah yigenimize. Cok sevindimmm. Kafa calismiyo su an benim kelime bulamiyorum.
Dikkat et canm bol c vit al ben alıyorum ama bende gribim üzerine birde ishal kalkamiyorum yerimden

X